Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 54~

  • 36 091
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 105
Капризче  Hug

Medeia_m тази ли е песента?

# 16
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Марги Много е красиво  Hug


ТЯ Е ВСИЧКО

Тя е всичко! Моя вселена,
галактика с нежни очи ...
Предсказана болка, стаена,
обича, целува ... мълчи!
И страда, когато е слаба,
когато заспива сама.
Когато единствен е хляба,
а утрото вдишва тъма!

Тя е всичко! Слънчево цвете,
поезия, драма... живот!
Роял за щурчетата лете,
сънуван към щастие брод.
Усмивката сутрин с кафето,
дъгата след кален порой ...
Топола израсла в полето
да брани от бури и зной!

Тя е всичко! Друга не искам,
адреса отдавна го знам.
Букета отляво притискам,
стоя на вратата й ням ...

Върбан Димитров


Източник: http://lubovni-stihove.spomenibg.com/stihove/

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 08:56 от Мис Капризче

# 17
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Клоди, newsm51 Снежи, newsm51 благодаря за новата тема!

Вани,  bouquet Капризче,  bouquet

Хубав ден, момичета!

# 18
  • Мнения: 3 118
Много сте активни! Баш ви благодаря! На всички!
Вбесиха ме вчета тези с този половин час + две реклами! Направо смях! Но сигурно доста сте го дъвкали вчера.... #Cussing out

# 19
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Гюнайдън казларки!Едно кафенце и една закусчица от мен и се връщам да ви изчета  
п.с.Забравих Ренка Снежи за новата тема

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 08:52 от Пепиту

# 20
  • Мнения: 727
кафе с екстри
Скрит текст:
-канела,какао,ванилия,мляко,сметана...нека да има....аз Не пия черно без захар,искам всички екстри...за какво са измислени екстрите ако не се ползват!!!! Hug..във всичко съм така,мъже,коли,телефони,компютри,работа....къща..искам всичкоооооо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добро утро девойки Mr. Green

Нищо ми няма,много ми е дошло това стоене до късно,гледане на Чагитко и ежедневието...малко почивка ми е нужна у Турско Party

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 08:59 от anilevI

# 21
  • Мнения: 57
Добро утро на всички  wavey

Рени   bouquet. Снежи   bouquet

Вани, Пепи, благодаря за кафетата и закуските  Wink

Марги, страхотен завършек на старата тема. Много ми хареса  newsm10

# 22
  • Мнения: 5 138
Ренкааа сенисевийорум , Снежка волим тееее  Hug
Романтичка мерсаж за кафето  Hug
Наборче оправи ли се мило  spoko

# 23
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Добро утро ild7210  HugПепи  Hug Иве Нищо не се вижда  Rolling Eyes  Hug Нерваче  Hug

Наде2  Hug

 Ех значи ровя се в нета и търся снимки на Чаги с бели гащи нещо немога да открия  Whistling. Наде Ти беше публикувала май има го с червена блузка и бели гащи откъде я взе  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 116
Здравейте!



Хубав ден да е вторникът за всички! Hug
Все още е началото на седмицата...не е късно, пожелайте нещо за себе си и го последвайте като положите усилия и воля за да стане реалност, реалност носеща ви настроение и усмивки.
Реалност в която да срещнете и усмивките на всеки около вас! Grinning

Рени,  Hug наистина заслужаваш поздравления...
за отговорността и ангажимента към сериала и всички тук! smile3501 newsm10
Благодаря!  newsm53
За споделящи и четящи, за зрители, фенове... newsm51


Отново в поредна и нова тема, но явно става като запазено за сериала.   newsm78 Joy
Интересът е огромен/и има защо/, активността на зрителите/тук във форума/ е разбираема, така ще е поне още известно време..."ден-тема"...ще трябва да се следва темпа.  Wink

Искаше ми се и няколко думи за Левент да споделя.  Thinking
Когато гледах първоначално сериала нямах много време за него, приех го като една завършеност на образа му в един момент, сега обаче виждам и разбирам за себе си как всъщност се наредиха като при пъзел и неговите отделни детайли...и като характер и като мислене и като място в историята.
Вече ми е по-лесно да разбера/поне за себе си/ ролята му и целта на героя му.
Което не означава, че и за екипа е така, ама нали съм зрител-всички права да решавам кой, къде да си поставя си е моя. Peace Grinning




Та, за него...разбира се само по мое лично мнение-никак не е трудно да го харесаш на мига и не само що се отнася до визия, а и до това как мисли и действа.
Хубав млад мъж, стъпил здраво в зрелостта си, и най-важното не толкова знаещ какво иска, а знаещ какво не иска и не търси в живота си.
В повечето случаи какво искаме и желаем е с прекалено  широка граница в доста необхватен диапазон, така, че като отправна точка в пътя има логика и май е по-добре да се тръгне от нещо по-конкретно, то да се ползва за база...именно както в случая с него-да е наясно какво не иска за себе си.
В това отношение е като "другата страна" и възможност спрямо всички /почти всички/ герои в историята ни до момента. До тук видяхме/поне аз/ какво искат повечето, то е на преден план.
Всеки от тях застанал от своята част на света, на живота който живееше, без да има свободната воля и възможност да не бъде като застопорен в нея.
Света ни има различни свои лица, лица предопределени не само от мястото ни като социален и финансов статус.
Нужно е обаче да съумеем да градим мостове по които да се движим в него. Мостове които да ни съхраняват такива каквито сме. Езикът в света около нас, често е различен/и не само буквално/ и ни е нужен не само "превод" за да не се усещаме не на място подпадайки в среда различна от собствената, нужно е да усвоим умението не само да разбираме, но и общуваме на различните езици, да сме адекватни в различните ситуации и среди, защото средата ни е различна, но заобикалящата действителност и реалността е една.

И Левент имаше свои изградени мостове, мостове по които свободно се движеше в реалността, при това успешни. Навярно за годините, за опита си зад гърба бе постигнал това за себе си. И определено се усещаше у него едно спокойствие, една увереност от това.
Спокойствие и увереност която толкова осезателно липсваше у всеки друг до момента-в случая най-вече при Санем/по-късно ще видим, че не само при нея/

У Левент лъха усещането за баланс и равновесие, дори под тази първа представа за него, че е леко несериозен, леко и от горе от горе гледа на нещата около себе си, но сега разбирам, че този баланс и равновесие той бе намерил/постигнал/ първо за себе си сам. И той му гарантираше и осигуряваше тази свобода на мислене, на поведение...на избор негов и личен.

Определено мястото на Левент и героят му в историята не е само "Третият"...той е примера които може всеки да ползва, стига да оцени, реши и избере, последва... Peace

Образ изпълнен с възможности, с варианти за тези които решат да ги търсят и за себе си. Peace

Търпят и  критика   Rage  Wink всички от екипа на сериала...
ама с героя на Левент имат моите адмирации...като зрител! newsm10

И един поздрав...с пожелание...борете се и днес! Hug


http://youtu.be/IySUE03P7Wo  Rafet el Roman - Direniyorum (Опълчвам се, боря се )

До довечера...ако успея да удържа на темпа ви newsm78  Joy Wink

 yes   Smile bye

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 09:15 от margita9

# 25
  • Мнения: 22
Добро утро, момичета  Hug

Слънчев и прекрасен ден  smile3525
Да сервирам и аз кафенце такава пролетна умора ме гони  smile3507


Рени  Hug,Илда  HugРомантичка HugДани  Hug Релакс  Hug, Капризче Hug


и още кафе да има

# 26
  • Мнения: 5 138
Добро утро ild7210  HugПепи  Hug Иве Нищо не се вижда  Rolling Eyes  Hug Нерваче  Hug

Наде2  Hug

 Ех значи ровя се в нета и търся снимки на Чаги с бели гащи нещо немога да открия  Whistling. Наде Ти беше публикувала май има го с червена блузка и бели гащи откъде я взе  Rolling Eyes
Капризче здравей мило
тази е с бели гащи

# 27
  • Мнения: 6 105
Добро утро ild7210  HugПепи  Hug Иве Нищо не се вижда  Rolling Eyes  Hug Нерваче  Hug

Наде2  Hug

 Ех значи ровя се в нета и търся снимки на Чаги с бели гащи нещо немога да открия  Whistling. Наде Ти беше публикувала май има го с червена блузка и бели гащи откъде я взе  Rolling Eyes

Тая снимка е с червена блуза,ама гащите не са бели Simple Smile

# 28
  • Мнения: 10
Дани,Петя,Вани,Капризче,Звезде,Пит,Пепиту,Иве,Надя,Ани,Марги,Деми, много сте ранобудни!  55 Flowers Sunflower 55



Щом се събудя,
веднага
правя си утринен тест.
Имам ли ново
желание,
значи съм жива и днес.

Срещна ли верен
приятел,
детска усмивка и смях,
дам ли любов
и утеха,
вечер отчитам „Живях“.


# 29
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
И тук е с бели гащи  Mr. Green сори неможах да се сдържа  Joy

Общи условия

Активация на акаунт