Дюкан ме връща на ниво със салати и месо - 269

  • 37 364
  • 703
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Пловдивска среща,неделя-24.03.2013 г.,16,00 часа на Симфонията !

# 76
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               mirka75Hug
          Безкрайно ще се радвам на появата ти, даже съм склонна да си разделим еднин шашлик по повода, зеленчуков  Wink
               smileys, от `де ги изнамери тез` сладури!? Като че ли в моите чехли са се мушнали, ама... чехлите същите, но котките - не  newsm78
               ArhMih, публикувам аз обяви за срещи, ама... нещо... мераклии няма за тях... Да взема да пробвам пак ли... Белким се получи нещо.
          Я, тя твоята гимнастика като за мене бе..., само дето не знам как ще и реагират един брой мъж и два броя котки, ама току виж и свикнали  hahaha
               katrin_sl, 500 гр мляко или 500 гр трици  Wink
          За протеиновите блокчета нямам мнение, но имам спомен, че някой беше в потрес от вкуса им. Виж за пушеното пуешко... - вкусно ми е, ама... толкова химия има в него, че освен по някое резенче върху тричавия сандвич от време на време, повече не си позволявам.
                ninanb, аз моите си имах предвид - все по-често се замислям къде трябва да има запетая, и все по-често не съм сигурна, че е на правилото място... А едно време нямах грижи с граматиката  Thinking Ама то ще да е от режима  Wink
                А бе... ще взема да свиря аз сбор за една среща, пък да видим...
          Среща на софиянки - дюканки на 30.03 по обичайното време, на обичайното място - от 13 часа, в Дивака на Гладстон. Кебапчетата ни чакат  Wink
               За мнения, препоръки и оплакнавия по отношение на деня, часа и мястото - на ЛС.
                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug

# 77
  • Испания
  • Мнения: 37 503
                            ...За мнения, препоръки и оплакнавия по отношение на деня, часа и мястото...

Не ми е удобен нито деня, нито часа, нито мястото... hahaha Joy Joy

Мимсче, специално ги търсих, мислейки за теб.  Wink

ninanbHeart Eyes Hug

# 78
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
               Едно ранно кафенце за старт на деня  Wink
                                           
               smileys, за теб ще обявя специална  Heart Eyes
               А, да знаете, не били виновни доматките, просто се оциклих без време.
                   Усмихнат слънчев и режимен ден  Hug

# 79
  • Мнения: 45
Може да не пиша, обаче чета и нямаше как да пропусна поканата за кИбапчета, ако не аз поне половинката ще ги омаа. Даже, ще е на ПЗ - какво по хубаво от това. Не знам как ще му се отрази присъствието на много словоохотливи девойки, говорещи си за мода и рецепти, но менюто ще компенсира Joy Там сме Мимс Peace

# 80
  • Мнения: 4
mirka75,  Hug
          Безкрайно ще се радвам на появата ти, даже съм склонна да си разделим еднин шашлик по повода, зеленчуков  Wink
Мимсче - 'начи аз имам проблем с деленето - хахаха оти моА си го измуам шиша и самостоятелно   Blush
Цитат
Може да не пиша, обаче чета и нямаше как да пропусна поканата за кИбапчета, ако не аз поне половинката ще ги омаа.
Бабче -  и аз така - чета си мирно,кротко и тихо и като чуя за кИбапчета  и шишове ,някак ме избива на прописване веднагически  Hug Пусто и прасе, не умира ,бе - ти го натискаш,то сал квичи и от време на време се разгрухтява  Joy

Последна редакция: чт, 21 мар 2013, 11:31 от mirka75

# 81
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 819
Брей чак на втора страница ви открих. Ама пишете бе момичета.

mimensita успокоих се, че тези домати са ми голям дерт и на мен. Чувала съм, че доматите се считат за плодове и винаги ми е било много гузно като си хапвам.

Тез кИбабчета така ми се иска да ги пробвам, но събота ми е трудно може би като се позатопли и мога да помъкна и домашните любимци с мен. Mr. Green

# 82
  • София :(
  • Мнения: 215
                   Добра ви вечер  Hug
               Ама сте се "счупали" да пишите... Чак темата се е затрила  ooooh!
               bigbaba4, че сме словоохотливи - сме, ама че пак няма да сме много май е по-сигурно от сигурно, пък и половиният ти хич не ни отстъпва по омаятелност  Peace А бе... важното е да е приятно.
               mirka75, навих се - ти си ядеш твоя, но без гъбиге, а аз от моя само гъбите - всичко останало е за теб  Heart Eyes
          А бе... не знам защо, ама все си се присещам за теб и за още няколко други сладурки и един сладуран (дано някой друг се познае в тези, които мисля, ама... на дали някой от тях чете вече...) и...ми липсвате си ми и това си е  Blush
              ninanb, домата не само се счита, той си е плод, ама пусто... такава вкусна НЕ плодова салата става от него...
          Че какво ти пречат любимците!? С две - три "лелки" наоколо все ще им намерим занимание  Wink
          Уф..., като пишете, пишете и спрете да го правите като пропиша аз и започвам да го приемам лично...
                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug

# 83
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
               Не се сещам за нещо по-приятно от кафето в петък сутрин... Ще се присъедините ли за по глътка  Wink
                                     
               Даже и порция свежи и крехки протеинчета към придвидила  Wink
                    Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug

# 84
  • Мнения: 16
Здравейте. Съжалявам, че връхлитам така, но имам въпрос към опитните тук.
Пия антидепресанти и виждам, че качвам килца, имам и страшен апетит. Ако се подложа на вашата диета, ще ми помогне ли в такъв случай? Ако има някой като мен, моля да ми помогне    bouquet

# 85
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Малко закъсняло добро утро от мен Simple Smile
mimensita, благодаря за кафето. Отива да си направя едно, че снощи нямаше много сън покрай малкия.
Идвам да отчета първите ми 3 дни на ПЗ. Задържах си килограмите, но от днес съм на П и се надявам кантара пак да тръгне надолу.
Много се радвам, че ще има софийска среща. Надявам се да успея да дойда Simple Smile

# 86
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 819
mama_i_bebe немога да ти кажа от опит, но невиждам причина РЕЖИМЪТ да не ти помогне!  Peace

mimensita благодарско за каЙвето и протеинчетата! Ако може всичките ще ги грабна!  Hug Ти сЯ да не избягаш пак, не го приемай лично, аз ще ти пиша!  Wink За домашните няма проблеми те са кротушани, но просто трябва да е по-топло, че да мога да ги хвърля на някоя баба в парка, а аз да ви ВИДЯ на спокойствие!  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 16
Извинявам се за тъпия въпрос, всичко си пише, но аз да се подсигуря. Simple Smile
През ударния етап, мога ли да ям зеленчуци с месото?

# 88
  • Мнения: 182
Не, затова е ударен-само протеини. Пак прочети добре режима, трябва добре да го схванеш преди да започнеш.Успех!

# 89
  • Мнения: 45
Бързо, спешноооооо  Laughing
Коя дюканка се намираше в Щатите????????? Моля да пишее Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт