Препоръчайте ми моля коректна фирма за климатици

  • 18 528
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 550
Моля за препоръки за коректна фирма за оглед и поставяне на климатик.
Искам да се обърна към професионалисти за съвет, къде точно може да си поставя климатик в апартамента (че не съм много наясно).
Предварително благодаря за съветите

# 1
  • Мнения: 550
Да побутна темата. Няма ли кой да ми даде съвет?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 743
Звънни на 0888841377 Дамян.

# 3
  • Мнения: 550
Това фирма ли е и мога ли да се доверя на този човек?

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
Като се прибере съпругът ми ще го попитам за името на фирмата, която ни консултира и от която купихме климатиците. Много сме доволни вече 4 години  Peace

# 5
  • Мнения: 550
Като се прибере съпругът ми ще го попитам за името на фирмата, която ни консултира и от която купихме климатиците. Много сме доволни вече 4 години  Peace
супер. ще чакам с нетърпение отговора ви.

# 6
  • Мнения: 0
Не се доверявай на малки фирмички, че там е леле мале...
Една от сигурните и професионални фирми е Булклима http://www.bulclima.com/ бади се на тази фирма и питай колко ще ти струва огледа, и ако евентуално си закупиш климатик от тях дали няма да ти е безплатен огледа, защото може би е около 30-50лв. поне!

# 7
  • Мнения: 94
А дали някой може да ми препоръча фирма,която работи с подово-стенни климатици? В къщи сме с малко дете и бебе,  искам да заменим стандартните с подови, за да не ни духа Laughingт в гърбовете

# 8
  • Мнения: 19 518
Не се доверявай на малки фирмички, че там е леле мале...
Една от сигурните и професионални фирми е Булклима http://www.bulclima.com/ бади се на тази фирма и питай колко ще ти струва огледа, и ако евентуално си закупиш климатик от тях дали няма да ти е безплатен огледа, защото може би е около 30-50лв. поне!
На мен досега не са ми искали пари за оглед....И мисля, че на пазара има достатъчно конкуренция, за да може една фирма да преглътне 30 или 50 лева пред възможността да вземе 10 хиляди при добра оферта.......

# 9
  • Мнения: 550
дайте съвет за такава фирма
Не се доверявай на малки фирмички, че там е леле мале...
Една от сигурните и професионални фирми е Булклима http://www.bulclima.com/ бади се на тази фирма и питай колко ще ти струва огледа, и ако евентуално си закупиш климатик от тях дали няма да ти е безплатен огледа, защото може би е около 30-50лв. поне!
На мен досега не са ми искали пари за оглед....И мисля, че на пазара има достатъчно конкуренция, за да може една фирма да преглътне 30 или 50 лева пред възможността да вземе 10 хиляди при добра оферта.......
Дайте съвет моля за такава фирма, ако познавате и сте й ползвали услугите.

# 10
  • Мнения: 19 518
Все още обмислям и събирам оферти, но когато имам отзив за работата им, ще ги посоча. Добрите фирми трябва да се споменават - както и лошите впрочем

# 11
  • София
  • Мнения: 226
Наскоро ползвах услугите на Импас клима - нямам забележки, даже напротив - дойдоха, огледаха, съветвахме се, монтажа е на два етапа, за което няма да ни таксуват допълнително. Бяха точни в уговорките за посещения и монтаж. Така че мога да ги препоръчам спокойно  Peace

# 12
  • Мнения: 550
Наскоро ползвах услугите на Импас клима - нямам забележки, даже напротив - дойдоха, огледаха, съветвахме се, монтажа е на два етапа, за което няма да ни таксуват допълнително. Бяха точни в уговорките за посещения и монтаж. Така че мога да ги препоръчам спокойно  Peace

Благодаря за най-сърдечно за препоръката  bouquet

Поздрави

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
Като се прибере съпругът ми ще го попитам за името на фирмата, която ни консултира и от която купихме климатиците. Много сме доволни вече 4 години  Peace

Малко със закъснение пиша, но и съпругът ми не помнеше фирмата и чак сега ми остана време да се разровя във фактурите Blush
"Импас клима" се казва фирмата, от която ние сме доволни Peace

П.П. Виждам че и marvele ги препоръчва.

# 14
  • Мнения: 550
Като се прибере съпругът ми ще го попитам за името на фирмата, която ни консултира и от която купихме климатиците. Много сме доволни вече 4 години  Peace

Малко със закъснение пиша, но и съпругът ми не помнеше фирмата и чак сега ми остана време да се разровя във фактурите Blush
"Импас клима" се казва фирмата, от която ние сме доволни Peace

П.П. Виждам че и marvele ги препоръчва.
Оnna-bugeisha,   aз също реших и вече си поръчах час за оглед от ИМПАС-КЛИМА. Благодаря  за ценните съвети и препоръки   bouquet.

# 15
  • Мнения: 19 518
С чиста съвест вече мога да препоръчам Вимакс Клима. Много коректни, работят бързо, чисто и качествено. Сега остава и климатиците да не се развалят и всичко ще е наред  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 188
Sternenstaub, какво стана с фирмата? Доволен/на ли си? Thinking

Аз също имам намерение да се пробвам при тях, само че проблемът е, че не знам кой климатик е най - добър? Грам не разбирам  ooooh! Каква е разликата между инверторни и конвенционални?

# 17
  • Мнения: 19 518
Герито - инверторните са по-икономични и по-нова технология от конвенционалните. Разлика в цената има естествено. Останалото ще ти го каже твоят консултант като си избереш фирма, която да се обслужи и поеме гаранцията. Зависи дали искаш само за охлаждане или и за отопление. Каква площ, изолации, изложение, какъв лимит си си определила...сложно е.

# 18
  • Мнения: 550
Герито, ние се обърнахме по препоръки от тук към Импас Клима. Засега само проведохме консултация, която беше безплатна. Обесняват подробно всичко, което те интересува. Понеже ние имахме доста въпроси - консултацията трая около 1 час. Все още не сме сложили климатика, но като го сложим ще пиша още отзиви.

# 19
  • София
  • Мнения: 188
Наскоро ползвах услугите на Импас клима - нямам забележки, даже напротив - дойдоха, огледаха, съветвахме се, монтажа е на два етапа, за което няма да ни таксуват допълнително. Бяха точни в уговорките за посещения и монтаж. Така че мога да ги препоръчам спокойно  Peace
Днес бяхме във фирмата и сме много доволни  Peace Утре ще дойдат на оглед и ще монтират климатика. Благодаря много за препоръката  Peace

# 20
  • Мнения: 1 290
Всичките ни климатици са Фуджицу - и в къщи, и у родителите ми, просто защото са най-добрите, най-качествени и енергоспестяващи. Ако някой се интересува, мога да погледна координати на фирмата, която ги монтира.

# 21
  • Мнения: 10
Може да погледнете и http://tempex.bg/ . Аз съм много доволен. Всички климатици вкъщи са от тях и вече 5 години не са мръднали, момчетата си правят профилактика редовно. Фирмата е в Пловдив, но мисля, че имат офиси и магазини в София.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 368
Всичките ни климатици са Фуджицу - и в къщи, и у родителите ми, просто защото са най-добрите, най-качествени и енергоспестяващи. Ако някой се интересува, мога да погледна координати на фирмата, която ги монтира.

Заставам зад това мнение Peace
Мойте ги взех от Вимакс, много съм доволна от обслужването.

# 23
  • Мнения: 46
С чиста съвест вече мога да препоръчам Вимакс Клима. Много коректни, работят бързо, чисто и качествено. Сега остава и климатиците да не се развалят и всичко ще е наред  Simple Smile

+ 1

# 24
  • Мнения: 0
Прожимус Инженеринг.
Работят в цялата страна.
http://www.acv-bg.com/newsite/

# 25
  • София
  • Мнения: 7 997
Вимакс клима. Наложи ни се по спешност да купуваме климатик. В неделя вечерта се реши какъв да е, в понеделник в 11.30 беше монтиран. Съжалявам, че не прочетох по-рано темата, за да съм малко по-спокойна, че има добри отзиви за тази фирма. Беше първата попаднала ми в Гугъл, мъжът ми им се обадил, поръчал го, вчера го монтирали. Изобщо не очаквахме такава скоростна реакция. Ако и самият климатик е хубав, ще съм супер щастлива.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 2 491
Точно влизам да похваля Вимакс клима  Peace Не сте сбъркали  bouquet

# 27
  • Мнения: 7
Здравейте, да побутна малко темата. След много ровичкане в интернет и търсене на информация за климатици, сравняване на цени и консултиране, ползвахме услугите на тази фирма, поставиха ни 4 климатика, бяха изключително любезни още при първото обаждане и ни обясниха всичко, дойдоха в часа, в който сме се разбрали, без допълнително предплащане монтираха ни климатиците, обясниха ни и ни отговориха на въпросите https://clima-tic.com/ Просто от тази зима решихме да се отопляваме с климатици, дано да е по-добре.

# 28
  • Мнения: 1
Изключително компетентен персонал. Бърза и ясна организация. Безупречно обслужване. Препоръчвам фирмата  https://www.arex-clima.bg/ при нужда от закупуване на климатик. Simple Smile)

# 29
  • Мнения: 19 518
Изключително компетентен персонал. Бърза и ясна организация. Безупречно обслужване. Препоръчвам фирмата  https://www.arex-clima.bg/ при нужда от закупуване на климатик. Simple Smile)
И днес специално се регистрирахте, за да похвалите фирмата?

# 30
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 503
Търся добра фирма за климатици в района на Бургас, от която да купя климатик и да ми го монтират бързо и качествено. Моля за препоръки.

# 31
  • Мнения: 19 518
Вижте дали Вимакс имат филиал в Бургас. Аз съм доволна от тях, но за София.

# 32
  • Мнения: 2 361
А за Пловдив ще препоръчате ли фирма само за монтаж и профилактика? Климатикът е демонтиран от друго място и искаме само монтаж. Има ли нещо специфично в този случай?
Благодаря.

# 33
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 798
И аз съм доволна от Вимакс, купувах от тях климатик за вилата в началото на лятото, предоставиха ми пълна информация при избора и за монтажа.
Виках ги наскоро за профилактика на климатиците ми в апартамента, които са на повече от 20 години, но са в добро състояние и нямам намерение да ги сменям. Дадоха ми час след две седмици, преди деня ми се обадиха, да напомнят. В деня обаче, техникът дойде с два часа по-късно, а като се обадих да питам предвид на това, че закъсняваха, те ми обясниха, че са имали предвид между 9.30 и 11.30. Което очевидно беше лъжа, нищо такова не ми бяха казали, а и такъв ранен час предполага, че няма много хора преди мен и няма риск много да се забавят от предишните клиенти. Та това не ми хареса, не беше коректно, явно поемат поръчки на хора, познати, или някой началници им нареждат, и простите граждани трябва да си чакат.
Иначе техникът си свърши добре работата, взе и добри пари, над 300 лева - за три климатика, но това ми го казаха, още като правех поръчката, така че няма проблем, съгласих се, къде ще ходя. Предишната профилактика, преди около три години, помня че за услугата ми взеха 60 лева на брой. Е, нейсе, това е положението, стандарта очевидно ни е пораснал почти два пъти.
Просто споделям да имате предвид, да уточнявате времето, защото все пак на мен със закъснението си от два часа, ми объркаха плановете за деня.

Общи условия

Активация на акаунт