Дюкан ме връща на ниво със салати и месо - 269

  • 37 357
  • 703
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 463
Здравейте, момичета  Simple Smile. Да се отчета -0.400, доволно. Хапвам си режимно Simple Smile. Днес на работа имах дискусии ,няма ли да спирам вече с тези диети  Whistling. Повода беше, че имаше двама черпещи и аз отказвам, както обикновено сладко и бонбони. После шефа ми започна, ама наистина. Хич не е полезно, имаш проблеми с  бъбреците, не може само яйца да ядеш, организма ти има нужда и от други неща, пребледняла си, ще станеш анорексичка  Laughing. И аз му казах, че ям и други неща естествено, обясних му на две, на три, та чак тогава се успокои, защото ме виждал само яйца да ям та така. А аз за най-лесно в 10 и в 16 си беля едно яйце и съм доволна от живота  Sunglasses. Към въпроса на Koralche_, аз се старая да спортувам редовно, 5-6 пъти, но ако пропусна по някакви причини не е фатално. Хубава и успешна седмица и от мен, и режимна  Simple Smile.

# 616
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               Koralche_, ако режима не ти допада и го приемаш като наказание, не мислиш ли, че ще е по-полезно да потърсиш такъв, който няма да те тежи, макар резултатите да са по-бавни?
          Какво е крема сиренето, защото аз за режимно не съм чувала  newsm78 А  шунките не са препоръчителни за първа фаза  Peace
          Струва ми се, че имаш ясна представа за това, което искаш да постигнеш, но все пак... - направи ли калкулатора на Дюкан?
               bubulona,ти на това политика ли му казваш!? `щото аз освен слобоблудствия друго не чух  ooooh!
          Много "диетични" и диабетични продукти има на пазара, но ако прочетеш ситните букви на етикетите и си припомниш списъка на разрешените продукти и съветите от първата страничка на темата, ще установиш, че съвсем НЕ са режимни  Naughty
          Добър пример е свекърва ти с -озите  hahaha
               brilqntina, мани го шефа си, хеле пък ако няма и проблем с килцата... Ела обаче да питаш моята шефка - още не вярва какво е видяла със собствените си очи и ми е най - сериозния поддръжник. Е, изкушава ме редовно с шоколад, но само натурален, защото и е по-голяма слабост и от хубавия секс с чужд мъж, но от около година и нещо и него е ограничила покрай моите вечни откази. А аз, колкото и да ме е срам, за качествен черен шоколад душа давам, но пред нея съм непоклатима, че тя и без това си има доста излишни килца  ooooh!
               Кога имате време и енергия и да спортувате, бе, хора!? На мен като ми минат днес 50 човека през главата и 100 кила манджи през ръцете и се прибирам като... прибито куче, в най-добрите дни. За лошите хич не ми се и говори  Crossing Arms
               Уф..., тази вечер май казах повече от плануваното...
                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug

# 617
  • Мнения: 71
Добро утро момичета !Тази сутрин се прибрах в нас ,колко е хубаво човек да си е в къщи:) Права си Mimensita ,така си е но ми надуха главата ,а и за тези диетични и диабетични сладки и разни подобни....а и колко други с лъжливи опаковки има ,по -добре си ми е с кексчето или мъфина а и крем карамела си е супер -Дюканските разбира се .
   Кантара е с пролетна умора ,викам си като се прибера ще се зарадва ,ще подскочи от радост па ще вземе да махне някой и друг грам (не килограм ) ама не ,вече май 10 тина дена седи и не мърда .Обявявам му стачка  Crossing Arms. Утре Се навършва един месец от началото ми на Дюкан равносметката е : начални килограми 60.300(може и да бъркам с грамовете )-достигнах 55.500 талия -66 см,- достигнати 64 см ханш 90см,- сега са 87 см бедро 50см - на 47 сега ,гр обиколка 85см  тук много ми се иска да покаже едни застой но ..уви и тук има минус 4 см обиколка прасец начални 38 см сега 34 см при ръст 168 см .Добри резултати постигнати с воля и благодарение на вашата подкрепа съвети и градивна и стимулираща критика Благодаря Ви !

# 618
  • Мнения: 5
Здравейте мили дами!

Пиша по повод следният въпрос :

Общо свалени кг - 15.000 за 4 месеца, всичко е чудесно , но когато си погледнах календара, забелязах, че вече от три седмици не съм свалила и грам дори...преди време бях чела нещо за застой и това, как да "раздвижим отново нещата" но не се сещам, каква беше процедурата  newsm78 моля да ме подсетите ?

Успешен ден!

# 619
  • Мнения: 148
Много сте ранобудни днес    food010

# 620
  • Мнения: 4
Пиша по повод следният въпрос :
Общо свалени кг - 15.000 за 4 месеца, всичко е чудесно , но когато си погледнах календара, забелязах, че вече от три седмици не съм свалила и грам дори...преди време бях чела нещо за застой и това, как да "раздвижим отново нещата" но не се сещам, каква беше процедурата  newsm78 моля да ме подсетите ?
По спомен и за да не е само по спомен, погледнах и предходните ти публикации - пишеш ,че си започнала да тренираш . Ако и сега продължаваш,това е една от причините - когато започнах да тренирам имах застой около месец-месец и половина на 85 кг. Второ - последните килограми са най-трудни за сваляне. Трето - ако дълго време преди си била на 79 кг.,клетките помнят и не се дават току-така. И още куп причини може да има за застоя в кг. - прекаляване с млечни, по-солено и т.н. Как си с мерките - обикновено те дърпат надолу по време на застой - не забравяй - това е времето,в което кожата се събира - затова не подценявай застоя и той има своята функция. Що се отнася до раздвижването - ами доста биха казали да направиш т.нар. "бял ден" или пък поредица от 1 до 3,но не повече от три дни само на трици. Аз бих те посъветвала просто да пиеш повече вода, да обърнеш по-сериозно внимание на вечерята и да я направиш във възможно ранен час ,да изключиш толерираните продукти,да намалиш евентуално консумацията на млечни - ако разбира се ги приемаш в обилни количества.  Peace

# 621
  • Мнения: 41
mimensita постните шунки са в категория шеста от ударния период Simple Smile за момент се стресирах че нещо съм объркала но не съм пфуу   Rolling Eyes Party а крема сиренето е на маджаров, там пише че е полумаслено, а в съдържанието че е около 1% мазнини, търсих екскуизата, но не я намерих Simple Smile

не съм си правила калкулатора на Дюкан, реших че този път няма да се вманиачавам твърде мноого, а и сега ми се налага да опитвам храната на детето, да не е твърде гореща, дали е вкусна, така че не мога да съм изцяло режимна и троха нережимна храна да не опитам Simple Smile
а и мен го има това като черта на характера, приема ли нещо твърде сериозно - го спазвам до запетайката, сега не мога да си го позволя, затова не се вторачвам твърде много Simple Smile
иначе за протокола - за 1 ден съм свалила малко над 1 килограм. Много е, надявам се през ударната да не сваля повече от 3 килограма, но колкото толкова Simple Smile само за вчера съм изпила 2 литра вода и 1 кола, 2 чая и 2 кафета Wink прияде ми се само веднъж сладко - десерта на хепито с козунак и крем брюле, устоях и не си го поръчах само си мислех за една блузка която ще си купя когато сваля първите 10 килца   bouquet а менюто беше З: кисело мляко с извара, 2 рулца шунка О: три пилешки каренца без гарнитура от Хепи В: ципура на фурна с лимонов сок и подправки; по-късно вечерта малко телешки език с горчица.

за спорта питах - скоро се надявам да ми остава повечко време и да ходя на зумба  Laughing

лек и режимен ден на всички вас Simple Smile

# 622
  • Мнения: 162
Здравейте!
Извинявам се,че нахлувам така в темата,но спешно ми трябват дюкански рецепти за микровълнова.
Освен тази за крем- карамел,друга не мога да открия,а по стечение на обстоятелствата това е единствената фурна с която разполагам в момента ooooh!
Благодаря Ви!  bouquet

# 623
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Привет момичета, както бях казала по-рано, се присъединявам с пълна сила.
Малкото зверче е вече на 7 месеца, а аз от няколко дни съм истинска режимна кърмачка  Simple Smile
С малко усилия отпреди, и с дюкана от последните 3-4 дни вече съм -3 кг.Слава Богу с кърмата проблем няма (за сега).Имам 2 месеца до морето, дано да успея да докарам търговски вид  Mr. Green
Днес се развихрих из кухнята и спретнах една тортичка, всички в трета и трета+ фаза да се чувстват почерпени.  Hug
Скрит текст:
става и за П -ПЗ  само сменяте украсата от плодове
cveteto79, утрепа ме с котето  Joy Joy
mirka75, страхотно обяснение за задържането, леле ... много сте в час момичета, браво  Peace
brilqntina , 2008г. свалих 17 кг. с дюкан за 2 месеца, е то не бяха бъзици и коментари по мой адрес, колко съм зле, едва ли не скоро ще хвърля топа ... беше ми писнало честно ти казвам, обаче в един момент просто не обръщах внимание и толкова, а коментарите все бяха от "пухкави" колежки  ooooh!

Последна редакция: вт, 14 май 2013, 15:06 от pettesa

# 624
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               cveteto79, добри резултати за единмесец  Peace
               sissies, mirka75 ти е дала много добри съвети - поклушай я, определено знае какно говори  Peace
               alex_bebe90, накои съвсем не са лягали  Wink Wink
               mirka75Hug
               Koralche_, за съжаление у нас обикновено са посни и шунки само според етикета си  ooooh! Това важи и за сиренето. По-добре в първа поне избягвай готовите неща  Peace
               Melani_M, почти всичко можеш да приготвиш в МВ, особено пък ако има и грил.
               pettesa, на мига си свих едно парченце за сутрешното кафе  Peace Рецептата ще споделиш ли?
                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug

# 625
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  Peace
нова съм във форума и веднага скачам при вас,отчаяно се нуждая да сваля около 10кг. и след няколкото теми които прочетох знам че с този режим ще успея  Blush Heart Eyes Преди 2 години свалих за месец 8 кг с лида но зимния сезон пак ги качих ....
Преди бременноста бях 50кг, за цялата бременност качих 14кг и вече 4 години след това си стоя на тези килограми ....  Rolling Eyes
Но аз съм си виновна защото нямам воля  Laughing да започна някоя диета,сега вече съм настоена поне за Коледа да съм отслабнала  Laughing
Вярвам че за 4-5 месеца тези килограми ще ги стопя. 
Направих си калкулатора който е в сайта и ми препоръчва да имам 2 стартови дни ,не е ли малко според вас  newsm78 Аз си мислех поне 3-4 дни...  Thinking

# 626
  • Мнения: 148
nice_and_hot     Здравей и аз съм така след бременноста. Диетата помага и много прочети си всичко на първа страничка и успех  Laughing

# 627
  • Мнения: 148
                                                                                                                                                                mimensita  мммммммммм  хубаво кафенце

# 628
  • Мнения: 0
Дори и меню си спретнах за днес  Laughing

заскуска : 1/2 пил пържолка на скара
обяд :2  варени яйца
следобедна закуска: 1 к.кисело мляко верея 0,1%
вечеря :риба на скара

само незнам тези трици как ще ги преглъщам .....

# 629
  • Мнения: 148
nice_and_hot ще свикнеш после няма да ти прави впечатление

Общи условия

Активация на акаунт