ТЪРСЯ филм, сериал.............Тема 5

  • 65 727
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Търся филм който гледах по HBO преди 6-7 години......във филма се разказваше за едни дето осиновиха едно дете и му направиха тест в камера за налягане с цел да разберат дали ще издържи гмуркане на океана,за да вземе някакво съкровище...........за др. не се сещам в момента......... newsm78

и един маи го даваха по евроком..........за едни момчета дето влязоха в къщата на възрастни хора (мисля че дядото беше в инвалидна количка) и започнаха да чупят къщата,,,,,,,,, Thinking

# 31
  • Мнения: 11 754
Търся филм който гледах по HBO преди 6-7 години......във филма се разказваше за едни дето осиновиха едно дете и му направиха тест в камера за налягане с цел да разберат дали ще издържи гмуркане на океана,за да вземе някакво съкровище...........за др. не се сещам в момента......... newsm78
Заинтригува ме с този филм.

# 32
  • Мнения: 73
Ето и моето поредно питане.
Търся един италиански сериен филм, даваха го през 80-90 те години по Националната телевизия. Една житейска история, хубаво представена: Семейна двойка се опитва да има деца, жената дали не беше психолог или учителка, а мъжът имаше рекламна къща. Той се впусна във връзка със своя колежка, която забременя, роди момиченце, но след няколко години загина в автомобилна катастрофа. След това мъжът се събра с бившата си жена, името на чиято героя май беше Елена, ако не се лъжа. Имаше и свекърва, която почти до последно не понасяше снаха си. Спомням си една среща на главната геройна с бившит си съпруг и новата му жена . Беше в един  магазин.Дали и свекървата не беше с тях? Да не Ви подведа с последното изречение,но за останалите неща си спомням много точно.И за катастрофата, и за развода . Спомням си,че главната героина беше много красива и имаше разкошна дълга черна коса.
Опитай тук:
http://www.telenovella-bg.com/

Merelenda,благодаря ,че  искаш да ми помогнеш. Но за съжаление  в telenovella- го няма този италиански сериал.И аз все пак се надявам
В http://www.telenovella-bg.com/ има само/или поне аз това намирам/ юноамерикански сериали давани у нас. Този сериал които аз търся е  даван много отдавна.Някъде към 80-90 г. когато нямаше  толкова кабелни телевизии.

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 19:00 от didoka45

# 33
  • Мнения: 12
Здравейте, сетих се за един филм, който бях гледала преди доста време и искам да го гледам отново.Това, което си спомнянм в общи линии е, че се разказва за един писател,който издава книга, която го прави много известен и богат. Но след време се оказва, че убийствата, които са описани във въпросната книга са се случили в действителност и съответно той става основен заподозрян. После става ясно, че всъщност е намерил дневник или нещо подобно, и че оттам написва книгата си и накрая разкриват убиеца.Някой сеща ли се, спомням си още че писателя се играеше от чернокож актъор.

# 34
  • Мнения: 11 754
Здравейте, сетих се за един филм, който бях гледала преди доста време и искам да го гледам отново.Това, което си спомнянм в общи линии е, че се разказва за един писател,който издава книга, която го прави много известен и богат. Но след време се оказва, че убийствата, които са описани във въпросната книга са се случили в действителност и съответно той става основен заподозрян. После става ясно, че всъщност е намерил дневник или нещо подобно, и че оттам написва книгата си и накрая разкриват убиеца.Някой сеща ли се, спомням си още че писателя се играеше от чернокож актъор.
Звучи ми много познато и се мъчих да си спомня, но...
Ако се сетя ще пиша.

# 35
  • Мнения: 640
Племенницата ми е в чужбина и ме помоли да намеря този филм Yeh Vaada Raha!
Нищо не ми говори. Може ли някоя от Вас ,дами ,да ми помогне! Предварително благодаря.

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Племенницата ми е в чужбина и ме помоли да намеря този филм Yeh Vaada Raha!
Нищо не ми говори. Може ли някоя от Вас ,дами ,да ми помогне! Предварително благодаря.
Филмът е индийски,затова не ти звучи познато Simple SmileИма го тук-http://www.bollywoodcentralbg.com/index.php,но изисква регистрация Peace

# 37
  • Мнения: 640
Благодаря!  bouquet Намерих го!Аз съм го гледала,но така написано заглавието,нищо не ми говореше!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Ще ми помогнете ли да намеря и сваля Анна Каренина 2012? http://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;topic=709149.30;num_replies=37

# 39
# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Сърдечно благодаря. Оказа се, че в някои от сайтовете дори имам регистрация, но не съм ги запомнила.

# 41
  • Мнения: 427
Няма проблем  Grinning Приятно ми е да помагам  Hug
И аз вече не помня в кои торенти съм се регистрирала  Blush

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Много се радвам, че открих тази тема. Много обичам семейните истории - "Братя и сестри" - изгледах на един дъх всички сезони. Сега много ми хареса"Живота на Браян", но го дават в неудобно за мен време. Та се питам - дали някой от пишещите в темата може да ми помогне с линк за сваляне на сезоните(всъщност не знам колко сезона има) и по възможност дублиран или със субтитри, че английския ми не е толкова перфектен.
Друг сериал, който преди мноооого години (още по "соца" ) гледах и много харесвах, беше един източногермански сериал - " Казано, речено през оградата" - помня, че беше красиво направен, хубави гледки, провинциална идилия, любов между млади и зелени...Бих се радвала, ако го открия някъде. И без превод го взимам  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 349
Здравейте търся един филм, където една компания измисли някакъв невероятен крем за лице, който те подмладява, но всъщност ефекта му трае, само докато го ползваш, а след това ако спреш състарява кожата. Някой дали се сеща? От преди няколко години е(може би 7-8)

# 44
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Burmichka, сещам се само за филма "Жената-котка" от 2004  с Хали Бери. Wink
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=294302&hit=1

Общи условия

Активация на акаунт