Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 57 ~

  • 41 845
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Добър ден Hug

Иве,Лава-Честити именници!Да са живи и здрави и да ви дават подкрепа още дълги години  bouquet
Честито  и на всички други именници.
Иве    bouquet   Илде    bouquet    Рая   bouquet
Марги,много хубаво си завършила предната тема  bouquet
И за всички вас   love001

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 11:45 от ganu6ka

# 76
  • Мнения: 18 785
Добро утро за всички

# 77
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен в тази слънчева, но ветровита събота!


Рени благодаря ти за хубава тема  Hug bouquet


Благодаря за кафенцата и закуската!  Hug

Честит имен ден на именниците! Да са живи и здрави, с гордост да носят името си!   bouquet

Марги, страхотен завършек на миналата тема   bouquet, много ми хареса, имаш дар слово  Hug, с удоволствеие чета твоите постове и много ми допадат, виждам, че обичаш да разнишваш всичко и всеки герои до край...няма нещо недоизказано и незабелязано  Laughing Много ми хареса С мен ли си? С теб съм! Всичко ли забрави? Забравих всичко, запомних само и единствено теб!.... Да наистина накрая забравиха всичко и всеки, забравиха колко много се караха, нараняваха, унищожаваха с действия и най-вече с думи....Вече нямаше значение нищо друго освен тях и тяхната любов. В последната сцена съобщаваха на света, че се обичат и са говоти да бъдат заедно до края на живота си. Очите им показваха, че имат силата да променят миналото и да поставят новото начало. Но почти както винаги, се случва нещо неочаквано и приказката свършва...там където всичко започна, там и приключи....приказката ФЕмир свърши! Аз ще бъда винаги с тях, забравих всичко, освен тях... Винаги ще има място в сърцето за ФЕмир...Ще ги запомня с всичко...с обичта си в началото, после с караниците си, и накрая с порасналите деца, които въпреки всичко и всеки, преодоляха проблеми и бяха готови на БЪДАТ ДО КРАЯ НА ЖИВОТА СИ ЗАЕДНО! С това ще ги запомня с борбата си....за вечната и истинската любов

На мястото, което ни е свидетел, сме Фериа. На мястото, което започнахме всичко, сме... Много те обичам... На мястото, което започнахме всичко, сме... Много те обичам!



Мога ли да те помоля да напишеш какво е твоето мнение по т.9, беше казала, че по това се различава, аз обичам да слушам и приемам различни гледни точки и мнения.
Предлагам да завършваш всяка тема по този красив начин, разбира се, ако можеш и разполагаш с време и възможност  Hug Peace

Хубав и прекрасен съботен ден!  Peace

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 13:34 от skakalinka

# 78
  • Мнения: 21 201
Добър Ви ден в новата тема и благодаря за нея, Рени. smile3525
Честит личен празник на празнуващите днес!

# 79
  • Мнения: 10
Рая,Лава.Вани,Лудосче,Златина,Пейкова  Hug



Tatarova,мила страхотни колажи,да се запиша и аз да сътвориш чудо за мен-Емир без гащи и аз ухилена до него Mr. Green
[/quot

Дай марериал/снимки/и нямаш грижи... hahaha

# 80
  • Мнения: 0
Здравейте! wavey 55

Рени  Hug, Снежи  Hug благодаря за хубавата нова тема ,първа страница става все по хубава ,с нови колажи , с нови преведени епизоди за което благодаря на момичетата за 27 еп. както казват комшиите " Добре че ви има".  newsm20

Добре дошли на новите момичета.    bouquet

Честити нови дрешки на преоблечените,на кой крачол,на кой два, да си ги носите със здраве.  Hug

И на именниците Честит празник.   bouquet



Хубав ден на всички.

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 12:07 от noric

# 81
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
а нямаш грижи,ще потърся,само камшик в ръката ако може да му сложиш Mr. Green
да споделя с вас,че малко се поядосах,как си дърпат сериала от тук,вграждат си субс ,качват си ги на разни сайтчета и хората им благодарят,да не кажа боготворят,много е тъпо това,имайки предвид че мамите тук се мъчат на субса #Cussing out

# 82
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


Наминавам да ви видя за малко  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 10
Цитат
Марги, страхотен завършек на миналата тема  , много ми хареса, имаш дар слово  , с удоволствеие чета твоите постове и много ми допадат, виждам, че обичаш да разнишваш всичко и всеки герои до край...няма нещо недоизказано и незабелязано   Много ми хареса С мен ли си? С теб съм! Всичко ли забрави? Забравих всичко, запомних само и единствено теб!.... Да наистина накрая забравиха всичко и всеки, забравиха колко много се караха, нараняваха, унищожаваха с действия и най-вече с думи....Вече нямаше значение нищо друго освен тях и тяхната любов. В последната сцена съобщаваха на света, че се обичат и са говоти да бъдат заедно до края на живота си. Очите им показваха, че имат силата да променят миналото и да поставят новото начало. Но почти както винаги, се случва нещо неочаквано и приказката свършва...там където всичко започна, там и приключи....приказката ФЕмир свърши! Аз ще бъда винаги с тях, забравих всичко, освен тях... Винаги ще има място в сърцето за ФЕмир...Ще ги запомня с всичко...с обичта си в началото, после с караниците си, и накрая с порасналите деца, които въпреки всичко и всеки, преодоляха проблеми и бяха готови на БЪДАТ ДО КРАЯ НА ЖИВОТА СИ ЗАЕДНО! С това ще ги запомня с борбата си....за вечната и истинската любов

На мястото, което ни е свидетел, сме Фериа. На мястото, което започнахме всичко, сме... Много те обичам... На мястото, което започнахме всичко, сме... Много те обичам!

Кали,адмирации!!!
Станахте 2 с Марги... Hug Изказа ви е прекрасен!Чета ви с кеф и внимание.Продължавайте,момичета...  love001


# 84
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

Скрит текст:

# 85
  • Мнения: 1 117
Maрги,  Hug Кали,  Hug и аз искам да ви благодаря за интересните постове, които публикувате.   bouquet Много ми е интересно да ви чета, продължавайте в същия дух.  Peace

# 86
  • Мнения: 1 117
Джейда и майка й снощи на концерта на Hande Yener.

# 87
  • Мнения: 0
Момичета това е филма на който ходиха Фериха и Емир.
Има БГ превод.

Завоевание / Fetih 1453

http://data-bg.org/details.php?id=36498

# 88
  • Плевен
  • Мнения: 359
Момичета, някоя от вас да не е гледала втората част на Romantik komedi с бг превод?

# 89
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Ха добър ден и от мен!Благодарско за кафенцата и закуските.
Мойто мъжле днес откриват сезона с моторите ама аз тактично му отказах да ходя с него,предпочетох да съм с вас.
Слушам си музичката от серияла,чета ви,пия си кафенце и ооо кеф  Hug
За постовете на Марги и Кали ме оставят без думи направо.Толкова добре описват всичко,ох немога да намеря направо точните думи.
Честит празник на всички,които празнуват днес

Общи условия

Активация на акаунт