Да се стяга ЮНСКАТА дружина, че навлязохме в последната третина!

  • 27 698
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14
for girls who ride толкова се радвам за теб! Два дни постоянно проверявам форума, за да науча новини за теб! Мн се радвам за вас с  Явор ... мн да ви радва и мн да си го обичате!  1stroller
А ... честита ни нова темичка!

# 61
  • София
  • Мнения: 6 155
То сега с тези летни бебета не знам за колко време ще се напълни една бебешка пералня. Каката ми е зимно бебе и я пълнеше за отрицателно време. Като и сменям памперса и се изпишка на хавлията след миене, като я изкъпем и сменим няколко дрешки, отделно ако повърне или пусне памперса (отначало ми се случваше често) и пералнята е готова.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 11
for girl who ride честито бебче да ви е живоиздраво и да ви радва много  bouquet.

# 63
  • Мнения: 4
Запис! И приятен ден на всички!

# 64
  • Мнения: 338
Аз сега чувам, че имало дезинфектанти  за пране:oops: Embarassed Embarassed С Деян не съм ползвала, на сега задължително ще го направя, защото съм страшно мързелива и изобщо не гладя. Нито на детето, нито нашите дрехи. След време ще повдигна темичката, че ще забравя какво да търся. За сушилня и ние отдавна мислим, ама си купихме нова кола преди да разбера, че съм бременна и сега с бебе и лизингови вноски  няма да можем да си вземем
Милиса, задължително да качиш линк от кой е по-по-най, че с детето сме му фенове и го следим. Да видим кое твоето  победителче. и успех на новия конкурс

# 65
  • Мнения: 165
Айде и аз да се включа в новата тема.Вчера поръчах нещата за изписване на бебетата и ми остана само да взема чорапки,ръкавички шапки и пелени.Иначе другото облекло за изписването е готово.Чакам с нетърпение да ми пристигне поръчката.
Аз за пране съм взела Тео Бебе с алое и Рекс бейби и ще преценя кое е по добре.Още мисля че е рано да пера .Решила съм да пера на 40 градуса и да гладя в началото всичко.
И новата ни тема е прекрасна.

# 66
  • Мнения: 185
for girls who ride, честита рожба и от мен! Simple Smile да ти е жив и здрав и много да те радва Simple Smile

Момичета не мога да успея да ви изчета, вчера като си тръгвах от работа бяхте на 47-ма страница идвам днес и гледам даже нова тема с цели 5 страници Simple Smile. Хубаво е! Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1
PIPILOTKATA в този сайт можеш да си смяташ различни валутни курсове: www.xe.com

А за прането..и аз ще пера бебешките дрешки отделно и най-вероятно само с прах Тео бебе, без да добавям омекотител. После минават през сушилня и ютия и да се надяваме, че няма да имат никакъв аромат, който да дразни бебчето. И аз скоро ще започна да подготвям дрешките, не защото няма време до май-юни, а защото са невероятно сладурски и искам да ги подредя по местата им Simple Smile))

Някоя мама може ли да ми препоръча магазин, където има комплектчета за изписване от органичен памук?

# 68
  • Мнения: 17
Здравейте,аз пък си мисля да пера дрешките на малката на ръка (ако са малко и имам това време де),пък и като за начало не мисля да купувам кои знае колко дрешки,че те малките мишоци ще растът като гъбки  Laughing А и все пак ще е лято,пера сутринта и до обяд-след обяд са готови  Simple Smile една ютиика след това и така Simple Smile  Hug

# 69
  • Мнения: 0
Олелееее много имам за четене, ама първо да кажа на for girls who ride едно голямо ЧЕСТИТО!!!!!! mamma Да ви е жив, здрав, борбен и много умен малкият мъж! Дано бързо да качи тегло и да ви позволят да се приберете у дома!!!!!
Хайде аз се връщам да чета  smile3529

# 70
  • София
  • Мнения: 337
for girl who ride честитоооо бебче Явор... да ви е живо здраво и много бързо да си го вземете вкъщи и да се наслаждавате един на друг  Hug Hug Hug Hug Hug

Фешънмама пак спретна една страхотна темичка  Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 151
for girls who ride, честито бебче! Нека е много здрав, силен и борбен и скоро да си го гушкате вкъщи  Hug Явно малкия мъж е бързал да открие света  newsm30

Много хубава нова темичка! С удоволствие ви чета, въпреки че нямам какво да пиша засега, а и нямам време защото още съм на работа Simple Smile

# 72
  • Мнения: 79
Честито първо бебче в темата! Бързо възстановяване и наддаване!!

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 373
for girls who ride - честито бебче, да пораства бързо и да е много здраво  Hug
Една колежка има дъщеря на моите години, която се е родила 850 гр и тя е жива и здрава и вече си има бебче  Laughing

Аз гладя всичко попринцип (без бельото де и чаршафи, въпреки че мъжа ми е свикнал от мама съвсем всичко да е гладено, та имаме малко спорове  #Cussing out) просто защото е измачкано. А мъжа носи основно ризи, но аз обичам да си ги гладя (всъщност предпочитам гладенето пред миенето на чинии  Mr. Green). И на бебо ще гладя, колко време точно ще видим  Simple Smile
Сега съм се заела от всичките списъци, да си компилирам един мой, да се посъветвам и с някои приятелки с бебоци най-вече колко дрешки да вземем като начало, че те са най-лесни за докупуване след това, а по-големите покупки са неизбежни...
След 2-3 дни влизам и аз в седмия месец и да вземем да се организираме за по-големите покупки, въпреки че на мъжа изобщо не му се ходи на покупки - хем не обича да ходи по магазини, хем не обича и пари да харчи...  Joy

# 74
  • Мнения: 7
for girls who ride, честита рожба! Да расте здрав и щастлив и да радва много мама!

Аз сега се връщам от лекар пак, този път от уши нос гърло. Цяла нощ не спах от болки, нямам глас. Намаза ме с нещо и ми изписа лекарства. Сега ще прекарам деня в правене на гаргари и опитване да поспя.

fashionmama, поздравления за темата и благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт