Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 22 822
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте,
не влизам често тук. Преди време случайно попаднах на вашата тема и да си призная от време на време ви чета, защото ми хареса позитивизмът, който лъха от тук.
Няма да ви притеснявам, но само искам да кажа, че пожелавам много, много, много късмет на kokona20 мечтата й да се сбъдне. Сигурно е странно, че не се познаваме и не сме си писали, и че си позволявам да се намесвам в нещо толкова лично, но наистина ми се ще да й се сбъдне мечтата - някак си така го усетих.
Също много се надявам при Мари нещата да се оправят - и нейната история много ме тргна.
На останалите - пожелавам ужасно много късмет и да си останете все така положителни и сплотени.
Поздрави,
Мая

Мая благодаря ти от сърце!  bouquet Добре дошла си при нас Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 1 194
Добър ден, момичета!
Докато се наканя да се разпиша и станало обяд  Simple Smile Аз нали съм ваканционно настроена, така че тази седмица ми е позволено.
Коконче, пак стискам палци!
Славче, съчувствам ти! Опитай да се разтовариш с нещо, което обичаш. Дано малко отвлече вниманието ти.
Добре дошли на новите домакини!

Мисля, че нещо преекспонирахте проблема, ако може да се нарече проблем  Rolling Eyes Лус е права  Peace

Аз се мятам да изчистя терасата - прекрасно време за това не особено прекрасно задължение  Mr. Green

# 707
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Добро утро и от мен.То станало обяд,но сега се добрах до компа  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 843
Здравейте,момичета!При нас пече едно хубавоооо слънце,мисля да поизлезна малко.Боли,не боли коремът ми мъжо ще ме води да си харесам абажур,корниз и завеси,че правим едната стая за гости.Като дойде майка ми да има стая,да не спи в хола.
Говорите си за църква и религия.Не мога да кажа,че съм много религиозна,но съм се уповавала на религията ни в трудни моменти.Не знам дали знаете на 8 септември се чества така наречената Малка Богородица.Четох,че на този ден жените,които искат да забременеят трябва да отидат на църква и да запалят свещ.Отидох,помолих се,запалих свещ.В края на месеца разбрах,че съм бременна.Може и да е случайно,знам ли.А да уточня,че много време правихме опити.
Коконче,стискам ти палци.И чакаме да се похвалиш скоро  bouquet
На всички хубав ден,седмица и месец Hug

# 709
  • UK
  • Мнения: 5 999
 newsm44 newsm44 newsm44 Щастлива съм мацки Heart Eyes е, сега вече мога да ревЪ, Славчеее Hug Hug Hug Hug не си сама, ще си ревем двете Hug но аз от щастие newsm44

# 710
  • Мнения: 11 569
Бравооооо!! Hug
Само хубави новини тази седмица!
Нали не лъжеш. Rolling Eyes

За църквите. Аз съм от вярващите. От малка съм закърмена с религията. Живеехме до църква и баба ми постоянно ме водеше на разни служби и така, малко по малко.. Малкия е кръстен, под мой натиск и съм доволна.
И тук пече страхотно слънчице. Crazy

# 711
  • UK
  • Мнения: 5 999
Бравооооо!! Hug
Само хубави новини тази седмица!
Нали не лъжеш. Rolling Eyes

За църквите. Аз съм от вярващите. От малка съм закърмена с религията. Живеехме до църква и баба ми постоянно ме водеше на разни служби и така, малко по малко.. Малкия е кръстен, под мой натиск и съм доволна.
И тук пече страхотно слънчице. Crazy
Не, как, аз тази новина я чакам от четвъртъка, снощи без малко да се спомина  Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 11 569
Супер, супер, браво! newsm24
 Heart Eyes Hug

Чудя се кого да излъжа. newsm78

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Добро утро!
Моя милост сега става Simple Smile.
КОКОНЧЕ, МНОГО, АМА МНОГО СЕ РАДВАМ! Hug Hug Hug
Сега ще прочета назад и ще пиша.
.................
flower25, добре дошла.
Валенце, и аз съм същата цялата в мостове. Кога ли ще паднат и ще има добър ден, ще ви струва 1000 лв. Cry
Мама  коко, да се надяваме и за напред да не се появи тази гад. Декември  всичко беше ОК.
В Пловдив е рай...едно топличко и слънчево.
Имам едно нещо, което ме яде вътрешно. Не си направих курбана на датата на операцията. Тогава бях на лекции и после парите, които бяхме определили заминаха в общия бюджет. Разправям на моят философ, че трябва да го направя, а той ми развива някакви глупави теории.
Стискайте палци, днес да дадем една гарсониера под наем, за да си изпълня обещаното.

Ще хващам пътищата днес...влизам в банята и след това ще меря сукаците.
 Joy Joy Joy

Не съм излъгала все още никой, но няма да съм валат.

Последна редакция: пн, 01 апр 2013, 14:04 от vanichka75

# 714
  • Мнения: 2 169
Кокончееееееееее, браво, ужасно много се радвам за теб  Hug

# 715
  • Мнения: 471
Това е то!Нов месец,нова седмица,нов късмет!Коконке миличка,осмисли и усмихна допълнително този прекрасен ден!  Heart Eyes
И тук е страхотно време,е,има лек вятър ,но е бял кахър.Сутринта чавето се излюпи в 7:30/6:30 по старо му  #Crazy/.Хапнахме,че като ми се отвори един мерак да чистя...леле,леле...Секция-мекция,чаши-маши,чудесии...И малката помага,музиката на 6  Mr. Green Мислех и прозорците да подкарам,ама предпочетох да излезем с детето да поиграе.Следобяд като се наспи пак ще мерим улиците.Ще готвя...преди вечерята.
ДОбре дошло на цветенцето  Hug
Аз съм кръстена,моя също,но малката не е.Тъй като е с моите/все още!!!/ имена и не се навивам,щото един ден ако ги сменим пак ще трябва да ходя да преиздавам кръщелно.Пък и има време.Мен много ме натискаха да й дупча ушите.Ми не искам,жал ми е.Моите уши са пробити в съзнателна възраст и искам и при нея да е така.Бях около 5-6 годишна и виждайки децата поисках и аз.Никой не ми го е налагал.
И аз не съм лъгала,ама надали ще го направя.А аз съм голям шаран-винаги някой за нещо ме лъже  hahaha

# 716
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Коконче много, ама много се радвам за теб  dance
Ей сега си влизам и тъкмо теб исках да прочета, че сутринта забравих да ти пиша, ама не съм забравила да стискам палци, браво момиче  Hug
Ваничка  Praynig, дано никога повече да не се връща
Ох Вале, съчуствам ти
Дарил да не ни метнеш нещо сега  Wink
За неспоменатите поименно гуш  Hug отивам да готвя, че ей сега се прибрах

# 717
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Коконче, прекрасна новина!  Heart Eyes Много, много се радвам за теб!   bouquet

# 718
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мерси ви мацки много bouquet Hug и аз ако знаете, как съм се нахилила Joy пЪк сутринта бях еднаааа #Cussing out Гръм и мълнии Mr. Green

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 6 594
коконче,мило дете,толкова зе радвам!!! Grinning Grinning Grinning Hug Hug Hug
Само за това влязох,после пак ще пиша,че дребната е с висока Т,направо изгоря!

Общи условия

Активация на акаунт