ЦДГ 100 и ЦДГ 151 в район Оборище, София

  • 8 309
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 114
Здравейте! Предстои ми да избирам между ЦДГ 100 и ЦДГ 151 в район Оборище, София. Ще се върна назад за да прегледам темата, но ще съм благодарна на по-скорошни мнения.
Поздрави!

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 03:01 от Michael@

# 1
  • Мнения: 5
и аз се чудя между тези две градини, но нищо скорошно не откривам  newsm78

# 2
  • Мнения: 3 114
Аз избрах 100 като първо желание.

# 3
  • Мнения: 8
Здравейте,
дъщеря ми втора година е в детска градина 100 и съм доволна. Базата е прилична. През лятото 150-та градина е дежурната и това лято ходи там една седмица.  Не бях доволна, условията са по-лоши, базата е ужасна, да не говорим, че на втория ден се преби жестоко, бутна я дете и госпожите се правеха, че нищо не знаят, докато не вдигнах скандал и си признаха.
Не се чуди 100 е по добра.
Късмет с избора

# 4
  • Мнения: 8
Грешка в поста имах предвид 151 -ва не 100

# 5
  • Мнения: 8
последно 151 имах предвид, че е дежурна, а не 150, надявам се разбрахте,

# 6
  • Мнения: 3 114
Да, разбрах те  Peace! Много благодаря за мнението ти! И аз съм избрала ЦДГ 100 на първо място.
Твоето дете коя посещава - на ул. "Марин Дринов" 11 или на ул. "Велико Търново" 2 ?

Последна редакция: чт, 21 мар 2013, 16:15 от Michael@

# 7
  • Мнения: 3 993
Наше познато детенце е в ЦДГ 100, филиала на ул. "Велико Търново". Сега е последна 4-та група. През годините съм се наслушала само на хвалби за тази градина. Simple Smile Семейството живее в кв.Редута и навремето, когато избираха градина, избраха ЦДГ 100 не като най-близката и удобна като локация, а като най-добрата относително близка до дома им.
 
Понеже и ние живеем в район Оборище (моето дете е в ЦДГ 150), съм се интересувала и за ЦДГ 151 и потвърждавам информацията на lindi4ka79, че условията и базата в ЦДГ 151 не са добри.

# 8
  • Мнения: 8
Дъщеря ми е в сградата на ул. Велико търново. През топлите месеци децата от Марин Дринов ги водят всеки следобед при нас, защото там мисля, че няма двор. Не че нашия двор е много голям , но става.

# 9
  • Мнения: 3 993
Е, то така е в центъра, не се сещам за детска градина, която може да се похвали с голям двор.  Laughing

Освен ЦДГ 104 на ул. Чумерна, там имат страхотен голям, стар, зелен двор, но пък локацията е малко...по-встрани, ако мога така да се изразя.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте,
миналата година, когато и на нас ни предстоеше кандидатстване в градина, бях в голяма чуденка. Въпреки, че живеем на границата на Хаджи Димитър и Оборище, предпочетох да се спра на градина в район Оборище и съответно избрах 100 ЦДГ. В момента дъщеря ми е първа група, в сградата на ул. Велико Търново 4. Доволна съм и от базата и от педагозите и от леличката, които са в групата на дъщеря ми. Единственият недостатък е двора, но на фона на всичко останало мога да го преглътна. Simple Smile Ако ви интересува нещо конкретно питайте  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 050
Детето ми посещава 151-ва детска градина, тази на "Оборище", не на "Мърфи". За сега сме доволни, не сме имали проблеми и се надявам и да нямаме. Госпожите са готини, а лелята моето дете я обожава. Всичко е въпрос на късмет.

# 12
  • Мнения: 38
За 151 - нашето голямо моме е там, наистина базата е лоша (дворът е в окаяно състояние - можеше поне да се почисти и да се смени настилката, ама...), но учителките са готини, отнасят се добре с децата. Винаги, когато времето позволява, са навън децата. Дворът е толкова голям, че може да се кара колело (личен опит на момето). Иначе е тихо, освен някои музикални отклонения от към Консерваторията Simple Smile Храната е добра. Можеш да ги запишеш допълнително на английски, скулптура (глинени фигурки правят и оцветяват), танци. Редвно идва театър, ходят и на летни и зимни лагери. За по-големите има и театрално изкуство и някакви други неща.

Аз искам да питам за такава подробна информация за 100 ЦДГ и 60 ОДЗ, защото малкото моме може да влезе и в трите градини, но не искаме да е в същата като кака си, щото така мислим, че ще се чувстват по-добре. Моля който има подробна инфо (като дадената от мен) да каже.
  chef

# 13
  • Мнения: 38
Ха! Току що проверих в сайта на район Оборище - в момента възлагат обществена поръчка за 151 ЦДГ - изпълнение - до декември 2013 - ще има нова сграда за 2 яслени групи с басейн, старата ще я санират, а в двора ще има 6 площадки за 2те яслени и градинските групи с тревичка, дървета и бръшлян. Звучи невероятно! Дали ще се случи? Дано!  Crazy  Peace

Вече са класирани фирмите - на 15 април - печели Радми-90 ЕООД

http://www.so-oborishte.com/

Уф, това е за филиала на ул. Оборище/Лисец

Последна редакция: пт, 19 апр 2013, 14:25 от juto

# 14
  • Мнения: 3 114
Много добра новина! Дано да стане толкова бързо! Къде ще е тази нова сграда?

# 15
  • Мнения: 38
Според плана, който пребивава в интернет, ще е зад старата, на мястото на тревната площ с пейката, към сердика център.

# 16
  • Мнения: 38
Според информация от градината, ще се прави ремонт и нова сграда във филиала на Оборище, а на Мърфи ще направят ремонт на двора. Басейнът на Оборище ще се ползва и от децата на Мърфи. За съжаление това означава юли и август затворени дворове, но поне след това ще им е добре на децата. Честито! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 114
Благодаря за информацията! Честито на всички приети и ние ще бъдем в ЦДГ 100  Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 3
Някой с впечатления за обновената ЦДГ 151 на ул. Оборище?

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте! За да не отварям нова тема по същия повод, пиша тук. Моля, дайте някакви отзиви и мнения по отношение новата ясла в 151 одз - филиал Оборище. Моето детенце е набор 2015 и сега ни предстои класиране за първа ясла, а не намирам никакви коментари за това заведение. Имали някакъв проблем там? Мами, моля, дайте информация. Благодаря много!

# 20
  • Мнения: 3 114
Нямам никаква информация, но моля пишете тук като научите нещо, защото другата есен ще записвам някъде малкото.
Поздрави  bouquet!

# 21
  • Мнения: 1 050
Здравейте! За да не отварям нова тема по същия повод, пиша тук. Моля, дайте някакви отзиви и мнения по отношение новата ясла в 151 одз - филиал Оборище. Моето детенце е набор 2015 и сега ни предстои класиране за първа ясла, а не намирам никакви коментари за това заведение. Имали някакъв проблем там? Мами, моля, дайте информация. Благодаря много!



Чак проблеми не сме имали. Не мога да се оплача. Имахме по едно време малък конфликт с лелите относно махнатия от нас памперс. На тях им беше по-удобно явно да ги държат с памперси и на своя глава слагаха на детето ми. Накрая се разбрахме. Ние обаче бяхме само няколко месеца на ясла, защото ни приеха по-късно и се прехвърлихме в първа група.

# 22
  • Мнения: 11
Здравейте. А впечатления за филиала на Марин Дринов, някой има ли? Ще съм много благодарна

# 23
  • Мнения: 1
И аз ще съм много благодарна, ако някой сподели някакво впечатление от филиала на Марин Дринов Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1
И ние ще сме във филиала на Марин Дринов от септември. Чух само хубави неща Simple Smile

# 25
  • Мнения: 19
Здравейте! Мога ли да попитам за актуална информация и мнения относно детските градини в район Оборище, тъй като ни предстои кандидатстване за първа градина от септември. Благодаря Ви!

# 26
  • Мнения: 3
Здравейте,от септември сме приети на Марин Дринов,но не намирам никакви отзиви.Споделете мнения! Засега моите не са много положителни,и много ще се радвам някоя мама, на която детенцето е там да сподели нещо повече!

Последна редакция: сб, 22 юни 2019, 10:01 от Desislava Nikolova 630459

Общи условия

Активация на акаунт