Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 50~

  • 30 663
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 727
Момичета,

Ще се спукам от смях с вас. Благодаря ви за доброто настроение, което ми осигурявате. Много сте бързи. От вчера ви чета в тази тема и още не мога да й стигна края (на 37 стр. съм все още). Камо ли да пиша.

Горкото момче (не ме бийте, на 22 си е направо момченце), ако знае какво му мислите ....... Ама пък е заприличал на мъж, и то какъв .......

Ама ако се заслушате в гласа му в оригинал, ще видите, че той порасна пред очите ни, във филма. В първите серии като му слушам гласчето - мъка (пубер си е там още явно) - неуверен, няма сексапил - хич не ми се връзва с глас на playboy, че и Крал на нощта, ама после ..... да ти е кеф да си го гледаш в оригинал (нищо, че бъкел не разбирам).

И какво излезе сега - във форума една девствена ли няма, а?  newsm78

ЕЙ МЕ НА...как да няма Whistling

# 736
  • Мнения: 5 138
Да бе , само в дупките на носа или в ушите  Mr. Green

# 737
  • София
  • Мнения: 30 142
Манка , в първите серии не е неговия глас,а го дублират.  Peace

Така ли? И защо  newsm78
Защото беше дебютант и преди да се докаже с играта си и да заслужи да играе с гласа си, първо го дублираха, докато разбраха, че, ще се справи. Поне аз така си обяснявам дублажа му в първите 12 оригинални епизода.


Еее, бързо се е справил, за 12 епизода  Peace

# 738
  • Мнения: 298
Манка , в първите серии не е неговия глас,а го дублират.  Peace

Имам предвид гласа на актьора в оригиналните серии на турски Simple Smile

# 739
  • Мнения: 298
Манка , в първите серии не е неговия глас,а го дублират.  Peace

Така ли? И защо  newsm78
предполагам са търсели ефекта на нежния пуберски глас, защото Чаги си е баш мъжки плейбойски  тембър, а и умишлено са го гримирали повечко в първи сезон да изглежда по дечко

Ох, Боже  ooooh! Голям ефект, няма що. Добре, че са се отказали от този ефект в сезон 2  Tired


 newsm10 Съгласна. Гласа му там е ужасен и хич не ми се връзва с ролята.

# 740
  • София
  • Мнения: 30 142
Манка , в първите серии не е неговия глас,а го дублират.  Peace

Така ли? И защо  newsm78
предполагам са търсели ефекта на нежния пуберски глас, защото Чаги си е баш мъжки плейбойски  тембър, а и умишлено са го гримирали повечко в първи сезон да изглежда по дечко

Ох, Боже  ooooh! Голям ефект, няма що. Добре, че са се отказали от този ефект в сезон 2  Tired


 newsm10 Съгласна. Гласа му там е ужасен и хич не ми се връзва с ролята.


Аз пък си мислех, че просто е възмъжал през сезон 2  Laughing

# 741
  • Мнения: 0
Много сам нахална,  за което много се извинявам на Всички които превеждат,но кога може да гледаме някои нов епизод.

# 742
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 383
Много сам нахална,  за което много се извинявам на Всички които превеждат,но кога може да гледаме някои нов епизод.
Има нова тема.Момичетата работят усърдно в най скоро време

# 743
  • София
  • Мнения: 379
А може ли да дадете линк към новата тема Simple Smile И много благодаря на хората, които отделят от времето си за да превеждат и качват сериала! Simple Smile

# 744
  • Мнения: 1 117
А може ли да дадете линк към новата тема Simple Smile И много благодаря на хората, които отделят от времето си за да превеждат и качват сериала! Simple Smile
Новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=709147.0

# 745
  • Мнения: 34
Много сте сладки  всички ,искам да прочета всичко на един дъх и все немога да смогна значи.Понеже съм нова тук малко гледам стерио ама се надявам и аз да се включвам в темите защото този филм направо ме дрогира от всякъде Grinning

# 746
  • Мнения: 6 105
Много сте сладки  всички ,искам да прочета всичко на един дъх и все немога да смогна значи.Понеже съм нова тук малко гледам стерио ама се надявам и аз да се включвам в темите защото този филм направо ме дрогира от всякъде Grinning

Има нова тема.Заповядай тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=709287.0;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт