
)...единственото привлекателно нещо там е че няма почти никакви емигранти....т.е. конкуренцията е по малка ....иначе мажат ми е културолог а аз съм архитект...но той се занимава със съвсем други неща.......ох незнам..проблема е че българите мъже в Исландия не му отговаряха във форумите,и не можем да получим почти никаква "топла" информация......затова и аз пиша тук...
)



, а не от разхвърляни публикации тук- там в нета.
)...единственото привлекателно нещо там е че няма почти никакви емигранти....т.е. конкуренцията е по малка ....иначе мажат ми е културолог а аз съм архитект...но той се занимава със съвсем други неща.......ох незнам..проблема е че българите мъже в Исландия не му отговаряха във форумите,и не можем да получим почти никаква "топла" информация......затова и аз пиша тук...
)Препоръчани теми