СЕПТЕМВРИйчето всеки ден на разходка излиза, мама във форма започна да влиза!

  • 21 039
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 224
Барбера , пробвах днес, изака се, ама пак твърдо. Няма да й давам оризова каша няколко дни Simple Smile

# 46
  • shumen
  • Мнения: 18 087
Добър вечер!Днес и при нас времето беше отвратително.Цял ден валя и духа вятър.Направо ми иде да се гръмна.
Фейт,и аз съм така.Направо побеснявам вкъщи с това диване.Навънка спи с часове,а в нас по 30-40 минути и после мрънкоти.Да се стопля по бързо,че вече ми писна.
Аз за утре съм взела пюре от пащърнак и да видим ще яде ли моето диване.
Днеска на всяко ядене ми"бръмчеше"с уста и ми идеше да го оставя гладен.Оцопа ми цялата къща.

# 47
  • Мнения: 437
 Thinking
Ама какви са тези оплаквания от малчовците, ей!?
Аз моята си я обожавам, гушкам , целувам, нищо, че се буди в 23, в 2, в 5, в 7 за хапване и в 7:30 окончателно с 3 дневни дрямки от 30-40 мин, последните дни и с 2 такива  Flutter
Ще шават, ще стават все по-активни. Бъзнах едни приятели да ми дойдат на гости с малкия, за да ми покаже какво имам да прибирам на високо и скришно  Mr. Green

Много хубави мерки четох на мъниците! И бебесрещата е била супер с малките чаровници!
ЗВБ още не ми се получава съвсем - само ябълка като й дам, си я взима от мен и я смуче. С другото давам лъжички на пюре. И си бърка с ръце в чинията. Моркова само като й го сложих аз в устата, го отхапа, не е посегнала сама, ама и трябва да я повдигна по-добре и да й сложа таблата, та ще доложа.
Барбера, стискам палци за Понеделник!

# 48
  • Мнения: 41
Аз за утре съм взела пюре от пащърнак и да видим ще яде ли моето диване.
От къде го купи? Чист пащърнак ли? На коя фирма? Simple Smile Май много въпроси зададох  Embarassed ама нещо не мога да намеря чист пащърнак на Хип.

Да се запиша и аз в темата и по повод заглавието да се изфукам, че си намърдах дупарата в едни дънки от преди бременността. Фук-фук  Heart Eyes

# 49
  • Варна
  • Мнения: 773
Мozy чист пащърнак има точно на Хип http://www.koalabebe.com/product/443/hip-hipp-pyure-ot-chist-pas … arnak-125-gr.html . Много го яде моята  Heart Eyes
Ариел, благодаря! И аз така не и се сърдя като става час през час. Много ми е сладка  Heart Eyes

# 50
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
 Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 217
Мozy, аз не се сещам на коя фирма взех чист пащърнак, но беше чист и бурканчето беше голямо 190гр. А тя и Барби ти е отговорила. Сладникав е на вкус и определено се харесва от бебета  Grinning
Имаш избор, трябва само да търсиш  Hug

# 52
# 53
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте, аз изпуснах май една, две теми, ама при мен е доста натоварено, а и през телефона последно време трудно влизам в бг- мама. Ей ма на пак тази нощ няма да се спи. Дано по-бързо избият тези зъби. Преди малко и дадох панадол, че от 12 реве без да спира. Днес бяхме при ЛЛ - 6600/64см. - а аз си мислех че е надебеляла! Сега ще се опитам да заспя, че не се знае колко време имам.
Фейт благодарско за темата!

# 54
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!!! Simple Smile

Ехеее, чак 4 стр.!!! Simple Smile Браво на вас! Simple Smile Сега ще ви чета, пък после може и да попиша, ако Томи реши да поспинка повечко... Simple Smile

Хубава сутрин на всички!!! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 802
Добро утро .... и ние сме от ранобудните  Crazy

Thinking
Ама какви са тези оплаквания от малчовците, ей!?
Аз моята си я обожавам, гушкам , целувам, нищо, че се буди в 23, в 2, в 5, в 7 за хапване и в 7:30 окончателно с 3 дневни дрямки от 30-40 мин, последните дни и с 2 такива  Flutter

Ами такива, просто има дни в които е ужасен ... а аз не мога да съм залепена за него 24 часа и да го нося само на ръце - няма как да стане. Naughty Колкото повече свиква така, толкова повече ще ми се качва на главата, а той вече е започнал. Това обаче не значи, че не си го обичам и гушкам и обожавам детето.  Heart Eyes

Мози ... ХИП имат пащърнак, но е от малките бурканчета. Аз бях взела на Ганчев от 190 гр, които са и е чист пащърнак  Heart Eyes

Ками  Hug

Снощи тук такъв вятър вя  ooooh! пуснахме и ролетните щори, обаче няма спасение .... клони се блъскаха, удряха се кабели, някакви ламарини  ooooh! Като станах в2 не можах почти до 5 да заспя  Tired Сега е тихо и дано остане такова, че както е и изпеклоооо .... сме само навънка  Laughing

Одеве видях, че днес Имен ден празнува Лидия и се сетих за Скай .... ЧИД  Heart Eyes
Днес е и Тодоров ден  Crazy ЧИД на всички празнуващи  Hug
За сега се сещам за Тео на Миленка  Heart Eyes
Да допълня, че и мама Толинка и мама Сантекс също празнуват днес  Hug

Именници: Божидар, Божидара, Дора, Дорина, Доротея, Теодор, Теодора, Теодорина, Тодор, Тодора, Тодорка

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 08:10 от F.a.t.e.

# 56
  • Мнения: 3
спи ми се  Close
Феѝт,тя и Алекс ни се е качила на главата,а ми омръзна да разнасям 10кг на ръце из нас.Като ревне,веднага решавам,че нещо я боли,а тя в повечето случаи се глези
искам топло време,тук е минус 1 в момента  #Cussing out

# 57
  • Мнения: 201
Добро утрооооо!
За киселото мляко - защо чак след годинка. След годинка не е ли прясното. Аз мисля скоро да го въведа като следобедна закуска с бисквитки.
Ники като е вкъщи не иска да е нон-стоп на ръце, но не иска да стои сам в стаята. Както си играе с нещо и като види че излизам и почва да хленчи Crossing Arms
Ариел и аз Ники си го обожавам, гушкам, целувам минимум по 100 пъти на ден, ама като ми се буди по емнайсет хиляди пъти през нощта, реве в количката по време на цялата разходка ми иде да го нашамаря едно хубаво.

# 58
  • Мнения: 294
Добро утро !!!!!  Heart Eyes

ММ се казва  Божидар и има имен ден днес, минавам да почерпя на бързо, че отивам да пия кафе на кафенето до нас  Grinning Heart Eyes






След обяд в 14 часа сме на рожден ден на голямата дъщеря на етърва ми, та пак ще молирам днес  Mr. Green Heart Eyes


# 59
  • Мнения: 42
Добро утрооо, честит имен ден на всички мами и бебоци, а също и татковци  smile3525 Да бъдат всички много здрави, щастливи и усмихнати  Drunk Наздраве от сега  Mr. Green
А така като гледам май се очертава по-топло временце днес та може да се поизлезе  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт