След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 17

  • 40 908
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 446
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Саше Hug прекрасна тема  smile3525 smile3525 smile3525.Подредила си всичко много добре и всеки може д анамери бързо и лесно информацията кмоято го интересува  smile3525 smile3525 smile3525
Лиа Hug,Мел Hug мерси за кафенцето  smile3525 smile3525
Мел надявам се сега всичко да е наред с теб и лошото да е останало зад гърба ти  smile3521
Али Hug браво на теб че си се отказала от цигарите  smile3521 smile3501
Скрит текст:
И аз се опитвам да ги откажа и успявам в по-голямата част от времето  smile3521.Мога да не пуша с дни обаче ако няма никой около мен който да пуши.Има ли някой и аз веднага се присъединявам  smile3511
Клю Hug

Последна редакция: пт, 22 мар 2013, 11:13 от Eny87

# 31
  • Мнения: 8 446
Тая коконка как я приготвят само  smile3521

# 32
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, мерси за отговора за финалния диалог, пардон монолог Peace Peace Peace
То това време, уж пролетно /прехвърча сняг Mr. Green/ не крампи, ами не знам още колко болежки ще отключи у хората newsm78

Ени Hug, почна ли 6-ти епизод?

# 33
  • Мнения: 8 446
Лиа още една част ми остава  smile3521

# 34
  • Мнения: 9 541



Въпроси към видеото:
1. Какво каза Фърат на Нарин, че тя се замисли така? /разговор до прозореца, Нарин в черна рокля, с питие в ръка, стоят прави/ -
говоря за последните изречения на сцената, след което Ф. се отдалечава
2. Какви ги плещи Хъкмет на масата в ресторанта /леле, какви погледи хвърляше на Нарин Mr. Green/?

# 35
  • Мнения: 371
Лиа, защо не гледаш целия филм, а такива части? За първия ти въпрос - преведена е абсолютно цялата сцена, до последната дума. Можеш и сама да го разгадаеш, предполагам чуваш как Фърат казва "хронометре", което е хронометър.Сега ще потърся и за другия ти въпрос
Скрит текст:
Н:Дойде.
Ф:Дойдох.
Н:Ърмак сигурно много се  е зарадвала. Аз също много се радвам, че сте се сдобрили с Ърмак.
 Ф:Аз дойдох не заради Ърмак,а заради теб. Преди време беше дошла само за да ми кажеш, че съм тъпак, исках да потвърдя думите ти. Дойдох тук само за да те видя, но трябваше да се сдобря с Ърмак
Н:Каква е тая глупост.
Ф:Така е. И това ще продължи докато ти не ме спреш. Ти решаваш. Хронометърът започна да отброява


За втория въпрос - думите му са маловажни, за това и не сме ги превели. Накратко - Хъкмет и чичото надълго и на широко обясняват как искат най-доброто за децата си. Х обяснява как Ърмак се вписва в представите му за идеалната жена до Ф. Размениха си любезности относно бизнесите.



Последна редакция: пт, 22 мар 2013, 12:44 от Клю

# 36
  • Мнения: 371
Песента от морската разходка на Фърат и Нарин  Peace Не можах да я намеря с по-добро качество  Sad Пее се за голямата любов, която не търпи граници, закони или нравствени закони.

http://www.youtube.com/watch?v=p0xAcwgPL1Y

# 37
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, повече въпроси няма да задавам smile3505, сьоз Peace
Как да не съм гледала цялата серия, недей така, хората я гледат около 1.25 ч., а аз цели 3 часа, че и повече doh rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo
Но все ми се струва, че говорят повече на турски, а на български е малко hahaha hahaha hahaha /това е чувството на хора, които не разбират нищо от езика, а ти искаш да чуя думата хронометре Joy Joy Joy, къде ти ooooh!/.........чух я, чух я newsm44 newsm68 newsm44
Благодаря ти Клю newsm51!

# 38
  • Мнения: 9 541
Слушах песента, постната от Клю и попаднах на това:


 Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 371
Лиа, нищо че си ми кака, да знаеш че ще ти дърпам ушите!  Mr. Green Това за въпросите ще се направя че не съм го видяла, пък ти се направи, че не си си извадила такъв ужасен  извод  Naughty Мисля си, че ако го почнеш от начало филма с превода ще ти е по-лесно, за какво са ти тези "специални" клипчета  Rolling Eyes  не че знам как го гледаш епизода  Rolling Eyes просто исках да те улесня  Sad

# 40
  • Мнения: 371
А Лиа, тази песен позната ли тие? И ако да, от къде???  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 11
Ето и следобедно кафенце от мен Simple Smile Здравейте банда,как сте ?!Аз се позагубих малко ,нооо ето ме отново тук.И аз като Мел ,доста се озорих докато ви изчета,но я свърших тая работа Simple Smile Благодаря за новата тема  Hug Hug Hug ,за превода  Hug Hug Hug Hug и за прекрасните снимки ,които качвате  Hug Hug Hug Hug .Честита първа пролет( макар и доста ветровита) Лек ден от мен  newsm51 txtloves

# 42
  • Мнения: 9 541
Плами Hug, ехо, добре, че намина Peace
Клю Hug, това сьоз /за въпросите/ важи само за 6 епизод, мила, ти да не си помисли, че няма да питам въобще повече? Party Party Party Ооооо, чакай да дойде 7 епизод и стой та гледай "какиното" rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo
С музиките съм по-наясно и знам, че нещо съм слушала Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 9 541
 ПП.
Плами, извинявай, забравих да благодаря за кафенцето, да те поздравя и теб с настъпването на пролетта, надявам се, че всички проблеми отминаха, та гледаш ли вече Мерхамет?

# 44
  • Мнения: 371
E, да де, ама къде си я слушала тая песен? Ама няма да те мъча, че сигурно ще кажеш че не си гледала любимия ми "Романтична комедия", препоръчван тук 100 пъти от мен, та песента я имаше във филма  Peace
Скрит текст:
Дай ми идея какво да готвя   bouquet без ориз  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт