Връщане на стока в техномаркет

  • 18 262
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Техномаркет са големи боклуци. Продадоха ми дефектна съдомиялна Miele и съответно ми казаха да се оправям. Никога повече няма да пазарувам от там.

хахаххахахаа,как смеете така да богохулствате срещу МАРКАТА , Миле и дефекти -НИвъзможно според бг мамма обществото...
Търсете си правата, какво значи това да се оправаш.... ако трябва и с миле диретна връзка, въпреки че и от тяхното обслужване при проблем съм се начела на гадости....успех Simple Smile
Горе-долу това имах предвид и аз, но не толкова грубо казано. Естествено, че всяка марка може да има дефекти. Няма как да съм си купила нещо от голям магазин, което да е дефектно и да не ми го сменят или поне ремонтират. За това написаното не звучи достоверно.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 284
Не съм сигурна, че моят пост е с нещо по-груб, аз изобщо не поставям под въпрос истинността на думите на kamelian1 , вярвам напълно че е възможно да са получили дефектна стока и неадекватно лошо отношение и обслужване.

Последна редакция: ср, 25 авг 2021, 15:51 от Angel_Dust

# 17
  • велико търново
  • Мнения: 588
Техномаркет не става за магазин.
Купих си от тях хладилник. Достави ха ни го. Подписах някакви документи, че е добре. Отвори х го в найлон и тиксо всичко беше. Като го почисти х  се оказа със счупена купа за плодове. Знаели са, че е така. За това ми тикнаха да подпиша гаранция та им. Не ми я смениха. Не може ли. Да си купя нова. Боклук магазин.

Общи условия

Активация на акаунт