От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 10

  • 49 325
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 659
Здравейте на всички в темата.
Имам въпрос към клиентите на фирма Габиели uktobg.com:
Необходимо ли е да правя регистрация на пратката си в сайта? Ако не го направя, ще ила ли проблем с доставката?
Доколкото схващам тази фирма не уведомява нито при получаване на пратката в склада в UK, нито при натоварване за България, нито при обработка в България. Това така ли е и при вас? На практика как може да се проследи пратка без тракинг номер от продавача, като че ли никак?
Благодаря на отговорилите.

Напротив,уведомяват те,когато полу1ат пратката ти,когато тръгне за Бг,когато пристигне и когато е изписана от склада.Но САМО регистрираните в сайта им пратки.Ако не е регистрирана,чак когато обработят курса.Така че ако искаш да имаш тази информация,регистрирай си пратките в сайта им,не е чак толкова трудно,а е полезно  Wink

# 706
  • Мнения: 1 145
Благодаря ти ЛЪВИЦА за бързия и точен  отговор.
Имам друга пратка до склада на Габиели, която e PAID, но все още не е DESPATCHED. Кога да я регистрирам? В момента имам само Order No, но нямам Parcel Nо, това достатъчно ли е?

# 707
  • Мнения: 659
Благодаря ти ЛЪВИЦА за бързия и точен  отговор.
Имам друга пратка до склада на Габиели, която e PAID, но все още не е DESPATCHED. Кога да я регистрирам? В момента имам само Order No, но нямам Parcel Nо, това достатъчно ли е?

Достатъчно е,да.

# 708
  • София
  • Мнения: 23 201
укто са ми пратили мейл, че пратката беше доставена в България, това значи ли че мога да ходя да си я вземам  newsm78
досега все с куриери си ги получавах, тоя път реших лично да ходя и сега се чудя.

# 709
  • Мнения: 8 242
укто са ми пратили мейл, че пратката беше доставена в България, това значи ли че мога да ходя да си я вземам  newsm78
досега все с куриери си ги получавах, тоя път реших лично да ходя и сега се чудя.
А какво друго очакваш да ти пишат че да идеш Simple Smile заминавай Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 23 201
ами специална покана, не знам и аз  Mr. Green

# 711
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
здравейте,
ще правя поръчка чрез посредник. От Варна съм и се спрях на
http://www.kdshoppinguk.com/index-4.html
Има ли по-добър вариант? Thinking

# 712
  • Варна
  • Мнения: 676
здравейте,
ще правя поръчка чрез посредник. От Варна съм и се спрях на
http://www.kdshoppinguk.com/index-4.html
Има ли по-добър вариант? Thinking
Не  Laughing

# 713
  • Мнения: 19
здравейте,
ще правя поръчка чрез посредник. От Варна съм и се спрях на
http://www.kdshoppinguk.com/index-4.html
Има ли по-добър вариант? Thinking
Не  Laughing
Ехе защо пък не  Grinning . Има Бритс, има ЮКшопс, има Шопър има симпли шопинг... всички са използвани, проверени и работят перфектно  Wink

# 714
  • Варна
  • Мнения: 676
здравейте,
ще правя поръчка чрез посредник. От Варна съм и се спрях на
http://www.kdshoppinguk.com/index-4.html
Има ли по-добър вариант? Thinking
Не  Laughing
Ехе защо пък не  Grinning . Има Бритс, има ЮКшопс, има Шопър има симпли шопинг... всички са използвани, проверени и работят перфектно  Wink
Чак пък перфектни...
Че има и други освен КД - има, но момичето пита за по-добър вариант.

# 715
  • Мнения: 19
Всеки сам може да си прецени кой превозвач е по-добър за него. Хората имат различни критерии за "по-добър" все пак. За мен получаване на пратки в Циганският квартал на Варна 20ч вечерта не ми е по- добър вариант ! Но това си е мой избор ! Не ми се влиза в спорове, но най-удачно е дамите (и господата) да се насочват към първият пост на темата, където са си всички превозвачи . И да- всички изброени за Варна са използвани лично от мен и са си перфектни !

# 716
  • Мнения: 8 242
Здравейте.Отскоро използвам услугите на www.ukshops-bg.com и съм много доволен.Моите пратки са доста обемнии,така че цената е от значение за мен.Мисля че за в момента за Варна специално те са най- добрите.Цената име е 2.20 лв / кг. и са много отзивчиви като се свържеш с тях.
И специално се регистрира за да цъкнеш туй мнение само  Mr. Green
Мноо ме кефят такива водолази  Crazy  Sunglasses

# 717
  • Мнения: 0
Здравейте.Искам да си поръчам някои неща от Окадо.Чрез посредник ли или приемат бг карти. А доставката безплатна ли е. Някой били ми препоръчал посредник ,който има офис в Благоевград.

# 718
  • Мнения: 8 242
Здравейте.Искам да си поръчам някои неща от Окадо.Чрез посредник ли или приемат бг карти. А доставката безплатна ли е. Някой били ми препоръчал посредник ,който има офис в Благоевград.
Приемат БГ карти.
Доставката понякога е безплатна, ако има код - обикновено за над определена сума и свободен лот за безплатна доставка.
С последното не мога да помогна.

# 719
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Здравейте, понеже ще поръчвам за първи път към  kdshoppinguk като превозвач,  трябва ли предварително да ги уведомя ,че ще имам поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт