90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 218

  • 27 211
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Ориз и картофи не могат да се замразяват, доколкото знам заради нишестето в тях. Иначе грах с картофки на яхнийка си върви перфектно  Grinning
Линкът за хляб Вита също не се вижда.
За който се притеснява, че си приближава килограмите, а режима не е свършил, имайте предвид, че има голяма вероятност да не продължите да сваляте със същия темп както досега.
Да не залепват картофите- освен хартията- тефлонова тавичка, по-слаба фурна или малко мазнинка на дъното.

# 46
  • Мнения: 935
 Минавам да се запиша в новата тема   bouquet
 Днес съм на плодове.За сега отчета е няколко мандарини,2 банана и малко ядки Simple Smile сега ще пия един чай и после може някоя зеленчукова салата.От няколко дни задържам на 54 кг. и сега се надявам след днес да има някакво раздвижване Simple Smile

# 47
  • Мнения: 11
Кога се мерите, при мен нещата от сутрин до вечер варират с около килограм разлика.Идея си нямам къде отива един килограм и отгоре докато спя-ставам и съм по-слаба и вечерта същото отново. Embarassed

# 48
  • Мнения: 4
Нана 33,сутрин на гладно..преди вц

# 49
  • Мнения: 3 372
Свърших с вечерята и съм на път да погълна 4-тия литър вода, дано това измие солта от обяда Joy Даже ще са 4.5литра

# 50
  • Мнения: 0
Честита нова тема! Simple Smile След варива -200г пак съм си 52.7кг. Днес въглехидрати дано няма плюсове утре. Отчет за днес:

З: ябъллка
О: макарони със доматен сос
В: сладолед със палачинки

# 51
  • Мнения: 1 517
Свърших с вечерята и съм на път да погълна 4-тия литър вода, дано това измие солта от обяда Joy Даже ще са 4.5литра
и дано нямаш задържане Peace

# 52
  • Мнения: 4
Здравейте от мен.!!!! Днес въглехидрати и съм си направила макарони с доматен сос, гъби и маслини (обяд и вечеря) закуската беше портокал.
Браво за хубавите резултати на всички, които се похвалиха, много ме мотивирахте и отново нямам търпение да ми мине утре плодовия да видим дали ще мръдне още надолу кантара след първата четворка от първия воден, поне задържам свалените кг от водния, което е добре  Grinning Grinning
Хубава вечер..!

# 53
  • Мнения: 2 723
Аз имам едно питане.
Понеже ми е трудно да погълна 3 литра вода и го карам на чай.
Гледам да пия зелен, бял или билков.
Обаче се зачудих дали пък ако излоча 3 литра зелен чай, кофеинът няма да ми дойде множко?  
Някой знае ли нещо по въпроса?

Шанел, тая плажна мацка ме спасява от депресивни настроения, които се опитват да ме нападат целогодишно заради скапаното холандско време  Tired

# 54
  • София
  • Мнения: 12 554

Е, нали вече ти отговорихме. Защото маслините, които ядем не са тези, които се берат от дървото, а са стояли в солен разтвор. А в плодов ден не може да се ядат овкусени плодове и зеленчуци. Затова.

# 55
  • Мнения: 27
Ориз и картофи не могат да се замразяват
Аз си замразих ориз със грах,печен.Не успях да го изям за деня и го замразих в кутия,после 2 дни в ден за варива ядох от него.Нищо му нямаше само дето беше сух,но с малко вода или доматен сок стана бижу,за картофите не съм компетентна  Peace

# 56
  • Мнения: 3 537
Честита нова тема Grinning
Аз пък приключих с вечерята рано рано още в 16,30 ч Crazy Купих една бучка сирене и като се прибрах уж да го опитам как е на вкус и да го сложа в кутия с вода,че малко да се обезсоли и като го нагънах Mr. Green добре си хапнах опуках около 150-200 гр Embarassed, та стига ми ядене за днес Crazy
В момента варя бобец за утре, много апетитно мирише, сложих му повечко праз лук.

Аз картофи не съм замразявала, виж други неща да и няма проблеми, останали макарони съм замразявала, екстра са си и след това.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Тинки   bouquet

При мен режима върви многоооо бавно ,свалям в плодов после си връщам  Cry Просто организма ми вече много свикна с режима ли и аз не знам,няма да се откажа де .. Все пак ми е четвърто завъртане до някъде е нормално и така нищо ново при мен .

# 58
  • Мнения: 3
За първи път чувам за злояд човек, с проблеми с излишни килограми, честно  Crazy

Смешно е, но е факт. Винаги съм била слабичка, но по време на бременноста качих адски много кг - 25кг, че и от горе. От всичките ми останаха едни 5кг които не мърдат вече почти година, а от преди това имам натрупани още 5кг, които се съмнявам изобщо да мога да ги сваля.

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте,да отчета - 400 г. след плодов , днес ми е 13 ти ден ,свалила съм 2 кг. От другата седмица започвам по-редовни тренировки и повече вода,както и да опитам по-ранна вечеря,че всеки път вечерям към 20 и 30 . Wink

Общи условия

Активация на акаунт