Априлската дружинa наближава втората година!

  • 72 944
  • 755
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 604
Честит рожден ден на Лъчко. Нека расте весело и усмихнато дете   bouquet

# 91
  • Мнения: 71
 Hug  bouquet Благодаря ви момичета! Страхотни пожелания!
Отпразнувахме го РД в едно кафене, че вкъщи нямаше как да събера толкова хора, колкото ми се искаше - и Лъчко като видя този народ се уплаши и като ревна и един час в мен сгушен не дава да го закача никой...
цяла седмица подготовка, а толкова бързо мина специалния ден.


ето и още 2 снимки, на колко е годинки Лъчко и уплашен


Мая, има да се чудя кой е това на този ник  Hug

# 92
  • Мнения: 3
laguna прекрасен е Hug!



# 93
  • sofia
  • Мнения: 2 265
laguna, страхотен е Лъчето! Много е пораснал, на момченце прилича вече. Grinning  bouquet

Подозирам, че и при нас ще има рев. Моят беб и той много се ошашква като от изневиделица дойде много народ и почнат да го мачкат. Tired Ще гледам да не допускам такива резки "атаки", че и той какъвто е привързан към мен, да не се стресира много.

Момичета, все забравям, но днес съм решила да купя най-сетне принадлежности за миене на зъбките. Някой беше пуснал линк, кажете, моля, вие как ги миете и кой продукт сте доволни?

Хубав ден!

# 94
  • Мнения: 40
Ева също не обича да я "нападат" с гушканки и целувки. Почти винаги почва да плаче ако някой я вземе, освен мен, татко и и три приятелки, с които почти постоянно сме заедно.
Обаче аз изобщо не се оплаквам. Като беше малка не я давах на почти никой да я гушка Crazy
Не ми харесва да ми подхвърлят и пощипват детето все едно е кукла.
На тази тема съм малко луда Mr. Green

Лъчко е мнооого сладък Heart Eyes

# 95
  • София
  • Мнения: 604
Честит Рожден ден на Лъчко и Силвето! bouquet Да пораснат здрави и щастливи, и много да радват мама и тате.  Hug

Fous гледай пастата за зъби да е без флуор. Първоначално е по-удобно да ползваш от тези четки, които се слагат на пръста. Ето това е добро:
Скрит текст:

Zaharcheto_Eli ние също не сме забелвали с баткото. Педиатъра ни беше казал, до 2 год. изобщо да не пипаме. Аз си мислех, че ще стигнем до хирург, защото ми изглеждаше абсолютно невъзможно да се отлепи само. Сега почти цялото се е показало, даже не съм разбрала кога е станало.

# 96
  • sofia
  • Мнения: 2 265
Rouzi, мерси много за линка! Hug
Аз гледах едно като напръстник, ама беше 12 лв ooooh! Не че е скъпо, но беше някакво миниатюрно "парцалче" и ми се стори малко налудничаво 12 лв за такова смешно нещо.   Crazy С четчица не знам дали ще се справим, но трябва вече да почваме да мием! Grinning

# 97
  • Мнения: 71
Мерси момичета   bouquet растат децата ни бързо бързо като гъбки.
Ние в сряда сме на ваксина и ще питам педиатърката какво ще ми каже за зъбките как да поддържаме, вече сме с 6 и още не съм ги пипала.

# 98
  • Мнения: 32
Невероятен е Лъчко.И аз също не съм мила досега зъбките и ние сме със 6 броя,мисля и аз да се залавям вече с тази мисия.Не знам доколко ще ми позволи да му ги мия но трябва да се почне от някъде

# 99
  • Мнения: 4
laguna - голям сладър Лъчето Simple Smile Алекс е същата. Като види много хора и е готова да ревне. Пък въобще не отива при другите. Все в мен да е. Много рядко ще пожелае и при баща си. Мамина глезана ми е тя Simple Smile

Да кажа за зъбките. Аз мия на Алекс с четка детска и паста Ненедент. Естествено тя много обича пастата и веднага я глътва, ама все малко успявам  Joy

Честит празник ако има празнуващи Simple Smile

# 100
  • Мнения: 604
И ние сме с Ненедент със силиконов напръстник. Обаче мадам в момента я мъчи зъб и въобще не дава да й се бърка из устата , пък било то и само отпред където са зъбките. Ние ходим у всеки ама мама трябва да е в полезрението ,че ако ме изгуби от поглед и става страшно. Даже сутрин докато съм в банята седи на вратата и реве докато не изляза  Sad

# 101
  • София
  • Мнения: 27
Лагуна, Лъчко е прекрасен! Simple Smile ЧРД със закъснение на него и на Силвето! Да са живи и здрави, много щастливи!
Ива все още има само две зъбчета, та не й ги мия. Прозират вече и горните две, но така са от много време.
За РД още не съм решила, вероятно ще е вкъщи, само да сме здрави. Мисля да направя бебешката торта, която беше пуснала Мая с малки промени.
Хайде да се оправя пак това време, че да излизаме по-дълго навън!

# 102
  • Мнения: 18
                 С голямо закъснение       Tada
Честит рожден ден на Силвето - на мама    Elena_anelE   newsm38                                        

Честит рожден ден и на Лъчко   -  на мама   laguna             newsm38          

При нас Джоджи си е все така с силна кашлица и температура,затова време в което е болен стана не поносим в буквален смисъл,само хленчи все муе вкиснато не угодено,крещейки се тръшва на пода за всяко нещо, не яде.....,ужасен е  newsm45  а и това време,тоя дъжд не спира да въли все в къщи дамата уууффф     newsm61    

Последна редакция: пт, 29 мар 2013, 23:10 от Eli-i-Djodji

# 103
  • Мнения: 444
Здравейте майчета Simple Smile От много време не съм писала, но покрай порстването на малкото диване ми остава все по-малко време за развлечения. Записвам се в новата темичка, като нямам време да пиша, поне да чета от време на време.
Честито на всички малки слънчица, които вече са чукнали годинката Simple Smile Да са много здрави и усмихнати и много да слушат Simple Smile

# 104
  • София
  • Мнения: 235
Честито на всички бебчета станали вече на годинка, със закъснение   bouquet
Ние правихме пробна бебешка торта и ето какво се получи -

Общи условия

Активация на акаунт