Разваляне на Магии

  • 477 833
  • 994
  •   2
Отговори
# 660
  • Плевен
  • Мнения: 125
Това е ритуал който ползвам почти всеки ден и съм мн. доволен.Кабалистичен е премесен с латинско заклинание за осветяване на вода.

Използва се за ритуална баня,като се чете на бойлер или вана но става и на леген с вода.


„Заклевам те о създание на водата ,чрез този който те е създал и събрал на едно място,така че се появи суха земя ,заклевам те да разкриеш всички измами на врага и да изхвърлиш от себе си всички нечистотии и мръсотии на духовете от света на виденията,така че да не могат да ми навредят ,заклевам те да развалиш всяка магия върху мен ,моят дом и моето семейство чрез силата на тези свещенни имена и чрез силата на всемогъщия бог ,който живее и царува во веки веков Амин. „

След това казваш тези имена по 3 пъти „

Мерталиа,Мусалиа,Дофалиа,Онемалиа,Зитансеиа,Голдафаира,Дедулсаира,Гевиалаира,Геминаира,Гегрофеира,Гедай,Гилтар,Годиеб,Езоил,Мусил,Грасил,Тамен,Пуери,Году,Хузнот,Ащахот,Цабот,Адонай,Агла,Он,Ел,Тетраграмматон,Шема,Аресион,Анафаксетон,Сегилатон,Примеуматон „

и почваш да се къпеш,ако някой има магия или вмешателство от духове или усеща такова, е добре това да го прави всеки ден.

След като се изкъпеш ,пълниш леген или кофа с вода ,слагаш шепа сол и четеш това на легена…


Фиат фирмамен ,тум ин медио акуариум ет сепарет акуас аб акуис,куае супериус сикут куае инфериус,ет куае инфериус сикут куае супериус ад перпатранда миракула рей унис.Сол ейус патер ест,луна матер ет вентус ханк геставит ин утеро суо,асцендит а тера ад коелум ет рурсус а коело ин терам десцендит.Ексорцисо те креатура акуае,ут сис михи спецелиум,дей виви ин оперибус ейус ет фонс витае ет аблутио перкаторум.Амен

Водата се изсипва върху теб и без да се плакнеш повече се обличаш.Работи при леки магии и уроки,аз го ползвам за енергийно пречистване и балансиране.

Последна редакция: пн, 26 мар 2018, 20:54 от Калоян Пламенов

# 661
  • Мнения: 6 257
Ето ви едно лесно ритуалче което действа .
Премахване на магия с морска сол.

Купете си един пакет морска сол , нагрейте я в тиган за 5 мин , оставете да изстине и я сложете в  найлонов плик .Вечер като си легнете сложете плика на гърдите или областта на сърцето и преспете с нея,На сутринта изхвърлете солта във вода или я закопайте.Прави се 7 дни минимум.
Може да използвате този метод за помощ и на някой друг .Поставете солта над неговата снимка за поне 12ч после солта се хвърля във вода или се закопава.

В продължение на седем дни с нова сол, този ритуал трябва да се повтаря по веднъж на ден.  По този начин магията ще бъде премахната ако е по-лека но дори и да е сериозна този ритуал ще ви облекчи.Солта като кристал изсмуква и задържа негативната енергия .Аз лично ползвам и амулети но там е по-специфично.

Това е доста силен Кабалистичен амулет за защита,хубаво е да се ламинира и да се спи с с него на гърдите,важно е да не се обръща надоло.
Този амулет ми се струва трудно за правене и по-точно надписите отстрани няма точно да ги напиша май  Laughing Може ли да си го снимам с телефона и да спя с него така?  Thinking И също бих помолила за някакъв ритуал за привличане на паричките  book

# 662
  • Плевен
  • Мнения: 125
По-добре го изтегли,принтирай и ламинирай и спи с него.




Това се ползва за пари но трябва да се освети и др. неща.Най-лесното е да го принтираш и да държиш шише с вода от горе от която да пиеш.Пак ще има някакъв резултат но не очаквай чудеса,има доста допълнителни неща които се правят.Амулетите са Кабалистични и се работи с Ангелски сили ,не се притеснявай от странични ефекти.Може да го осветиш със светена вода,аз лично ползвам светено масло,но си го и ламинирай.Резултат не чакай на следващия ден,ще трябва малко да поизчакаш и да пиеш от водата и да си имаш шише с вода постоянно от горе..Може и да ползваш някое заклинание за осветяване ако разполагаш с такова. Нещата действат но има доста тънкости които трябва да се приложат.Ако си уредиш светено масло и запалиш кандило с маслото което да гори отгоре -нещата ще ти се получат по-добре, и пии поне по 1лит вода на ден от нея и доливай.Водата поема и помни,така ще заредиш и себе си с тази информация и ще привлечеш това което ти е нужно.

Последна редакция: вт, 27 мар 2018, 11:30 от Калоян Пламенов

# 663
  • Мнения: 29
Това е ритуал който ползвам почти всеки ден и съм мн. доволен.Кабалистичен е премесен с латинско заклинание за осветяване на вода.

Използва се за ритуална баня,като се чете на бойлер или вана но става и на леген с вода.


„Заклевам те о създание на водата ,чрез този който те е създал и събрал на едно място,така че се появи суха земя ,заклевам те да разкриеш всички измами на врага и да изхвърлиш от себе си всички нечистотии и мръсотии на духовете от света на виденията,така че да не могат да ми навредят ,заклевам те да развалиш всяка магия върху мен ,моят дом и моето семейство чрез силата на тези свещенни имена и чрез силата на всемогъщия бог ,който живее и царува во веки веков Амин. „

След това казваш тези имена по 3 пъти „

Мерталиа,Мусалиа,Дофалиа,Онемалиа,Зитансеиа,Голдафаира,Дедулсаира,Гевиалаира,Геминаира,Гегрофеира,Гедай,Гилтар,Годиеб,Езоил,Мусил,Грасил,Тамен,Пуери,Году,Хузнот,Ащахот,Цабот,Адонай,Агла,Он,Ел,Тетраграмматон,Шема,Аресион,Анафаксетон,Сегилатон,Примеуматон „

и почваш да се къпеш,ако някой има магия или вмешателство от духове или усеща такова, е добре това да го прави всеки ден.

След като се изкъпеш ,пълниш леген или кофа с вода ,слагаш шепа сол и четеш това на легена…


Фиат фирмамен ,тум ин медио акуариум ет сепарет акуас аб акуис,куае супериус сикут куае инфериус,ет куае инфериус сикут куае супериус ад перпатранда миракула рей унис.Сол ейус патер ест,луна матер ет вентус ханк геставит ин утеро суо,асцендит а тера ад коелум ет рурсус а коело ин терам десцендит.Ексорцисо те креатура акуае,ут сис михи спецелиум,дей виви ин оперибус ейус ет фонс витае ет аблутио перкаторум.Амен

Водата се изсипва върху теб и без да се плакнеш повече се обличаш.Работи при леки магии и уроки,аз го ползвам за енергийно пречистване и балансиране.
.                    Благодара ти. А можели да ми поясниш как точно се работи с амолета за защита.Предполагам си има подготовка преди да се приложи                                                           

# 664
  • Мнения: 620
Tc tc
То е обяснено как се прави, ама пак да си вържем гащате.

# 665
  • Плевен
  • Мнения: 125
Принтира се и се ламинира ,може и него да го осветиш със светена вода.Може да си го направиш и малък размер на Фотошоп и да си го носиш постоянно или в голям размер и да спиш с него обърнат към гърдите.Важно е да не се обръща надоло /скорпиона да е обърнат/ от традициите на Цар Соломон е + някой допълнения .Има го и в Ибей но и сами можете да си го направите https://www.ebay.com/i/332570764877?rt=nc
Ефект - предпазва от магии и зли духовни сили.

# 666
  • Мнения: 320
Здравейте... следя ви от известно време...
Въпросче... нещо по повод привличането на късмет в любовта...и изобщо за привличането на любов... имате ли ...
Много ми се иска да побутна нещата в това отношение защото положението е трагично...
Ще съм много благодарна наистина..
Лека и спокойна вечер

# 667
  • Мнения: 256
Здравейте. Нов съм, и може би няма как все още да попитам за нещо в дадена тема, понеже ми излиза че "темите са заключени", а може и да нямам такива права все още. Много Ви моля, някой спешно да се отзове, ако има някаква идея за добър и "истински" човек който разваля магий и прочие, в Бургаска област. Някой наистина "силен" както се казва, защото става въпрос за нещо изключително сериозно. Предварително благодаря на всеки един от Вас, и моля за извинение ако съм писал там, където не трябва, просто не открих друг начин.

# 668
  • Плевен
  • Мнения: 125
Принтирай това и сложи твоя и негова снимка отгоре и ще ви се подобрят отношенията,снимките да са с лице една към друга и се пребира в гардероб някъде между дрехи е добре.

Последна редакция: пт, 30 мар 2018, 09:32 от Калоян Пламенов

# 669
  • Мнения: 620
Лошото е, че някой дори да ви сдъвче и подаде информацията пак ще си намерите извинения. Явно не ти е дошло времето още да се занимаваш в тази област Бонбон-ке. Защото доста от нещата там са толкова лесни за направа че дори едно принтиране и следване на указанията стига. А колкото до руския - има Гугъл-преводач за думи, които не разбираш.

# 670
  • Мнения: 320
Лошото е, че някой дори да ви сдъвче и подаде информацията пак ще си намерите извинения. Явно не ти е дошло времето още да се занимаваш в тази област Бонбон-ке. Защото доста от нещата там са толкова лесни за направа че дори едно принтиране и следване на указанията стига. А колкото до руския - има Гугъл-преводач за думи, които не разбираш.

Аз не съм тръгнала да се занимавам с такива неща! А просто попитах дали има нещо което може да помогне и съответно да се направи от човек който не е запознат в дълбочина с тази материя, без да се налага да ангажирам някой който е навътре с нещата.Говорих за нещо което не би навредило ако не се направи професионално или от човек който се занимава с тези неща дори чисто и просто като хоби.Ако съм искала и съм се чувствала "готова" да се занимая с нещо такова нямаше да пиша тук за консултация и да помоля за нещо подобно, а директно щях да знам какво и от къде да наппавя и да си свърша работата и сама без излишни въпроси и прочие.Има огромна разлика.Хубав Ден

П.П благодаря все пак за линка към сайта както и на човека който постна тук и талисмана.

# 671
  • Мнения: 620
Значи хем искаш помощ, хем искаш някой друг да ти свърши нещата, колкото и прости да са за правене. Сигурно искаш и да ти визуализират евентуално половинката ти, защото не си сигурна дали можеш да се справиш с това. Не е зле да се пробваш сама да направиш нещо от описаните неща там. Ако не подействат, поне няма да ти навредят, защото повечето от тях не работят с конкретен посочен от теб обект, а като цяло привличат подходящия ЗА ТЕБ обект и отстраняват пречките в любовта, които ги има или евентуално може да се появят. Ако искаш препоръки за някой неща бих ти предложил да пробваш със "Сакура" или "Мужчина Х". Нито са трудни за изпълнение, нито ще имат обратен ефект ако нещо се обърка.

# 672
  • Плевен
  • Мнения: 125
Моето мнение е че тази материя е много-тънка и не е за всеки.За да се усвои трябват много опити ,теория и практика .А при опити винаги се допускат грешки,така че по-добре не се занимавай.Право е момичето просто се консултира и информира.Не е толкова просто,има си специфики и винаги можеш да се подхлъзнеш и да допуснеш грешка.Подводните камъни са много в тази наука и някой от тях може да ти съсипат живота.

# 673
  • Мнения: 10 780
    Тогава как се обеснява факта, че някой възрастни хора по селата които са къде грамотни къде не, без да са чели книги и други неща имат способности на които много от училите се могат да завидят ? Предсказват с голяма точност, при това без снимки на хората около теб, казват кое как е, включително и къде живееш и какво е направено и къде. Хора,които ползват или броеница или обикновени игрални карти някой даже не ползват и такива неща. Други гадаят по книги, восък, олово, захар, боб - без да са чували за ключове и пентаграми имат възможности да изчистват неща правени по книги от учили се. Ползват на пръв поглед елементарни неща от ежедневието но ефект има и се усеща още докато си при тях или излезеш от домът им.
     На това нещо дайте отговор. Иначе по форумите има писано много, много книги има, обаче винаги има нещо недописано, спестено, нещо което само този, който го прави си го знае и няма да го каже на никой, освен на приемника си. Било то още няколко думички, или възелче или нещо допълнително дето трябва да се направи, на което му казват " за да хване дикиш". Та така.   

# 674
  • Плевен
  • Мнения: 125
Много просто - дарба от по-висши сили като се ползват от силата на тези по-висши сили не само за виждане ,но и за чистене,лечение,разваляне на влиания.Жредци и шамани винаги е имало и винаги ще има независимо дали са завършили Кембридж.В индианските племена и до днес ги има и те играя главно ролята на лечители и гадатели.Някой от тези хора са с астрален контакт с по-висши сили и получават директно информация от тях.Други са вързани за Акашовите записи и др подобни.Ми тия хора по Амазония в горите кой ще ги лекува ,природата си знае работата.Наджаса се с Аяуаска шамана и почва да прави магии и да лекува и да се свързва с духове.Дори много хора от запада прибягват до техните методи при нелечими заболявания за съвременната медицина,гледах филм за това по Нейшънъл Джеографик.

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 11:02 от Калоян Пламенов

Общи условия

Активация на акаунт