София - Западен парк, Красна поляна, Разсадника, Илинден

  • 22 362
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 149
Ами кварталът там е много хубав, за Западен парк говоря. Суходолска...аааа, Суходолска, а не Суходолска 1, това е много важна разлика. Няма цигани, защо да има, те са по Суходолска 1, и то в една част посока околовръстното.
 Peace
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=7c46c050152726e4cfb860dafe96f1 … p;ix=19&iy=29 Както казах, това е Красна поляна, няма значение, де. Или е точно на границата. Т маркет? Къде там има Тмаркет? newsm78 Иначе рамстор ви е близо, наистина.
Там минахме последния път, има едни суперски блокове, май и този е един от тях - бивши общежития, сега частни, с много зеленина около тях, все едно времето е спряло. Някак тихи и ниски са. Откъм Стамболийски има големи блокове по дължина на улицата и спират шума! Peace Само транспорта е под въпрос - трамвай посока център, това е. Е, маршрутки също минават оттам.

# 256
  • Мнения: 1 320
линка е невалиден ...

# 257
  • Мнения: 10 692
Благодаря на Чаено момиче!!! Днес се разхождахме из района и ни хареса. Стискайте палци да стане сделката Simple Smile!!!!

# 258
# 259
  • Мнения: 10 692
За инфото и потвърждението на мнението ми, че е хубаво мястото Simple Smile!!!

# 260
  • София
  • Мнения: 203
нещо темичката ни е позамряла. Зигизаги, финализирахте ли сделката и съседка ли си ни вече?

# 261
  • Мнения: 10 692
Стискайте палци и до края на седмицата се надявам да се похваля!!!!

# 262
  • Мнения: 258
zigizagi fingerscrossed Стискам ти  палци ! Района наистина е хубав. Ще си ми много, много съседка bye

# 263
  • Мнения: 489
 И аз мисля, 4е квартала ни е един от хубавите, защото има много зеленина, детски площадки (те не са в най-доброто състояние, но все пак ги има) и разбира се не на последно място много майки с много хубави и весели де4ица:)  Hug

# 264
  • Мнения: 126
Ха и  ние живеем в този район Hug
Да  наистина е хубав и аз съм доволна,имаме си-пазар "Красна поляна",Т-маркер,Рамстор,удобен транспорт,Медицинска академия ни е на 5 минутки и т.н.
Имаме и много паркове за деца но както каза Desirela,не са в много добро състояние,но се надявам скоро и това да се промени Wink

# 265
  • Мнения: 1 320
Това с парковете не виждам как да се промени ... вече нямам много надежда .
Правихме подписка да има определени алеи за кучета и такива на които да може спокойно да си пуснеш детето да прохожда .... от общината сложиха печати ... преди време направих забележка на една лелка да не си води кучето / при това без наморник и каишка / по такава алея ... отговори ми " Ще спра когато кучето се научи да чете и откаже да ходи по нея?!"
Сложиха люлки .... през деня се люлеят дечица до 4-5 годинки , вечер .... "какички и батковци" на по 18-20 години ... вече няма люлки.
Сложиха нови и хубави пейки .... "цветнокожото ни население" започна да ги разглобява за дърва за огрев ... дано да стигнат за зимата.

# 266
  • София
  • Мнения: 5 289
Привет и от мен,по темата за площадките да се изкажа и аз.Оправия нЕма,на кмета жена му си водеше внучката на нашата площадка и с цялата си наглост питаше:"Защо е такава мизерия тука?" ShockedЕ нали мъжа ти е кмет,подсети го да пооправи малко тия площадки,че да има къде да си играе внучето му #Cussing out.А да не говорим,че цялото домочадие на ФакултетУ виси редовно на наща площадка.Майките се оплакваха,че на няколко пъти пързалката е била омазана с лайна и децата им като се пуснали,елате да видите за кво става въпрос.После минаваме след тях и им чистиме боклуците от земята,понеже нашите деца играят там.Да не говорим че в пясъчниците отдавна няма пясък.Една мама беше донесла от морето 2 чувала за да ги изсипе вътре.Вчера като минах през Младост видях що за площадки има там.ЕДна от тях беше доста голяма,обградена с мрежа и имаше всякакви катерушки,пързалки и люлки.Да ти е кеф да си заведеш детето.

# 267
  • Мнения: 1 809
...Една мама беше донесла от морето 2 чувала за да ги изсипе вътре.
  bouquet  Браво  на тая мама  Laughing  ама то и в София се продава пясък ,само дето пак някой от нас постоянно трябва да носи  Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 10 692
нещо темичката ни е позамряла. Зигизаги, финализирахте ли сделката и съседка ли си ни вече?
е, мацки - да се похваля - от днес сме горди собственици на 1/3 от панелка - другото е на банката Simple Smile! Сега ни чака ремонт и надявам се от януари да сме там!

# 269
  • Мнения: 489
        Честито Peace

Общи условия

Активация на акаунт