Разваляне на Магии

  • 474 612
  • 994
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 620
За вмешателство - едва ли някой съзнателно ти е отворил сетивата, макар че и това не е изключено, ако по тоя начин не решат, че може да те извадят от релси или дори да те вкарат в лудницата.
А как може да определиш - трябва да имаш усещане за енергиите им, защото формата им може да е всякаква каквато изберат на астрално ниво. Макар, че поечето се показват в една и съща форма  независимо ангели или демони.
Ако са се засилили усещанията ти не ги ограничавай, а се опитай да ги изучиш и да ги поставиш под твой съзнателен контрол. По нататък ще ти е по-лесно да ги разчиташ и използваш. Simple Smile

# 961
  • Мнения: 2
Здравейте,
някой ходил ли е при ходжа Маариам беше гост на Венета Райкова в предаването "Горещо". Помогнал ли е на някой.

# 962
  • Мнения: 25
Към BissNova и Senkotron: Благодаря ви за руната и защитното заклинание. Резултатите са невероятни в енергийно отношение. Изчезнаха всякакви негативни и тегави усещания.
И сега да ви питам пак. Докога трае ефекта и кога да повтарям?

# 963
  • Мнения: 620
Карай го на усещания, или примерно сутрин и вечер, освен ако не се появи през деня необходимост да чертаеш руната. Иначе при достатъчно добра визуализация няма нужда да я чертаеш с ръка - просто си представяш начертаването и там, където ти е необходимо, произнасяш АЛГО (може и тихо ако има хора наоколо) и знаеш, че си я начертала и действа.

Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 23:47 от SenkoTron

# 964
  • Мнения: 25
Още я усещам енергийно, макар че я направих още снощи. Възможно ли е да се потенцират ефекта двете?

# 965
  • Мнения: 24
Когато усетиш, че ефектът отслабва. Съвсем различни са, но комбинацията от двете в енергино отноение явно е много добра.
П.С.Кой ми трие вече втори коментар, който НЕ нарушава правила?

# 966
  • Мнения: 620
Ами не знам освен нея какво още си правила, но примерно Алхаинтските руни могат да действат и до 3 дни. Макар че Визуализирани срокът им е до 13 лунни часа (12 нормални приблизително).

# 967
  • Мнения: 25
Руната и някакво шумерско защитно заклинание, което прилича на молитва. Но в енергийно отношение са различни и много добре усещам кое действа и кое не. Аз даже имах съмнения, че в мои ръце нищо няма да проработи, защото не ми е ясна материята. Но се оказа, че сте страхотни и знаете какво правите.
Къде ти е поста БисНова? Добре, че си принтирах навреме.

# 968
  • Мнения: 620
Хахах, по-добре такива постове като последния и като не беше в настроение да не се появяват публично особено по подобни места. Прекалено мн хора биха злоупотребили с подобни постове, дори и да са частично непълни от съображения за сигурност. Wink
Кое шумерско защитно заклинание ползва? Мога да пусна едно много мощно, което става и за зареждане на защитен амулет, но може да не се хареса на някой цялата процедура Wink.

# 969
  • Мнения: 25
EXORCISM BARRA EDINNAZU  така се казва заглавието. Почвам да го преписвам ако трябва, че аз направо ги принтирах.

# 970
  • Мнения: 24
EXORCISM BARRA EDINNAZU  така се казва заглавието. Почвам да го преписвам ако трябва, че аз направо ги принтирах.

Чакай, недей преписва. Аз ще го пусна, и без това ще се изтрие.
EXORCISM BARRA EDINNAZU

ZI ANNA KANPA!
ZI KIA KANPA!
GALLU BARRA!
NAMTAR BARRA!
ASHAK BARRA!
GIGIM BARRA!
ALAL BARRA!
TELAL BARRA!
MASQIM BARRA!
UTUQ BARRA!
IDPA BARRA!
LALARTU BARRA!
LALLASSU BARRA!
AKHKHARU BARRA!
URUKKU BARRA!
KIELGALAL BARRA!
LILITU BARRA!
UTUQ XUL EDIN NA ZU!
ALLA XUL EDIN NA ZU!
GIGIM XUL EDIN NA ZU!
MULLA XUL EDIN NA ZU!
DINGIRXUL EDIN NA ZU!
MASQIM XUL EDIN NA ZU!
BARRA!
EDINNAZU!
ZI ANNA KANPA! ZI KIA KANPA
Това беше едното.
The Exorcism ZI DINGIR
ZI DINGIR NNGI E NE KANPA
ZI DINGIR NINGI E NE KANPA
ZI DINGIR ENNUL E NE KANPA
ZI DINGIR NINNUL E NE KANPA
ZI DINGIR ENN KURKUR E NE KANPA
ZI DINGIR NINN KURKUR E NE KANPA
ZI DINGIR N DA SHURRIM MA KANPA
ZI DINGIR NINNDA SHURRIM MA KANPA
ZI DINGIR ENDUL AAZAG GA KANPA
ZI DINGIR NINNDUL AAZAG GA KANPA
ZI DINGIR ENUHDDIL LA KANPA
ZI DINGIR NINN UHDDIL LA KANPA
ZI DINGIR ENMESHIR RAA KANPA
ZI DINGIR NINNME SHIR RAA KANPA
ZI DINGIR ENAA MAA A DINGIR ENLIL LAAGE KANPA
ZI DINGIR NINNA MAA A DINGIR NINNLIL LAAGE KANPA
ZI DINGIR SSISGI GISH MA SAGBA DAA NI IDDA ENNUBALLEMA KANPA
ZI DINGIR BHABBHAR L'GAL DEKUD DINGIR RI ENNEGE KANPA
ZI DINGIR NINNI DUGGAANI DINGIR A NNUNNA IA AN SAGGNNUUNGA
GATHA GAN ENE KANPA!

# 971
  • Мнения: 25
А, точно това е. Получих мускулна треска на гърлото. Аз съм силна в латинския, това ми е непознато.

# 972
  • Мнения: 620
За 1-вот виждам някакъв смисъл да си го казала, но за 2-рото - не.
Както споменах в Нек-а има много капани и неизяснени неща. 2-рото не е точно Екзорсизъм. То се ползва когато призования дух се противи и отказва да отговаря или да свърши нещо. 1-вото се ползва ако тръгнат да ти нападат кръга, ама трябва доста да си сгафил, че да се стигне дотам. То направо разкарва съществото, което си повикал. Докато 2-рото го прави по-сговорчиво към въпросите ти. Усмирява го без да го Банишва.

# 973
  • Мнения: 24
Ако използваш кръг въобще...

# 974
  • Мнения: 25
Първото казвах, второто ми каза Нова да го използвам ако усетя заплаха само.

Общи условия

Активация на акаунт