Летни лагери в България

  • 28 114
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 367
Добавям линкове за места,които проучвам като читави за деца от 8 нагоре

Тази година моите ще ходят,ж и здр, на Коне (Ранчо Конникът , Макоцево); Кресненско дефиле (Адвенчър); Здравей здраве (нямат уесбтраница,само ФБ) ; Атмосфера  и тенис дневни лагери и още нещо дето го мисля (море ?)

http://www.horseman-bg.com/

http://www.bikearea.org/s-duh-na-smola.html
(тези са чудесни!!!,но за малко по-големи деца и не ми се връзват с програмата; инак много ми харесват)

http://adventurenetbg.com/sports.php?lang=bg&sid=12&tab=pgc&paid=24

Лагер "Здравей здраве " (търсете във ФБ)

http://www.bah-bg.org/pages/bg/detsko-priklucenie/priklucenia-zabce-2014.php

Ако някой има инфо за други ОК места,проверени или не, моля добавяйте към списъка Laughing


# 76
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Анет каква е програмата на тениса. При Малееви ли е. Гледах им сайта, ама нещо не се ориентирах за колко време е, какво включва като занимания и какви са цените. Сподели моля те ако имаш прясно инфо за тях.

Мен ме интересуват дневните лагери. Не мога да се престраша и да ги пусна с преспиване все още, затова и търся някакви дневни лагери в София или около София. Конникът изглежда супер интересно, ще го мисля още малко, ама надали.

# 77
  • USA
  • Мнения: 559
И аз мисля да запиша на дневни лагери. Атмосфера и Тениса смятам да пробваме за Кристиан и братовчедка му тази година.
И на мен много ми харесва идеята за Конника. Кажи какви бяха впечатленията на твоите деца миналата година (+ и -, като за американци Wink)?

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 19:11 от Winx

# 78
  • Мнения: 3 367
Малееви бяха от 10ам до 4пм миналата година; отговарят по мейл бързо,на страницата няма много детайли.Ниа не иска да повтори там, С ще ходи тази година.
Конете-ако мислите сериозно се обадете асап,миналата година местата се бяха запълнили за 2 дни от записването. Децата бяха много доволни..минуси, които чух е че ги карали много да се къпят , че млякото било топло и че имали шоко сириъл за закуска (обида голяма за моите здравословни деца  Joy ) Н и С  са доста занимание-ориентирани,ако има екшън са ок,а там е с програма по часове и за нас работи добре.
Дневни лагери има на Мотен спорт;има също разни арт ателиета и занимални;дпста детски клубове предлават програми,но на мен зорът ми е да са навън и физически заети,интелектуалната част я покривам аз през зимата Twisted Evil

# 79
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Мерси Анет.

Писах на Малееви и наистина много бързо ми отговориха. Ще обсъдим довечера и ще решим за там. Писах и на Атмосфера Спорт - чакам отговор и от тях.

И моята цел е да са повече физически активни и навън. Не искам затворени помещения и стоене на едно място. Опитът ми от миналата година показа, че ако са оставени само на игра, не се движат достатъчно. Бабите просто не успяват да им набавят нужното движение, а тук са свикнали непрекъснато да са активни и това им липсва. Вече не са на 5-6 годинки, когато играта на градинката отвън им беше достатъчна, имат нужда от повече занимания.

# 80
  • Лондон
  • Мнения: 449
Да кажа мнение за Малееви, дано да е полезно... Ако искате детето да е заето някъде, без претенции да играе тенис, може би става... Ние ходим вече 2 години през пролетните и есенните ваканции и макар моята дъщеря да играе за по 1 час, видях за какво става въпрос, голям хаос, викане след децата, паника постоянна, и тенисът за възраст 5-6-7 години е на никакво ниво... Сега се принудих да плащам за индивидуални уроци, за да може все пак да играе тенис, защото нас това ни интересува Peace

За лятото ми препоръчаха сърф училище Охо на Лозенец, и понеже ние ще се хвърлим така или иначе в приключението "на море на Лозенец", мисля да я запиша...

Конната база на входа на Разлог откъм Банско е много добра, имат много опит с деца, тъй като работят със специализирано училище за деца с целебрална парализа, и конете са много спокойни, вече 2 години ходим при всяка възможност и е страхотно...

# 81
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Мисля да запиша децата в един от тези лагери http://www.scouts-bg.org/page/10/. Някой има ли повече информация?

# 82
  • Мнения: 3 367
Атмосфера обновиха страницата с инфо за лятото

www.asport-bg.com

*
Скаутите изглеждат добре,но аз имам проблем с тяхната анти-гей философия и ги бойкотирам страстно (не знам как са в Бг,предполагам следват сходен кодекс)
Аз мисля че ще пропусна Малвееви тази година по описаните от tzvetak причини; язък че са ми удобни като място и идеята е добра...
*
Мотен
http://www.motensport.com/bg/summer/products

Каквото и да решите,препоръчам от патило да се обадите овреме,защото местата се запълват; много  фирми искат капаро и ако не се съберат деца отменят лагера,дори да има теоретичен интерес

# 83
  • Vienna
  • Мнения: 519
Което за нас е много неприятно, защото ние отрано трябва да резервираме полети, да организираме отпуски и т.н. Това мен до сега все ме е спирало, за да я пратя в България... Аз тези неща трябва да ги знам със сигурност поне няколко месеца предварително и то то4ни дати. А бг- страниците няма още инфо за лятото, страниците не се отварят... После 1 седмица преди събитието - може да го отменят. Какво сте прави тя тогава в Бг?

# 84
  • Мнения: 3 367
Планирането отрано иска малко пирует,но е постижимо ако има човек в бг да покрие непредвидености.Купих билети миналата седмица.а лагерите са капарирани пт преди месец;знам със сигурност че юли са там и тогава са 2та важни лагера, донагласих детйлите като имах билет в ръка.Не е сложнотия,но иска време и мислене като всочко..

# 85
# 86
  • London
  • Мнения: 612
Много интересна тема. Записвам да следя. Моите са малки и за сега само дневни занимания до след обяд! Peace

# 87
  • Мнения: 3 367
Мнения за лагерите това лято

- Адвенчър нет, кану в Кресненското дефиле- много доволни останаха; спи се на палатки,доста полево. Ангажирани са по цял ден,всеки ден на вода по поне 1/2 ден,никакви грижи с ядене,персонал или условия.Фирмата е малко не особено добре организирана административно,но вършат добра работа с децата

-Здравей здраве в Априлци- хубав хотел; интересен модел (ходят деца сами и деца с родители),много ангажиран ръководител (снимки,емайли,лично отношение-чудесна е дамата!). Моите деца не харесали храната (вегетариано са,готвили са им отделно и нещо не е сработило много добре) и нещо не им е харесало особено (така и не разбрах какво,вероятно занимавките са им се сторили детински Mr. Green). Препоръчвам (аз!)за деца под 10

-Коне в Макоцево-за 2ра година ходят; син ми има проблеми с момчетата малко (наричали го гей,ние сме много про ГЛБ и голямо объркване преживя детето кое е добре и кое не),като цяло доволни

# 88
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Така време е да изтупаме тази тема от прахта.

Наближава лято 2015, ей го на - има - няма 5 месеца и е тук. Аз съм отово в търсене на подходящият лагер.

Моите деца миналата година ходиха в Ранчо Конникът - с. Мокацево. Останаха супер доволни. Тази година обаче ще търсим нещо друго и различно.  Да обсъдим идеи!

# 89
  • Мнения: 19 326
Разкажете повече за това ранчо Конникът. Колко часа на ден яздят? Какви са другите занимания? Може ли възрастен да е придружител или са само деца?

Общи условия

Активация на акаунт