От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 10

  • 49 297
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 668
И аз тук. Ук утре ще раздават курса от 14.03.  Mr. Green . Мечтая си за един такъв превозвач и от френско, цена няма да имат!

# 16
  • Мнения: 15
Супер доволна съм от КД просто перфектно си вършат работата и комуникацията е отлична.
Чаках подарък за племенника ми за рождения му ден но раздаването щеще да бъде със следващия курс но се обадих по телефона и ми го пратиха веднага по Еконт.Детето беше супер доволно а и аз покрай него.

# 17
  • Мнения: 2 298
Гертруда Смехуркова и аз продължавам да мечтая УКтоБГ да си разширят бизнеса и за Германия. Simple Smile
...и чакам, чакам...  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 8 242
Гертруда Смехуркова и аз продължавам да мечтая УКтоБГ да си разширят бизнеса и за Германия. Simple Smile
...и чакам, чакам...  Mr. Green
Шефът им живее в Лондон. И си ги контролира явно добре там.

Ако е в друга държава - съвсем различно става... А и Франция не е много популярна като цяло транспортна дестинация. Много са им скъпи магистралите, такси и т.н. - от там като караме стока винаги излиза по-скъпо  Rolling Eyes
Германия е добре, там и аз не знам защо не е по-добре разработена като дестинация.. ама сигурно и там ще се развие както е тръгнало Simple Smile Зависи как пазауваме  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 298
duhi_puhi добре казано! А докато мечтаем, пазаруваме от УК  Heart Eyes

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Благодарности за темата!   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 668
.....
Германия е добре, там и аз не знам защо не е по-добре разработена като дестинация.. ама сигурно и там ще се развие както е тръгнало Simple Smile Зависи как пазауваме  Mr. Green

Да се вземем в ръце да подсилим германската икономика тогава викаш!  Mr. Green

# 22
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук и да попитам нещо. Гледам има две фирми, които имат офис Русе Евтино и Карго, но наистина ли са такива цените - до 5 кг - 5 Р, много ми се вижда, особено за малко поръчки?

# 23
  • Мнения: 1 881
От Германия от кои сайтове освен от Амазон и Ибей е изгодно да се поръчва? Май няма голям избор в  сравнение с Англия:roll:

# 24
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз лично от MyToys поръчвам, доставката до тук е 16 Е, а до германски адрес 3 Е.

# 25
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро! Бихте ли помогнали, защото не успях да се ориентирам от сайта на uktobg. Само за транспорт ли ги ползвате за платени от самите вас покупки или работят и като посредници?

# 26
  • Мнения: 8 242
Добро утро! Бихте ли помогнали, защото не успях да се ориентирам от сайта на uktobg. Само за транспорт ли ги ползвате за платени от самите вас покупки или работят и като посредници?
Само транспорт.

# 27
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро! Бихте ли помогнали, защото не успях да се ориентирам от сайта на uktobg. Само за транспорт ли ги ползвате за платени от самите вас покупки или работят и като посредници?
Само транспорт.

Благодаря  Hug

# 28
  • Мнения: 210
момичета може ли е дин съвет. Не съм пускала до провинцията и не знам коя фирма да ползвам?Става въпрос за малък пакет от 1,500кг. Аз и го поръчах от Англиа ,но не знам кой да използвам  да и го изпратя до  Сливен?
Ползвам Габко. Имат преференциални цени за Спиди и така ми излиза най- изгодно, засега.
Като не чета внимателно, пък и да пробвам Mr. Green последната пратка от укто ми излезе ~3лв от Англия до БГ и отделно 15 лв. куриер... срещу 5лв. общо през Габко. 

# 29
  • Мнения: 287
Винаги ли УКТО изпращат в страната с куриер ?

Общи условия

Активация на акаунт