ПЪРВОКЛАСНИЦИ - Тема 19

  • 43 740
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 278
Има ли някаква забрана за продажба на сладолед в училищата? Или може да се продава свободно newsm78

Ох и това ли запо4наха? И за9о изобщо трябва да се продава нещо в у-ще ?   

# 631
  • Мнения: 522
ВМС ще се проведе на 21 април, защото на 20април ще е кампанията "Да изчистим България".

Тази информация за кой град е? Вчера записах Дани и състезанието ще е на 20 - ти.



И аз се присъединявам към питането.
Имам талонче,на което е записано- 20.ІV.

Не ми се вярва в последния момент да сменят датата без предупреждение.Какъв е източникът на информацията?
В Бургас ще е на 21 април, ето вижте какво е изнесено на входа на ОУ"Братя Миладинови"

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200436136138265&set … ount=1&ref=nf

# 632
  • Мнения: 12 031
От служебния си компютър не мога да вляза във фейсбук, може ли да ми преразкажете написаното накратко, ще съм много благодарна!

Отново погледнах сайта на "Славейков",Варна където е обявена информацията- посочена е дата 20.ІV.
Би било неприятно, ако все още няма яснота за точната дата.

# 633
# 634
  • Мнения: 12 031
Не мога да го видя пак , за съжаление, но благодаря!У дома след работа ще погледна!

# 635
  • Мнения: 522
Не мога да го видя пак , за съжаление, но благодаря!У дома след работа ще погледна!

20 Великденско математическо състезание за ученици от 1да 12 клас ще се проведе в ОУ"Братя Миладинови" Бургас на 21.04.2013г.
1,2,3 клас от 8,30-10,30 часа
4-12 клас от 11,30-13,30часа
такса 7лв

# 636
  • София
  • Мнения: 2 768
специално се обадих на организаторите в София-секция Изток, и там ми обясниха че няма промяна и състезанието е на 20 април. Защо  не попиташ в училището ви да няма грешка newsm78

# 637
  • Мнения: 12 031
Не мога да го видя пак , за съжаление, но благодаря!У дома след работа ще погледна!

20 Великденско математическо състезание за ученици от 1да 12 клас ще се проведе в ОУ"Братя Миладинови" Бургас на 21.04.2013г.
1,2,3 клас от 8,30-10,30 часа
4-12 клас от 11,30-13,30часа
такса 7лв

Благодаря за информацията, днес ще проверя във Варна дали няма промяна на датата.

# 638
  • Мнения: X
Благодаря за информацията, днес ще проверя във Варна дали няма промяна на датата.
Едва ли. То това състезание се превърна в пълна пародия. Различни дни, различен начален час, но еднакви задачи.

# 639
  • София
  • Мнения: 7 164
Благодаря за информацията, днес ще проверя във Варна дали няма промяна на датата.
Едва ли. То това състезание се превърна в пълна пародия. Различни дни, различен начален час, но еднакви задачи.
Даааа, поредната абсурдна ситуация.

# 640
  • Мнения: 12 031
За различните часове го разбирам, но различни дати- едва ли ще се допусне такъв гаф.До сутринта на 21 хиляда пъти децата да са решили задачите, ако някъде се провежда състезание на 20-ти

# 641
  • Мнения: 522
За различните часове го разбирам, но различни дати- едва ли ще се допусне такъв гаф.До сутринта на 21 хиляда пъти децата да са решили задачите, ако някъде се провежда състезание на 20-ти

Нищо не ме учудва вече, специално за това състезание, след объркания жираф на КМС и различното оценяване на тази задача в различни градове, като в някои тя беше игнорирана напълно..... Нищо не им пречи да допуснат нов гаф.... пък и рейтинга им не е от най-високите сред другите състезания....

# 642
  • Мнения: 842
Наистина ще е пълна пародия, ако състезанието е в различни дни и с еднакви задачи. Все си мисля, че няма да допуснат това да се случи. Поне ще сменят част от задачите на 21-ви. Ама знае ли човек.

специално се обадих на организаторите в София-секция Изток, и там ми обясниха че няма промяна и състезанието е на 20 април.
 
  bouquet

# 643
  • Мнения: X
Наистина ще е пълна пародия, ако състезанието е в различни дни и с еднакви задачи. Все си мисля, че няма да допуснат това да се случи. Поне ще сменят част от задачите на 21-ви. Ама знае ли човек.
Ами миналата година електронното издание на " Роман Хайнацки" ( електронно означава, че не се провежда на място в Ямбол, а задачите се разпращат до желаещите да участват градове по мейла) на места беше отложено заради грипната ваканция и проведено по-късно на различни дати със същите задачи. Задачите за Кенгуруто традиционно изтичат преди датата на провеждане в разни руски сайтове... Така че няма да е нещо ново.

# 644
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Здравейте!
Странно наистина, ако състезанието се провежда по различно време  newsm78

И друго странно нещо - една ТВ инициатива ( за чистенето) да промени графика на състезание ми се струва несериозно.   newsm78

По повод чистенето - аз самата не правя боклук и съм научила и сина ми така, където и да отидем си почистваме  и инасяме боклука на съответните места.
Преди 2 години решихме спонтанно да почистим площадката до нас - синът ми със специално направен шиш събираше, аз му помагах и всички ни гледаха ей така  Shocked

Ако всеки е достатъчно отговорен, няма да се налага да има такива кампании.
Така или иначе ще излязат съвестните, а на тези които правят боклука няма да им пука!

Общи условия

Активация на акаунт