Дюкан ме връща на ниво със салати и месо - 269

  • 37 336
  • 703
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 296
Здравейте Wink От вчера почнахме с мъжа ми диетата заедно. Аз имам цел 8 кг, той - 10-ина.
Допреди малко почетох малко рецепти от другата тема за ударния етап. Аз и книгата съм чела, но беше отдавна и съм позабравила.
Понеже попаднах на една пилешка супа, интересува ме дали освен лук и магданоз, морков за цвят дали не може да се добави? Също така някакви насоки за тази т.н. диетична майонеза - в кои вериги я има? Позволени ли са колбаси, например шунка, има и един деликатесен сух салам ако се сещате  Перелик, който си е от парчета месо? И последно да питам за колата Zero - позволена ли е както Light, понеже е по-вкусна от нея? Та това засега са ми въпросите.Simple Smile

Вчера започнахме, както казах - сутринта - 2 яйца, после в работата се наливам с чайове, той пък с много вода, на обед по едно кисело мляко Фитнес, после към 7-8 часа направих цяла тава с пилешко без кожа, което хапнахме с по 2 кисели краставички и посипани с малко лимонен сок.

# 631
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
привет аз малко изчезнах, но тук много празници много нещо
добре дошли на новите и много успех и искрено се радвам на останалите за добрите резултати.
Какви ги свърших аз, преди седмица направих месечинка, резултата 4,5-5,00кг пиша ги така, защото знаете колко е своенравен моя господин кантарев и си прави каквото си иска, когато си иска, сменях батерии, сменях положение, но явно си е развален, но аз упорито отказвам да си купя нов. Режимна съм, единствено с водата не мога да се справям, не пия остатъчно вода, опитвам се но не става
По дрехите вече осезаемо си личи, дънките с които ходя ми станаха широки и се напъхах без проблеми в едни други които си купих миналото лято и не ми ставаха
mimensita умирам си за твоите кафета

Кукумицина добре дошла, кола Zero е позволена, аз само нея пия, другата не ми харесва, за шунка ако е обезмаслена е позволена, не знам в България дали има такава, за салама не мога да ти помогна, но забелязвам, че ви е малко храната, трябват ви още, ако бъркам по вещите от мен да ме поправят моля
Лека и отслабваща

# 632
  • Мнения: 12
Здравейте , бях една седмица на плодове и свалих 1кг , но не мога без месо и се включвам при вас . За десет месеца от 78 станах 59 . Целта ми е 55 . Ще взимам идеи от вашите менюта,мили мами . Надявам се да ме приемете в отбора . Определено за последните килограми имам нужда от стимул .  Hug

# 633
  • Мнения: 1 296
Mini Mouse, мерси Simple Smile Ами и аз мисля, че е малко  като количество, но пък в работата не знам за този ударен етап какво да измисля, освен кисело млекце, защото тука няма как да стопля пържолка.
После през втория етап със салатите е друго Simple Smile

# 634
  • Мнения: 71
Mini Mouse, мерси Simple Smile Ами и аз мисля, че е малко  като количество, но пък в работата не знам за този ударен етап какво да измисля, освен кисело млекце, защото тука няма как да стопля пържолка.
После през втория етап със салатите е друго Simple Smile
Да малко е трудно  на работа ако нямаш необходимите условия ,но аз например си нося кексче или мъфин ,обезмаслена извара с едно яйце настъргано в нея,сварени яйца и кисело мляко ,а понякога си купувам от магазина наблизо от топлата витрина ,я кебапчета я филенце ,всичко режимно разбира се

# 635
  • Мнения: 1 296
А кебабчетата от телешко ли са или нормални? Simple Smile

# 636
  • Мнения: 71
А кебабчетата от телешко ли са или нормални? Simple Smile

Пилешки или телешки ,каквото има режимно разбира се Simple Smile

# 637
  • Мнения: 1 296
Оу, за пилешки не се сетих, че има Simple Smile Мерси за идеята Simple Smile

# 638
  • Мнения: 71
Моля ,дори и днес ще съм така .ще мина да си взема едно филенце и едно доматче ,имам си и сварени яйца това е за обад:) кола и кафенце хахаха разкош:)

# 639
  • Мнения: 2 463
Здравейте, момичета. Преди малко обядвах, но като ви чета как се обяснявате за някакви кебабчета, филета и пак огладнях  Joy , (не че не съм на пилешко филе, ама с краставица  Simple Smile ) . И аз си пия Кола Zero, по около 2 чаши на ден.  Към radoslavaaa , добре дошла и браво за свалените кг. Колко време е минало от тогава? Ако започнеш Дюкан малко след като си била на друга диета, мисля че няма да има реален ефект, нека някой запознат ако може да обясни по-подробно. Чела съм, че организма ще се съпротивлява и няма да отслабва,та това като съвет, да мине известно време на нормален режим на хранене, а не от диета на диета  Simple Smile.
Към mimensita , и аз си умирам за твоите кафенца  Wink.
Към nice_and_hot  , добре дошла  Hug.Казвала съм преди, но ще повторя. И аз преди не харесвах триците, ама сега как си ги хапвам с прясно мляко и са ми вкусни...
И малко за мен, нали съм в ПЗ, и си задържам моите 66 кг. ама 66.0000. Доволно, нямам търпение да дойде П, после пак ПЗ и после по магазините за нови дрехи  Grinning .  Хубав ден дюканки и бъдещи такива! Simple Smile

# 640
  • Мнения: 0
момичета може ли през ударния период хляб от трици ? и по колко филийки на ден ако е позволено  Whistling

# 641
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
момичета може ли през ударния период хляб от трици ? и по колко филийки на ден ако е позволено  Whistling
май в първия ударен триците бяха по-малко, около 1-2 с.л., а после по 3 с.л., така че за стартовия ударен, ако питката е направена от 3 с.л. си я раздели за 2 дена, а после в следващите ударни си я яж цялата за ден  Peace

Мимсче, сутринта си пийнах от твоето кафенце  Hug, но не можах да се разпиша, та едва сега.За тортата какво да ти кажа, няма рецепта, че да не се повтаряме - блат от дюканско кексче, кремче с пр.мляко, малко нишесте и желатин, украса.В моето положение подслаждам всичко със Стевия лукс.Единственото интересно  е как направих шоколадовата глазура - от Екскуиза+ванилия+стевия+ч.л. обезмаслено какао - много е вкусна.  Peace

Момичета, не съм много сигурна, че телешки и пилешки кебапчета от топли витрини са режимни, все пак съдържат сланина  Naughty

nice_and_hot, Кукумицина, radoslavaaa,   welcome

# 642
  • Мнения: 12
 Ами, brilqntina , последните 5 месеца леко се ограничавам , но не е сериозна диета . Пък и с тези празници  Simple Smile Ох , но определено, ако не спазвам режим винаги ще качвам килограми , явно съм си такава Sad
Ще се надяваме да подейства  Praynig

Днес похапвах домашни пилешки кюфтенца .Смлях пилешко филе и сложих малко пресен лук. И се чувствам чудесно .

# 643
  • Мнения: 71
 
Цитат
Момичета, не съм много сигурна, че телешки и пилешки кебапчета от топли витрини са режимни, все пак съдържат сланина
Може и да имат не съм се замисляла ,вземам си от време на време за да разнообразя , май ще започна да си приготвям всичко в нас ,а ще си го ям не затоплено и без това имаше един съвет в книгата ,че когато ядем студена храна горим повече калории:) Благодаря ти ,че обърна внимание pettesa

# 644
  • Мнения: 414
Здравейте момичета Peace Нова съм в темата.Да се представя на 24 години съм имам син на 9 месеца и около 15 кг за сваляне Crazy висока съм 156 см Embarassed а тежа 68 кг... Stop просто ужас,нямам време за спорт а се храня по веднъж -два пъти на ден ,нооо не отслабвам след раждането бях свалила доста килограми,но не знайно как ,напълнях отново,много се комплексирам и чувствам ,че не живея пълноценно така...та се замислих за тази прочута диета на Дюкан,но проблема е,че хич не ме бива със спазването на диета (изискват време за приготвяне а и доста разнообразно меню) ии все не се справям.Но съм решила да се "надъхам" покрай вас и да я започна тази диетка.Непосилно ми е да изчета всичките ви темички,за това искам да попитам да влагам ли надежда в тази диета?След колко време видяхте първите резултати и има ли йо-йо ефект след това?Имам доста въпросчета но от този ми пост започвам да ви следя Peace
И да попитам как започнахте? В смисъл направихте си списък и си напазарувахте само позволените неща?дайте ми съвет как най-лесно да започна и да не се объркам по някое време и да сгафя...незнам защо ми се виждат толкова сложни тези диети.Надявам се на подкрепа ..че и волята ми никак я няма май Laughing абе толкова съм несериозна Crossing Arms срам ме е направо...спирам,че поста ми стана доста дълъг (като за първи).
Поздрави и успех на всички,следя ви Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 16 май 2013, 00:30 от feisi

Общи условия

Активация на акаунт