Разваляне на Магии

  • 475 035
  • 994
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 10 712
Някой чувал ли е нещо за Димитър от Каменар, Варненско? 

# 601
  • Мнения: 547
Здравейте,

Бих искала да попитам запознатите възможно ли е аз да разваля магия направена на човек, на когото много държа? Ако му кажа, мисля, че ще ме сметне за луда, така че може ли чрез моята енергия да се прочисти този човек? newsm78

# 602
  • Мнения: 84
Нямаш право без негово съгласие...все едно ти правиш магия

# 603
  • Мнения: 19
Здравейте,бих искала да ви помоля за съвет.По принцип никога не съм се интересувала от темата за магиите,нито съм чела нещо по въпроса.Също така моля да не ме помислите за луда,защото цял живот не бих могла да си измисля това,което сънувах тази нощ,а и по принцип много рядко  сънувам.Държах някакво дете в ръце,или само кукла,не помня точно.В следващия момент пред мен стоеше жена,която изрече думите "Предавам ти лоша магия",очите й станаха черни искрящи кълба докато втренчено ме гледаха,после изгърмя гръм,който всъщност ме и събуди.После не можах да мигна цяла нощ.Искам да знам дали е възможно телепатично чрез сън да се предаде негативна енергия и съответно как мога да противодействам на това?
Около 2 седмици след този сън направих аборт.Не знам дали има връзка,че в съня държах дете в ръцете си.То щеше да падне от балкона,аз се втурнах да го хвана,някой отстрани изкрещя "Не го докосвай",но аз го хванах с ръце.Тогава се появи тя и ми каза онези думи.Сега съм в болница,но като се оправя искам да посетя наистина някой сериозен човек в областта на развалянето на магии.Моля да ми препоръчате някой,за когото сте сигурни,че може да помогне.

# 604
  • Мнения: 84
Здравейте,бих искала да ви помоля за съвет.По принцип никога не съм се интересувала от темата за магиите,нито съм чела нещо по въпроса.Също така моля да не ме помислите за луда,защото цял живот не бих могла да си измисля това,което сънувах тази нощ,а и по принцип много рядко  сънувам.Държах някакво дете в ръце,или само кукла,не помня точно.В следващия момент пред мен стоеше жена,която изрече думите "Предавам ти лоша магия",очите й станаха черни искрящи кълба докато втренчено ме гледаха,после изгърмя гръм,който всъщност ме и събуди.После не можах да мигна цяла нощ.Искам да знам дали е възможно телепатично чрез сън да се предаде негативна енергия и съответно как мога да противодействам на това?
Около 2 седмици след този сън направих аборт.Не знам дали има връзка,че в съня държах дете в ръцете си.То щеше да падне от балкона,аз се втурнах да го хвана,някой отстрани изкрещя "Не го докосвай",но аз го хванах с ръце.Тогава се появи тя и ми каза онези думи.Сега съм в болница,но като се оправя искам да посетя наистина някой сериозен човек в областта на развалянето на магии.Моля да ми препоръчате някой,за когото сте сигурни,че може да помогне.
при аборт независимо дали спонтанен или по желание трябва да се даде признанието на нероденото дете и да му се извиниш..констелациите вършат прекрасна работа за това без нужда от магове

# 605
  • Мнения: 19
Здравейте,бих искала да ви помоля за съвет.По принцип никога не съм се интересувала от темата за магиите,нито съм чела нещо по въпроса.Също така моля да не ме помислите за луда,защото цял живот не бих могла да си измисля това,което сънувах тази нощ,а и по принцип много рядко  сънувам.Държах някакво дете в ръце,или само кукла,не помня точно.В следващия момент пред мен стоеше жена,която изрече думите "Предавам ти лоша магия",очите й станаха черни искрящи кълба докато втренчено ме гледаха,после изгърмя гръм,който всъщност ме и събуди.После не можах да мигна цяла нощ.Искам да знам дали е възможно телепатично чрез сън да се предаде негативна енергия и съответно как мога да противодействам на това?
Около 2 седмици след този сън направих аборт.Не знам дали има връзка,че в съня държах дете в ръцете си.То щеше да падне от балкона,аз се втурнах да го хвана,някой отстрани изкрещя "Не го докосвай",но аз го хванах с ръце.Тогава се появи тя и ми каза онези думи.Сега съм в болница,но като се оправя искам да посетя наистина някой сериозен човек в областта на развалянето на магии.Моля да ми препоръчате някой,за когото сте сигурни,че може да помогне.
при аборт независимо дали спонтанен или по желание трябва да се даде признанието на нероденото дете и да му се извиниш..констелациите вършат прекрасна работа за това без нужда от магове
Как да му се извиня?Какво е констелации?Много ви благодаря за информацията!

# 606
  • Мнения: 84
Здравейте,бих искала да ви помоля за съвет.По принцип никога не съм се интересувала от темата за магиите,нито съм чела нещо по въпроса.Също така моля да не ме помислите за луда,защото цял живот не бих могла да си измисля това,което сънувах тази нощ,а и по принцип много рядко  сънувам.Държах някакво дете в ръце,или само кукла,не помня точно.В следващия момент пред мен стоеше жена,която изрече думите "Предавам ти лоша магия",очите й станаха черни искрящи кълба докато втренчено ме гледаха,после изгърмя гръм,който всъщност ме и събуди.После не можах да мигна цяла нощ.Искам да знам дали е възможно телепатично чрез сън да се предаде негативна енергия и съответно как мога да противодействам на това?
Около 2 седмици след този сън направих аборт.Не знам дали има връзка,че в съня държах дете в ръцете си.То щеше да падне от балкона,аз се втурнах да го хвана,някой отстрани изкрещя "Не го докосвай",но аз го хванах с ръце.Тогава се появи тя и ми каза онези думи.Сега съм в болница,но като се оправя искам да посетя наистина някой сериозен човек в областта на развалянето на магии.Моля да ми препоръчате някой,за когото сте сигурни,че може да помогне.
при аборт независимо дали спонтанен или по желание трябва да се даде признанието на нероденото дете и да му се извиниш..констелациите вършат прекрасна работа за това без нужда от магове
Как да му се извиня?Какво е констелации?Много ви благодаря за информацията!
семейни констелации..води се от дипломиран психотерапевт и е наистина много силно оръжие за борба със страхове притеснения 

# 607
  • Мнения: 305
Здравейте !Искам да помоля за координати на Адем Ходжа.Моя позната е доволна от този човек ,тя лично го е посещавала изгубила  е обаче неговите координати , а и се налага да го посети отново.Моля ,ако някой разполага с номер на телефон да помогне.

# 608
  • Мнения: 83
Интересно защо всички търсят да развалят магия,а никой не знае къде ги правят ефективно.Всичко това навежда на мисълта,че магии не съществуват.Не може да се разваля нещо,което няма как да бъде направено.Май всичко е плод на нашите фантазии

# 609
  • Мнения: 10 712
Интересно защо всички търсят да развалят магия,а никой не знае къде ги правят ефективно.Всичко това навежда на мисълта,че магии не съществуват.Не може да се разваля нещо,което няма как да бъде направено.Май всичко е плод на нашите фантазии
Кой казва, че не се знае ? Имате голямо желание да видите как някой умира от това ? Или как се мъчи пред очите Ви и нищо не може да му помогне ? Или самата Вие да страдате ? Има доста хора, които се занимават с правене - българи, турци, цигани, руснаци.... хора в големите градове и в забутаните села и махали. За някой това е бизнес, за други лично отмъщение. Много хора ползват такива услуги за да отстранят бизнес конкурент, роднини, съперници ... Да не говорим, че има някой, при които се отива уж за добро, а такива ви ги прехвърлят, че в последствие се чудите от къде ви е дошло. Дали съществуват такива енергийни намеси - ако ги нямаше, то магьосници, шамани, врачки, както и множество ритуали в съвеменните религии нямаше да съществуват както и в историята. Направата по себе си е вмешателство. Никой няма право да се опитва да управлява живота на околните чрез такива практики. Всяко нещо си има цена, при това жестока и всеки решава сам за себе си. А дали е плода на фантазия .... питайте някой,когото го е застигало такова нещо. 

# 610
  • Мнения: 129
Здравейте ,
Някой знае ли какво означава кармична корекция ,и  какво трябва да се направи или развали ?
На една приятелка преди година една астроложка също и каза че трябва да и се  направи кармична корекция ,но тя го взе за несериозно и се отказа .Това нещо прави ли се от специалист или самият човек трябва да си промени живота към по добро, и не е ли опасно ?

# 611
  • София
  • Мнения: 22 798
Здравейте ,
Някой знае ли какво означава кармична корекция ,и  какво трябва да се направи или развали ?
На една приятелка преди година една астроложка също и каза че трябва да и се  направи кармична корекция ,но тя го взе за несериозно и се отказа .Това нещо прави ли се от специалист или самият човек трябва да си промени живота към по добро, и не е ли опасно ?


Мисля, че не е добре да се прави кармична корекция.  Все си мисля, че нещата ще се влошат повече.

# 612
  • София
  • Мнения: 4 714
Поради смяната на интерфеса ми излизат теми, които не си спомням да съм лайкнала. Както и да е. Сега на въпроса ти:
Аз лично не вярвам в такова нещо като кармата. Естествено, че би трябвало да се дефинира кой какво разбира под "карма", ама кой му се занимава с такива неща? Wink
Това, което мога да те посъветвам и ти да го кажеш на приятелката си : За какви пари става въпрос ??? При "кармична регулация", човекът, който го прави трябва точно да дефинира нещата, които ще променя. И в каква посока. Аз опит в това отношение нямам, но имам наблюдения в/у моя приятелка. Тя ходи в Пловдив при някой си Христо Начков. Доста пъти. Освен, че много я обърка, нищо друго. А, спомни си прераждания, ама те с нищо не й послужиха. /а дали са вярни ???/
После, аз й казах за човека, за който бях чувала в София., Сори, не му помня името - Петров, или Петър беше. ??? В началото-пак мн, мн доволна, после, мн, мн НЕ доволна.
Не виждам с какво може регресията да помогне. Ако е трябвало да си спомняме минали животи, щяхме да си ги спомняме, а не да даваме на разни измамници вагон с пари, та нещо да си "спомним"
За мен : ако има мн пари си е измама. При много ходения - също.
Flowers Bouquet

# 613
  • Мнения: 305
Каква карма ще променяте, това е безумно.

# 614
  • Мнения: 8
Момичета моля ви за помощ  ако някоя от вас е намерила някой който наистина разваля магии и е помогнал нека да пише

Общи условия

Активация на акаунт