Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 52~

  • 36 222
  • 755
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 466
ан тъй те като видят мъжко и все едно на въже са били държани,пази зетя здраво че много са настъпателни тука Joy Joy Joy

Ирка, въже няма...коня фана къра...добре, че е голямата вода, иначе ако беше само Босфора, до сега да са го прецапали на брус... Joy Joy Joy Joy

# 271
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
аййй,гледай само кво парче..кой баща те е направил,бе момко Mr. Green

Скрит текст:

Шшшш, малката, не пип, че пляс... Naughty Naughty Naughty
Туй ми е зетят...


ops извинете,простете...зет кат мед,ми какво да сторя като харесвам лоши момчета Mr. Green
момичета,Емир си има фейсбок.. Mr. Greenдобавих го аз,почнах да плакна око по пикчърси,аа и ко да видя ....излъгаха ме
кажете сега тоз чирус въобще не му ходи нали....аз по ще му отивам

# 272
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
     охххх а това е другия ми мъж,слабостта ми преди Чаатай Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 273
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
ан тъй те като видят мъжко и все едно на въже са били държани,пази зетя здраво че много са настъпателни тука Joy Joy Joy

Ирка, въже няма...коня фана къра...добре, че е голямата вода, иначе ако беше само Босфора, до сега да са го прецапали на брус... Joy Joy Joy Joy
  недей им дава идеи че ще се юрнат да купуват плувки след малко Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 274
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
     охххх а това е другия ми мъж,слабостта ми преди Чаатай Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ирка симпатяга е,ама ушите му са ми в повече
не се обиждай де Hug

# 275
  • Мнения: 466

Ренате, а така,идвай по- честичко! newsm47

Тук съм Киара  Hug, творя и се надявам скоро да ви зарадвам с нови клипове...

# 276
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
еее ся аз гледам все по някой кусур да имат да не е всичко идеално,между другото миналата година беше на 1во място в класацията за най сексапилен мъж на планетата Hug Hug Hug

# 277
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

поздрав за всички които харесват гръцката музика една от най любимите ми песни Whistling Whistling Whistling

# 278
  • Мнения: 466
ан тъй те като видят мъжко и все едно на въже са били държани,пази зетя здраво че много са настъпателни тука Joy Joy Joy

Ирка, въже няма...коня фана къра...добре, че е голямата вода, иначе ако беше само Босфора, до сега да са го прецапали на брус... Joy Joy Joy Joy
 недей им дава идеи че ще се юрнат да купуват плувки след малко Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ирка, много лиги, много нещо се източи по Чаги, да не наводнят комшулука... Joy Joy Joy

# 279
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
директно цунами вълна ще предизвикат... smile3534 smile3534 smile3534

# 280
  • Мнения: 2
Еи момичета нямате спирка! не можах да ви чета няколко дни и вие изписахте всичко де що има!
 Simple Smile
но ще си чета всичко с удоволствие макар и бавно Simple Smile))
аз стигнах за първи път до 50-51 еп. , до момента в който Емир казва, че самоуважението му е стигнало нула ( или е нещо такова, може да не съм разбрала много много) ...та да си излея мъката.........много се нервирам на Фериа, не вижда Емко в какво състояние е, а само баща ми та баща ми!!!!! Той прави всичко възможно, а тя непрекъснато намусена и все едно и също говори! ...........вместо това да са най-щастливите им моменти......само мъка! А Емир......просто не ми харесва в тази светлина, свикнах да го виждам , като човек контролиращ всичко, а не като несигурен и объркан...........какво прави любовта,а? защото той си е той когато комуникира с другите, само когато е с Фери е напълно различен човек.......
е много се разписах..

И понеже днес е Сирни Заговезни, точно на място ще кажа : Простете Simple Smile)))

# 281
  • Мнения: 466
Ирка, много обичам гръцка музика, тука има един гръцки квартал и се чувствам като у дома си в БГ, когато съм сред гърците...много честичко си поплаквам.. smile3518

Поздравявам те с това парче на Nikos Vertis - Ако беше звезда!


# 282
  • Плевен
  • Мнения: 359
Охххх, сега гледах момента в който Емир разбра за Фериха и последиците от това и направо съм  smile3511 Това добиче Джансу ако можех щях да я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Много се ядосвам ей

# 283
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ирка, много обичам гръцка музика, тука има един гръцки квартал и се чувствам като у дома си в БГ, когато съм сред гърците...много честичко си поплаквам.. smile3518

Поздравявам те с това парче на Nikos Vertis - Ако беше звезда!



  тази песен също ми е от любимите,а Nikos и Mixalis е те са ми любимци просто няма такива гласове и такива текстове както в гръцката музика Party Party Party

# 284
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

    Whistling Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт