Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота!! Тема 27

  • 54 923
  • 813
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 134
Кики, Hug Hug  bouquet !

# 796
  • Мнения: 267
Не мисля, че Ганчева го е направила по каквато и да било друга причина, освен за твое добро. Това е лекарката, на която имам пълно доверие и парите, които взима за пълен преглед, са абсолютно смешни, имайки предвид това колко добър специалист е и колко повече би могла да взима и пак да има толкова много хора, чакащи да се прегледат при нея.
Иначе аз чета темата редовно, почти не пиша, но да се похваля, вече трета цитонамазка ми е 2 група, след 3А преди няколко години Simple Smile
Пожелавам на всички хубави резултати!

# 797
  • София
  • Мнения: 1 902
Аз пък да се оплача,че изневиделица излезе 3 а Sick
ще се върна,че не съм ви чела отдавна ...
Ганчева ме успокои,че няма страшно,дано е права Praynig

# 798
  • Мнения: 20 224
Кики ти какво си решила, към коя болница си се насочила?

# 799
  • София
  • Мнения: 590
Здравейте. Оправих кабелите на лап топа и Ади го заля със сос, колко ли време ще изтрае горкия! Tired

Още веднъж благодаря вече на кирилица! Heart Eyes Вашата подкрепа за мен е много ценна!

Да отговоря. Резултата е от повторна биопсия и абразио без конизацио. Намерих познат, който да занесе резултата на д-р Ганчев от Онкологията и той го е потвърдил. Отидох при Дянкова без час за 2-ро мнение , почаках доста но ме взе женатата като видя епикризата. Не ме е преглеждала, но каза че във ВМА (там започнах и там оставам), АГ-то  е на високо ниво и нямам повод за притеснение , особено при Ковачев. Каза, че предвид тази диагноза почти всеки доктор, ще препоръча ХЕ.

Вчера ми казаха, че ХЕ се прави само в третия свят, иначе се лекувало медикаментозно...да съм търсила още мнения. Няма да търся такова лечение, все пак това е карцином...и не съм чувала в БГ за такова.. newsm78
Много ми е тежко, исках неистово бебе..Но както каzah в по горния си пост, по добре жива.

Изследванията за операцията са доста. Урография, цистоскопия, кардиолог, кръвни, но без тест за алергия.. Rolling Eyes Никога не съм имала оплаквания и им го казах, но все пак..

Операцията била близо 8 часа.

Димяни стискам палци, защото днес е денят. Shocked

Пиша хаотично, за което се извинявам!

За всички  Heart Eyes

# 800
  • Мнения: 23 289
Кики, Hug.Как ще процедирате сега с лекарите?
За Ганчева и аз не мисля,че е за пари.Поне доколкото съм останала с такива впечатления.Преди 3г. взимаше 5лв.!!! за преглед с колпоскоп,а пред вратата й и тогава чакаха тълпи. Thinking

# 801
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Кики, това за медикаментозното лечение на начален рак на МШ ми се струва меко казано абсурдно. Не знам кой го е казал, но забрави това мнение, може да сме третия свят, но не сме чак такива непрокопсаници работещите в БГ. Стискам ти палци! Проучи ли въпроса с лапароскопска и роботизирана хирургия? Много по-бързо е възстановяването, в пъти... Успех!  Hug
ПП Голяма част от изследванията са с цел стадиране, защото нямаш конизация и не е съвсем ясно в кой стадий се намира процеса, дано да е в 1а Praynig Praynig Praynig

# 802
  • Мнения: 4 500
Май денят на Димяни беше вчера.....

# 803
  • София
  • Мнения: 964
  В никакъв  случай  не  искам да подценявам  Д-р Ганчева като специалист , нито пък  твърдя ,че  ми е правила цито (в моя  случай ) за пари.........Просто  обясних подробно, каква  точно беше  ситуацията при мен  и как  самата тя  преди няма и 1 г. твърдеше  ,че вече никога  няма  смисъл да ми се прави цито и колпоскоп,  а сега  точно  обратното  казва ?  Thinking
Зададох й  въпрос  - може ли сега  да  се получи  дисплазия или  папилом на влагалището и тя  категорично каза : НЕ !   Какъв тогава  изобщо е смисъла  на цитото в  моя  случай ? newsm78

Относно тълпите  от чакащи за Ганчева - аз  самата я посещам от преди  3 г. точно и тогава на Искър наистина  имаше страшно много жени,но    5 лв. не помня  да е взимала  и  тогава  преглед  ,цито и колпоскоп си беше  50 лв. Сега от 1 г. насам - последните  три пъти ,когато ходих  просто нямаше  никой ? В деня на прегледа ми  само  една  жена чакаше преди мен . Лично аз това го отдавам  на факта ,че  вече не работи  в Онкологията , смени няколко  болници ,а може би  в Сердика е от време  на време (на хонорар ). Доколкото разбрах се  води  ЕТ и е на индивидуална практика .

Кики, за първи път чувам  да  съществува  медикаментозно лечение на  РМШ ?  ShockedИнтересно  ми е  кой  твърди подобно нещо - лекар или ?  Shocked  При положение  ,че  дисплазия се лекува с  отстраняване  на поразения  участък , а не медикаментозно ,интересно как  ли  се лекува  РМШ ?  Наистина е абсурдно и не вярвам някой  лекар   в  твоя  случай  да  отрече  хистеректомия  и  да  препоръчва такова лечение .  Да не забравяме факта  ,че хистеректомия  се прави и  при далеч по  леки  диагнози  , а  какво остава  за РМШ . 

Късмет  и успех  ти  желая!  Peace fingerscrossed

# 804
  • София
  • Мнения: 1 902
На мен Ганчева ми се струва страхотен човек,мила и обяснителна...парите,които взима са наистина смешни на фона на останалите....,последните 2 пъти аз лично доста съм чакала,така ме...има си пациентки...достатъчно!

# 805
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Току що ми се обади сестрата на д-р Ганчева. Заминала за чужбина и няма да има прегледи през следващата седмица Cry, поне в първите няколко дни от седмицата. Не е било писано явно. Аз съм в София до сряда и идея си нямам кога пак би се отдала възможност да отида, както и да ги гледаш са си 6 часа път. Ще продължавам да се преглеждам във Варна, пък ако нещо се промени в негативна посока ще му мисля как да се организирам... дано варненските доктори са прави, че трябва да си чакам спокойно. Както и да е! Късмет и успех на всички!  Hug

# 806
  • София
  • Мнения: 9 888
Али, защо не отидеш при Дянкова?

# 807
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Али, защо не отидеш при Дянкова?
Нямам време за организация, нямам час, възможностите ми са само за понеделник и вторник, сряда пътувам на обратно, четвъртък съм дежурна, отпуска вече ще пускам чак юли, а предполагам, че тогава и докторите са в отпуска.

# 808
  • София
  • Мнения: 9 888
Аз само давам варианти, но при Дянкова спокойно можеш да отидеш без час и да чакаш, все ще те приеме, няма да те върне.

# 809
  • София
  • Мнения: 590
Али както казваш, не било писано. Hug И дано нещата не тръгват в негативна посока да търсиш Софийски доктори. Peace
На въпроса ти: Не съм проучвала нищо. Съвсем скоро разбрах и още съм като в "не брано лозе"  Sick За роботизирана хирургията за първи път чувам. Embarassed Ще проуча, Благодаря! Hug

 Джеси, Али За медикаментозното лечение: Каза ми го моя близка, която самата се лута в момента покрай сестра и. Тя има карцином-и на гърдите. Заминали за чужбина за операцията и естествено изрязали всичко. На 36год е жената. Предлагат и да и махнат и матка и яйчници и все..въпреки че не спомена там да има проблем.  newsm78 Не разбрах и кои лекари , българските или чуждите и го предлагат. Разговора протече хаотично предвид обстоятелствата, но тя каза, че в чужбина един от лекарите казал, че не режели при РМЩ. Аз подозирам, че не е разбрала за какво точно говори човека. И не си го сложих много на сърце.

Деска оттук нататък , следва тотална ХЕ!  Tired И лъчетерапия каза доктора, ама .. ако се презастрахова, ще го обсъдим! Може както казвате да не се наложи. и се моля да не се наложи.

Пожелавам ви здраве на всички и много ви  Hug

пс. нефертари 30 ох, знам. че е 10-ти датата, но защо живея с идеята, че днес е 10-ти. Дано всичко е минало добре.  Hug Я от нас.

Последна редакция: сб, 11 май 2013, 22:11 от fly-by-night

Общи условия

Активация на акаунт