Напреднала сърдечна недостатъчност

  • 1 288
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте : )
От вече почти 2 години работя като мед. сестра. Още на първия си работен ден се запознах с момчето, за което се грижа и до ден днешен. Ще обясня само с няколко думи - той се казва Даниел, вече е почти на 19 години и е в доста напреднала сърдечна недостатъчност. Има няколко операции, успешна, от които, е само една, но без кой знае какви подобрения в състоянието му. Таа доста е сериозно положението му - хипертонични кризи, кардиогенен шок и т.н.
Въпросът ми е: възможно ли е в резултат на болестта, в резултат на всичко, което е преживял (и баща му почина) да развие някакви психични отклонения? Защото изглежда доста емоционално нестабилен, а отказва всякаква намеса от страна на психолог. Ако трябва ще опива подробно какви изблици има и какво лично аз съм забелязала.
Момчето е голям красавец, много добър, умен.. доста се привързах към него и ми е жал как може толкова готово за живот момче да бъде така наказано..

# 1
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Адмирации за това което правиш  Peace

Все пак имаш достъп до лекарите които го лекуват, разпитай ги.
А иначе според мен като неспециалист мисля че е напълно възможно.

# 2
  • Мнения: 13
Ами разпитах, но те казват, че му няма нищо. А и той отказва да се лекува.  Да, но аз знам какъв беше преди 2 години и виждам какъв е сега..

Общи условия

Активация на акаунт