Препоръчайте ми моля коректна фирма за климатици

  • 18 321
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 550
Моля за препоръки за коректна фирма за оглед и поставяне на климатик.
Искам да се обърна към професионалисти за съвет, къде точно може да си поставя климатик в апартамента (че не съм много наясно).
Предварително благодаря за съветите

# 1
  • Мнения: 550
Да побутна темата. Няма ли кой да ми даде съвет?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 742
Звънни на 0888841377 Дамян.

# 3
  • Мнения: 550
Това фирма ли е и мога ли да се доверя на този човек?

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
Като се прибере съпругът ми ще го попитам за името на фирмата, която ни консултира и от която купихме климатиците. Много сме доволни вече 4 години  Peace

# 5
  • Мнения: 550
Като се прибере съпругът ми ще го попитам за името на фирмата, която ни консултира и от която купихме климатиците. Много сме доволни вече 4 години  Peace
супер. ще чакам с нетърпение отговора ви.

# 6
  • Мнения: 0
Не се доверявай на малки фирмички, че там е леле мале...
Една от сигурните и професионални фирми е Булклима http://www.bulclima.com/ бади се на тази фирма и питай колко ще ти струва огледа, и ако евентуално си закупиш климатик от тях дали няма да ти е безплатен огледа, защото може би е около 30-50лв. поне!

# 7
  • Мнения: 94
А дали някой може да ми препоръча фирма,която работи с подово-стенни климатици? В къщи сме с малко дете и бебе,  искам да заменим стандартните с подови, за да не ни духа Laughingт в гърбовете

# 8
  • Мнения: 19 362
Не се доверявай на малки фирмички, че там е леле мале...
Една от сигурните и професионални фирми е Булклима http://www.bulclima.com/ бади се на тази фирма и питай колко ще ти струва огледа, и ако евентуално си закупиш климатик от тях дали няма да ти е безплатен огледа, защото може би е около 30-50лв. поне!
На мен досега не са ми искали пари за оглед....И мисля, че на пазара има достатъчно конкуренция, за да може една фирма да преглътне 30 или 50 лева пред възможността да вземе 10 хиляди при добра оферта.......

# 9
  • Мнения: 550
дайте съвет за такава фирма
Не се доверявай на малки фирмички, че там е леле мале...
Една от сигурните и професионални фирми е Булклима http://www.bulclima.com/ бади се на тази фирма и питай колко ще ти струва огледа, и ако евентуално си закупиш климатик от тях дали няма да ти е безплатен огледа, защото може би е около 30-50лв. поне!
На мен досега не са ми искали пари за оглед....И мисля, че на пазара има достатъчно конкуренция, за да може една фирма да преглътне 30 или 50 лева пред възможността да вземе 10 хиляди при добра оферта.......
Дайте съвет моля за такава фирма, ако познавате и сте й ползвали услугите.

# 10
  • Мнения: 19 362
Все още обмислям и събирам оферти, но когато имам отзив за работата им, ще ги посоча. Добрите фирми трябва да се споменават - както и лошите впрочем

# 11
  • София
  • Мнения: 225
Наскоро ползвах услугите на Импас клима - нямам забележки, даже напротив - дойдоха, огледаха, съветвахме се, монтажа е на два етапа, за което няма да ни таксуват допълнително. Бяха точни в уговорките за посещения и монтаж. Така че мога да ги препоръчам спокойно  Peace

# 12
  • Мнения: 550
Наскоро ползвах услугите на Импас клима - нямам забележки, даже напротив - дойдоха, огледаха, съветвахме се, монтажа е на два етапа, за което няма да ни таксуват допълнително. Бяха точни в уговорките за посещения и монтаж. Така че мога да ги препоръчам спокойно  Peace

Благодаря за най-сърдечно за препоръката  bouquet

Поздрави

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
Като се прибере съпругът ми ще го попитам за името на фирмата, която ни консултира и от която купихме климатиците. Много сме доволни вече 4 години  Peace

Малко със закъснение пиша, но и съпругът ми не помнеше фирмата и чак сега ми остана време да се разровя във фактурите Blush
"Импас клима" се казва фирмата, от която ние сме доволни Peace

П.П. Виждам че и marvele ги препоръчва.

# 14
  • Мнения: 550
Като се прибере съпругът ми ще го попитам за името на фирмата, която ни консултира и от която купихме климатиците. Много сме доволни вече 4 години  Peace

Малко със закъснение пиша, но и съпругът ми не помнеше фирмата и чак сега ми остана време да се разровя във фактурите Blush
"Импас клима" се казва фирмата, от която ние сме доволни Peace

П.П. Виждам че и marvele ги препоръчва.
Оnna-bugeisha,   aз също реших и вече си поръчах час за оглед от ИМПАС-КЛИМА. Благодаря  за ценните съвети и препоръки   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт