Paradise center - най-новият и най-големия МОЛ в Б-я

  • 109 130
  • 406
  •   1
Отговори
# 15
  • при моите любими
  • Мнения: 2 559
В страницата им във фейсбук https://www.facebook.com/#!/pages/Paradise-Center/206663206107539?fref=ts пише, че басейна отваря още на 28.03, а атракционите на покрива май месец.  Peace

# 16
  • Мнения: 759
Мисля май месец да посетя Simple Smile

# 17
  • Мнения: 87
В страницата им във фейсбук https://www.facebook.com/#!/pages/Paradise-Center/206663206107539?fref=ts пише, че басейна отваря още на 28.03, а атракционите на покрива май месец.  Peace

А не, басейна е към фитнеса и ще отворят , живот и здраве, септември.

А атракционите лятото.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 011
От целия мол най-силно ме вълнува Комсед. Трябва да купувам страшно много детски подаръци и едно намаление от 50% (както беше при откриването на другите им магазини) би ми дошло добре. Надявам се живущите наблизо да споделят дали е отворен Комсед още на 28-ми, че не ми се разхожда от другия край на града напразно.

# 19
  • в голямото село
  • Мнения: 500
А метрото няма ли близка  спирка до мола? Нали последната му спирка беше някъде на Черни връх newsm78

# 20
  • Berlin
  • Мнения: 11 327
А какво ще представляват тези нови концепции на някои магазини? За Зара, Х&М също май пишеше, че ще са по-различни.

# 21
  • Мнения: 2 681
А метрото няма ли близка  спирка до мола? Нали последната му спирка беше някъде на Черни връх newsm78
Няма спиpка. Излизаш от метpото и чакаш тpамвай № 10 за 2 спиpки. После въpвиш пеша още 150 м.
Ще строят спирка до МОЛА, но кога ще стане ....

# 22
  • Berlin
  • Мнения: 11 327
Е, пак е нещо. Така и Люлин има връзка. Grinning

# 23
  • в голямото село
  • Мнения: 500
Мерси Emi Daniel, не е все пак толкоз далече. А за в бъдеще доколкото разбрах спирката на метрото ще е в мола.

# 24
  • Мнения: 7 779
След по-малко от седмица /на 28.03/ ще е откриването на най-големият МОЛ в България-

кога и къде ша ма чакаш ? ша дода  да го открием  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 7 170
След по-малко от седмица /на 28.03/ ще е откриването на най-големият МОЛ в България-

кога и къде ша ма чакаш ? ша дода  да го открием  Laughing
Как къде, на входа с ножицата  Laughing

Метрото до Мола ще започнат да го копаят до края на годината

Последна редакция: вт, 26 мар 2013, 20:40 от elix

# 26
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Супер-от кога го чакам този МОЛ Simple Smileче на бул.България е мнооого зле и имахме нужда от такъв в района.
Последно Н&М със сигурност ли ще отварят утре?

# 27
  • Мнения: 94
Ще ви следя за впечатления,защото в началото изобщо нямам и намерение да ходя в блъсканицата.Да ви кажа не съм кой знае колко ентусиазирана ,напълни се с молове,какво повече може да предложат познатите марки  Thinking Силно се надявам да е добре организирано паркирането и движението там,за да не пострадат близко живущите.Искам хубави и добре поддържани паркове,а не молове  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 87
Ще ви следя за впечатления,защото в началото изобщо нямам и намерение да ходя в блъсканицата.Да ви кажа не съм кой знае колко ентусиазирана ,напълни се с молове,какво повече може да предложат познатите марки  Thinking Силно се надявам да е добре организирано паркирането и движението там,за да не пострадат близко живущите.Искам хубави и добре поддържани паркове,а не молове  Crossing Arms

Този Мол е точно до Южния парк и идеално се съчетава с разходка в парка, поне за мен. Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
И аз го чаках това откриване, но смятам да си спестя първоначалната бутаница при откриването.
 Ето им сайта: http://paradise-center.com/
Опитах се да намеря инфо за паркинга - колко часа е безплатен и дали изобщо я има тази екстра, но не намерих нищо. Така, че ако утре информирате за начина на паркиране там, ще съм ви безкрайно благодарна!!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт