МАЙската дружина с нова тема догодина!

  • 50 136
  • 345
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 295
Ето ни и нас:) Растем, дивеем ... Момичета, стана ми мъчно за вас - всички търчим насам натам - работа, градина ...
Изпращам ви целувки и весели рождени дни !!! Да са ни живи и здрави децата   bouquet
Те са най- важното, което имаме.

# 91
  • Мнения: 52
С малко закъснение честит 3-ти рожден ден на Боби, Нелка имам прекрасни спомени с вас Simple SmileБъдете здрави и все така прекрасни!!!!

Между другото защо ги няма датите на 1-ва стр?

# 92
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Момичета, от скоро (скоро, скоро, две седмици и нещо) започнах работа като ПР във верига хотели.
Единият ни обект е мотел на Околовръстен път 721, близо до метростанция Сливница.
Ще правя парти там за деца и майки за 1,06, с опция за осигурен превоз отиване и връщане и още много неща.
Ако искате, да се съберем там майската дружина, за майките ще осигуря чаша хубаво плодово италианско вино, а лапетата ще щуреят с аниматори.

Правени са и преди детски партита там, с по над 50 деца, та персоналът знае, какво да прави Simple Smile Основната идея е мама да пие, да хапва, да клюкари с други майки, а децата да подлудят аниматорите hahaha

Помислете и ако искате да направим майска среща за третата годинка там Simple Smile Ако не искате - ок, не се притеснявайте да ми го напишете. Просто гледам всички бачкаме, загубихме се, а бяхме много задружна дружинка.

# 93
  • Мнения: 150
Много бладодаря за пожеланията момичета!!!! Да ви се връща на всички! И най вече да сме здрави! Praynig Hug

Вени, първо честита нова работа, с пожелание за много професионални успехи!
Аз съм за , много ще ми бъде приятно пак да се съберем. Hug

# 94
  • Мнения: 52
Идеята е страхотна!!!Аз съм там, само , че ще замоля за майките с по две деца чашите да са 2 Wine Glass моите са много диви Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 162
Вени, чудесна идея! Денят е събота и дори за работещите майки ще е удобен. Живот и здраве и ние ще дойдем.
Между другото и от мен поздрави за новата работа.

# 96
  • София
  • Мнения: 735
Вени, добре че е мамата, да разбера, че си почнала работа   Mr. Green Поздравления, дано е интересно и да има парички! Много се радвам за теб, сега ако и Ники го приемат на градина, ще е чудесно!

Аз съм с две ръце ЗА, от толкова време не сме се виждали, че си е направо срамота. Онзи ден засекох Ники (КикиНики), е тя едвам ме позна...  Blush ами като не се виждаме, така е...



# 97
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Ок, момичета, следващата седмица ще изработя меню с куверт, защото на Коледа е имало 50 деца. Като се съберем да видим колко сме, ще запазя маса за нас.
Мотелът се намира на Околовръстен път 721, близо до метростанция Сливница. С бус ще вземем майките+децата, които нямат коли от метростанция Сливница или друго място.

Кали, мила, аз споделих във фейса, но вярвай ми, нямам грам време, Започнах не от 0, а от под 0. Всеки правил нещо рекламно, ама кой, какво, къде са файловете, къде са базите данни...тера инкогнита!

Та, с две думи, мисля, че писах - три хотела са - един Арт хотел в центъра на София, отворен за всякакви изложбни на фотографи. Лятото отваряме еко-хотел в с. Петревене, Ловеч, който като замисъл и дизайн вътрешен ще бъде доста по-различен от който и да е хотел. Мотелът е предимно за пътуващи хора, има огромен ТИР паркинг и повечето клиенти са чужденци - пътуващи или превозващи нещо. В мотела има огромна механа с тераса за пушачи, общо 150 места спокойно. За храната гарантирам, Ники който е злояд им яде пиците на поразия Laughing

Следващата седмица ми е нагъчкана със срещи, но щом имам меню - пускам Simple Smile

П.С. Силвенце, специално за теб и Изи и три чаши Фраголино ще осигуря Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 735
На бързо, че излизам. Имам 3-4 часа без дете  Joy не е за изпускане.

Вени, уж гледам фейса, но от време на време... та съм пропуснала Simple Smile

И аз искам Фраголино, това с горските ягоди! Няма такава вкуснотия!!! Мммммммммммм  Mr. Green

Честит рожден ден на Бела на Верето!!! Да е жива и здрава порасналата кукличка, да радва мама, тати и кака!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

На патерица, ЧРД и на Емо на Маги!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 bdbaloni

# 99
  • Мнения: 295
Почерпка от нас!


# 100
  • София
  • Мнения: 735
Честит рожден ден и на Марти! Да е много здравичък и засмян!

(Съжалявам, не помня всички дечица кога са родени Blush)

Днес се пошматках с приятели, много добре ми се отрази, утре пак  Mr. Green

Мацки, ако сте купували каски за дребните, от кои сте най-доволни? Изи взе на Киси от Спортдепо, бяхме заедно, но да сондирам някакви мнения. Ние взехме (чакаме го от ибей) колело за баланс, а приятелките ми трябва да вземат каска (след като сме я харесали и пробвали, де).

Лека нощ  Heart Eyes

След малко нова порция рожденици Simple Smile 

# 101
  • Мнения: 367
Ч.Р.Д. и от мен на всички прзануващи!
Започнаха се значи рожденните ни дни  Grinning
Благодаря и за поканата за купон, но ние ще отсъстваме извън Бг.

Някой по нагоре беше захванал и темата за детската градина. Ще ме информирате ли как, кога и къде става записването за следващата учебна година? Защото ние миналата година закъсняхме и сега ходим на детска извън София. За това и не знам каква е процедурата, но живо ме вълнува.

Благодаря Ви.  Hug

# 102
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
ЧРД на рождениците днес!
Кали, аз ще поръчам за РД на Ники каска от ДРАГ.

Джули, трябва да се регистрираш в системата за детските градини и да следиш календара.

# 103
  • Мнения: 367
Благодаря!

# 104
  • Мнения: 195
Да са живи и здрави рождениците!
Айде телчетата да си минат по реда  newsm38
Аз досега само измислих тортата как да изглежда, но дотам друго нямам идея - Чебурашка я обожава и всъщност само нея гледа та това измислих  Mr. Green ама къде кво що  ooooh! никаква идея - трябва да е нещо с минимум средства то е ясно, че татито още и от бюрото няма да е взел пари и......
Ох вече съм много изтормозена и почвам да го предавам и тук така че спирам
Само да я похваля - Йоана не може да казма доста буквички, но от няколко дни поне казва  "блуса" - демек блуза, но го казва като чужденец, който не може да казва З и си умирам от смях, както и къде е моя мисо - къде й е развалената мишка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт