Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 52~

  • 36 188
  • 755
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 466
Заповядай Михалис...

# 286
  • Мнения: 21 201
Здравеееееейтееее. Hug
Благодаря Ви за кафенцата и клипчетата.

# 287
  • Mladost
  • Мнения: 137
Охххх, сега гледах момента в който Емир разбра за Фериха и последиците от това и направо съм  smile3511 Това добиче Джансу ако можех щях да я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Много се ядосвам ей

а от къде да си изтегля точно тази серия ?  bouquet

# 288
  • Мнения: 466
Ако харесваш Мазонакис...

# 289
  • Мнения: 11 820
ох тази песен ми е много любима и на фона фемир безценно  Peace  Mr. Green

# 290
  • Мнения: 466
Ирка, може би и това ще ти хареса...Янис Плутархос



# 291
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Специална за Вампирките

Пиша ви дословно интервю с Иън в списание Джой
Скрит текст:
Ако наистина беше вампир, коя жена би ухапал?: О много са! Например младата Мишел Пфайфър в Белазаният. Щеше да е голям кеф. смее се А какво ще кажещ за приятелката ти Нина Добрев? В какви ситуации най-много ти се иска да я гризнеш Когато я видя по бельо. Нина има невероятно тяло!Макар че след това интервю сигурно ще ми нарита задника, че го казвам. Но аз не говоря за личния ни живот, а за определени сцени от сериала.Като Деймън понякога се промъквам стаята и докато спи с прилепнал топ или тъкмо се преоблича.Нищи чудно че Деймън е луд по нея.Героинята на Нина-Елена междувременно също е вампир.Вълнуваш ли се от идеята за безсмъртие в реалния живот  Определено не! Цялото ми семейство и приятелиет ми ще умрат а а трябва да продължавам да съществувам.Един вампир е абсолютно самотен. Не харесваш ли ролята си Напротив тя е много интересна.Деймън е невероятно жизнерадостен.Той е олицетворение на "лошото момче", но доброто все наднича отнякъде особено когато става дума за любимата му. Това описание би ли паснало на теб Имал съм моменти, когато и аз исках да опитам всичко, особено ако говорим за момичета.Трябваше да порасна много рано, защото още на 10 работех като модел, а на 16 започнах да  живея сам. Тинейджърските ми години бяха направо турбулентни и ме изтощиха на макс.На 16 татуирах дясната си ръка "Hic et Nunc".Изразът на латински означава "тук и сега".Това е мотото ми за живота и за мен носи смисъла на това,че човек трябва осъзнато да живее в днешния ден. Беше ли трудно да се превърнеш от модел в актьор Имах късмета на 17 да ме приемат в много добро актьорско училище.18 месеца по късно получих първата си роля. Дневниците на Вампира се излъчва в над 50страни.Как се справяш със славата? Когато на някакво събитие изведнъж се изправям срещу 5000 фена направо изпадам в ступор.Имам чувството че съм от Бийтълс смее се.Но пък и много лаская. Какво правиш за да не се възгордяваш? Живея много земен живот и съм истински щастлив, ако мога да се откъсна за малко и да поседя на плажа.Освен това гледам да се концентрирам върху истински важни неща.Когато през 2010 Мексиканския залив бе поразен от голям петролен разлив се включих в благотворителен маратон и в други инициативи за помощ.Нашият екип почиства замърсени крайбрежия а наскоро открихме и приют за жживотни.Вчера получих подарък от фенове -гердан с гравиран надпис:На Иън с любов.Опитай се да бъдеш добро момче! Адски мило ми стана.Надявам се да изпълня пожеланието им. Какво е най-голямото ти желание за бъдещето? Бих искал завинаги да живея с партньорката си.Аз съм ужасно романтичен и нито за секунда не се съмнявам, че Нина е единствената жена за мен!
  Чагито трябва да вземем малко пример от момчето  Peace

# 292
  • Мнения: 21 201
Днес имаме прекрасен повод да изпием по ФЕмирско кафе, заповядайте. Hug




Да поискаш прошка

Скрит текст:
Скрит текст:
Живял някога юноша с много лош характер. Той постоянно се карал със своите близки или обиждал приятелите си. Баща му дълго мислил как да му помогне и накрая му дал едно чувалче с пирони, заръчайки му да забива по един пирон във вратата на двора всеки път, когато загуби търпение  или се скара с  някого.
Първият ден синът забил  37 пирона във вратата. През следващите дни забитите пирони намалявали.  Момчето разбрало, че е много по-лесно да контролира себе си, отколкото при всеки свой изблик да забива пирони.
Дошъл денят, в който младежът не забил нито един пирон във вратата. Доволен от себе си, отишъл при баща си и му съобщил радостната новина.
Този път бащата му дал нова задача  - да изважда по един пирон от забитите във вратата при всеки случай, в който успее да запази самообладание.
Дошъл и денят, в който синът извадил и последния забит пирон. Тогава баща му го завел до вратата и му казал:
- Сине, всичко това е прекрасно, но виж колко дупки останаха във вратата. Толкова рани си оставил в душите на хората, които си наскърбил. Време е да им поискаш прошка.  
Законът за прошката е един от най-важните духовни закони за съвършено здраве според Грег Андерсън.
Eдна от най-големите истини на колективната мъдрост, предавана през вековете, е: "Животът може да се изживее като вълнуващо приключение, ако е изпълнен с прошка."
Прошката е чудо, което се получава от само себе си. Прощавайки, ние отхвърляме омразата към другия. В ума и душата ни настава покой. Прошката е нещо лично, невидимо, едно искрено нашепване, звучащо дълбоко в душата.
Нищо не обърква повече живота; нищо не провокира толкова болестта, колкото омразата, угризенията и взаимните обвинения. Тези три реакции към живота се градят на гнева, вината и враждебността. Задържани в ума и сърцето, те блокират живота. Блокират личностния ни потенциал. Пресушават живота и го лишават от радост и мир.
Всеки е способен да прости и на другите, и на себе си. И всеки може да го направи незабавно.
Прошката ни освобождавана от непрестанното самонаказване, което ни налага решението да мразим. Прошката ни позволява да неутрализираме отровните емоции, които ни парализират. Решението да простим ни прави свободни. Прошката е единственото, което може да ни избави от вината и неприязънта.
Ние прощаваме, не за да остане другия ненаказан. Ние прощаваме, за да освободим себе си от яда и омразата. Изцелението настъпва като по чудо.
Последиците от това, че не можем да простим на себе си или на другите са очевидни и като правило - изключително тежки. Омразата е гибел за съвършеното здраве. Изберете не прошката; изберете омразата и животът ви завинаги ще е изпълнен с ненавист, дълбоко разочарование и маниакално самосъжаление.
Отказът от прошка се дължи на страха. Тъй като се страхуваме какво могат или не могат да ни направят другите, ние избираме гнева, нападението, отбраната като начин да се чувстваме сигурни. Омразата - най-гибелното, най-нездравословното чувство, може да бъде победена единствено от прошката.
 Законът за прошката се спазва много трудно. Той ни кара да преразгледаме мотивите си. Изисква да се вгледаме надълбоко в нещата. Процесът на прощаването изисква да се откажем от убедеността си, че винаги ние сме правите. А това наистина е трудно.
Прощаването не изисква от нас да изневеряваме на убежденията си или да пренебрегваме принципите си. Не е необходимо да правим компромиси с личностния си интегритет. Не е нужно да се отказваме от това, което наричаме своя истина. Достатъчно е да се поставим на мястото на другия и да се опитаме да проумеем неговата истина. Законът за прошката не иска от нас да живеем, опитвайки се да угодим на всеки, изневерявайки на себе си.
Законът за прошката ни помага да стигнем до истината, че не духът ни настоява да отстояваме на всяка цена някаква своя правота, а личното ни его.
Законът е общовалиден и има еднаква сила във всички човешки взаимоотношения: лични, семейни, професионални, обществени. Прошката е в сила за всичко, при всекиго, винаги.
Нищо не осквернява съвършеното здраве на духа и тялото повече от ненавистта, угризенията и взаимните обвинения. Тези емоции са много по-опасни за нашето здраве от най-тежката физическа травма.
Нека да простим и да ни бъде простено. Отнасяйте се осъзнато и с любов към вашия вътрешен свят и си прощавайте. Пречиствайте душата си и се радвайте на съвършено здраве и пълноценен живот.

http://sun-changelife.blogspot.com/2012/02/blog-post_26.html






Последна редакция: нд, 17 мар 2013, 14:36 от Neidjal

# 293
  • Плевен
  • Мнения: 359
Охххх, сега гледах момента в който Емир разбра за Фериха и последиците от това и направо съм  smile3511 Това добиче Джансу ако можех щях да я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Много се ядосвам ей

а от къде да си изтегля точно тази серия ?  bouquet

АЗАЗ във videclip го гледах. Доста бавно зарежда, но все пак е нещо

# 294
  • Мнения: 11 820
Специална за Вампирките

Пиша ви дословно интервю с Иън в списание Джой
Скрит текст:
Ако наистина беше вампир, коя жена би ухапал?: О много са! Например младата Мишел Пфайфър в Белазаният. Щеше да е голям кеф. смее се А какво ще кажещ за приятелката ти Нина Добрев? В какви ситуации най-много ти се иска да я гризнеш Когато я видя по бельо. Нина има невероятно тяло!Макар че след това интервю сигурно ще ми нарита задника, че го казвам. Но аз не говоря за личния ни живот, а за определени сцени от сериала.Като Деймън понякога се промъквам стаята и докато спи с прилепнал топ или тъкмо се преоблича.Нищи чудно че Деймън е луд по нея.Героинята на Нина-Елена междувременно също е вампир.Вълнуваш ли се от идеята за безсмъртие в реалния живот  Определено не! Цялото ми семейство и приятелиет ми ще умрат а а трябва да продължавам да съществувам.Един вампир е абсолютно самотен. Не харесваш ли ролята си Напротив тя е много интересна.Деймън е невероятно жизнерадостен.Той е олицетворение на "лошото момче", но доброто все наднича отнякъде особено когато става дума за любимата му. Това описание би ли паснало на теб Имал съм моменти, когато и аз исках да опитам всичко, особено ако говорим за момичета.Трябваше да порасна много рано, защото още на 10 работех като модел, а на 16 започнах да  живея сам. Тинейджърските ми години бяха направо турбулентни и ме изтощиха на макс.На 16 татуирах дясната си ръка "Hic et Nunc".Изразът на латински означава "тук и сега".Това е мотото ми за живота и за мен носи смисъла на това,че човек трябва осъзнато да живее в днешния ден. Беше ли трудно да се превърнеш от модел в актьор Имах късмета на 17 да ме приемат в много добро актьорско училище.18 месеца по късно получих първата си роля. Дневниците на Вампира се излъчва в над 50страни.Как се справяш със славата? Когато на някакво събитие изведнъж се изправям срещу 5000 фена направо изпадам в ступор.Имам чувството че съм от Бийтълс смее се.Но пък и много лаская. Какво правиш за да не се възгордяваш? Живея много земен живот и съм истински щастлив, ако мога да се откъсна за малко и да поседя на плажа.Освен това гледам да се концентрирам върху истински важни неща.Когато през 2010 Мексиканския залив бе поразен от голям петролен разлив се включих в благотворителен маратон и в други инициативи за помощ.Нашият екип почиства замърсени крайбрежия а наскоро открихме и приют за жживотни.Вчера получих подарък от фенове -гердан с гравиран надпис:На Иън с любов.Опитай се да бъдеш добро момче! Адски мило ми стана.Надявам се да изпълня пожеланието им. Какво е най-голямото ти желание за бъдещето? Бих искал завинаги да живея с партньорката си.Аз съм ужасно романтичен и нито за секунда не се съмнявам, че Нина е единствената жена за мен!
 
е как да не го обичаш  Heart Eyes мъж мечта ей блазе и на Нинчето тц тц  Mr. Green господ да ми прости  Twisted Evil

# 295
  • Мнения: 16 938
Здравейте на всички.Днес е ден за прошка.Простете ако има нешо ако съм изказала нещо не правилно. newsm51 smile3525
Снощи купона е бил на макс като гледам. А песните и клиповете са върха.

# 296
  • Мнения: 11 820
Жена ми стоеше гола в спалнята, гледайки се в огледалото. Не беше доволна от това, което вижда, и ми казва:
 Чувствам се ужасно. Изглеждам дебела и грозна. Наистина имам нужда да ми направиш комплимент.
 Аз й казах: Зрението ти е почти перфектно!
 И така започна скандала...

# 297
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Лош Чаги http://www.youtube.com/watch?v=YDJO6m6trbU

Жена ми стоеше гола в спалнята, гледайки се в огледалото. Не беше доволна от това, което вижда, и ми казва:
 Чувствам се ужасно. Изглеждам дебела и грозна. Наистина имам нужда да ми направиш комплимент.
 Аз й казах: Зрението ти е почти перфектно!
 И така започна скандала...

Леле ако мъжо ми каже така и  fight fight fight  Joy  Joy  Joy

# 298
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Явно само аз останах тук  Mr. Green

# 299
  • Мнения: 727
aз съм тук   Mr. Green
момичета благодаря за клипчетата  Hug
Ренате малко опасен е твоя зет...не го взимайте,голям таралеж в гащите си вкарвате..а на щерка ти...леле как да го опази незная ooooh!

отивам да си правя кафенце
за вас също поднасям
 

Общи условия

Активация на акаунт