Срастване при момИченцата.

  • 223 815
  • 926
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 679
Може ли да ми каже някой кога мога да заведа девойката при д-р Сираков? Необходимо ли е предварително записване и къде? Дайте някакви негови координати имам негова визитка, но нещо не ми отговарят телефоните.

# 271
  • Мнения: 1 427
Teл: 02 / 52-44-18

Факс: 02 / 51-72-66

GSM: 0888-55-74-25
 Работи всеки ден от 10 до 12 ч.

# 272
  • София
  • Мнения: 790
До колкото знам няма прадварително записване. Отиваш на място в МД и чакаш да те приеме. Ние доста си почакахме, между другото - дойде чак към 11, а като питах сестрата дали скоро ще дойде, тя ми се тросна, че и той бил човек и да чакам...
 
Момичета, искам да ви питам д-р Сираков предписвал ли е на някоя от вас крем, с който да се маже постоянно мястото за да не срасне отново? Педито ни явно не е в час и на всеки мой въпрос или не отговаря по темата или си приказва какво знае. Мисля да се обадя на моята гинеколожка, но май пак ще се наложи да ходим при Сираков... Защото чета тука за разни кремове, с които мажете момиченцата си, а на нас нищо не ни каза д-ра, пък май пак започва срастване.

# 273
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Момичета, искам да ви питам д-р Сираков предписвал ли е на някоя от вас крем, с който да се маже постоянно мястото за да не срасне отново?
На нас- не.
Откакто Рая махна памперса срастването спря (да чукам на дръво!).

# 274
  • София
  • Мнения: 9 860
Едва днес се зачетох в темата...и за съжаление смятам,че и при голямата ми дъщеря има такова срастване.Гледах снимките-не съм лекар,но съм почти сигурна,,че е това.В понеделник смятам да я заведа на лекар.Много ме е страх да не е нещо много сериозно,въпреки,че като я оглеждам смятам,че е в самото начало срастването,дори ако не бях погледнала темата нямаше да предположа,че го имаме.Много се притеснявам.

# 275
  • Мнения: 1 427
Едва днес се зачетох в темата...и за съжаление смятам,че и при голямата ми дъщеря има такова срастване.Гледах снимките-не съм лекар,но съм почти сигурна,,че е това.В понеделник смятам да я заведа на лекар.Много ме е страх да не е нещо много сериозно,въпреки,че като я оглеждам смятам,че е в самото начало срастването,дори ако не бях погледнала темата нямаше да предположа,че го имаме.Много се притеснявам.
Прекрасно те разбирам.Аз също се бях ошашкала първия път.Не е толкова страшно, но трябва да се вземат мерки.
Момичета, искам да ви питам д-р Сираков предписвал ли е на някоя от вас крем, с който да се маже постоянно мястото за да не срасне отново?
На нас- не.
Откакто Рая махна памперса срастването спря (да чукам на дръво!).
И аз се надявам с махането на памперса да спре.

# 276
  • София
  • Мнения: 9 860
Ох,ходихме при лекарката-според нея няма проблем,освен това аз поогледах и малката си дъщеря-и тя е като кака си.Дано личната е права,прегледа я внимателно и каза,че не вижда нищо притеснително.

# 277
  • София
  • Мнения: 790
Откакто Рая махна памперса срастването спря (да чукам на дръво!).

Може ли да споделиш как махнахте памперса? Знам че има много теми по въпроса, но все пак личния ти опит ще ми помогне много. Защото  днес бяхме при доц. Анадолийска, която иска до 1 месец да минем на гърне. Направо не знам как ще стане и ми е много притеснено.

# 278
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Откакто Рая махна памперса срастването спря (да чукам на дръво!).

Може ли да споделиш как махнахте памперса? Знам че има много теми по въпроса, но все пак личния ти опит ще ми помогне много. Защото  днес бяхме при доц. Анадолийска, която иска до 1 месец да минем на гърне. Направо не знам как ще стане и ми е много притеснено.
Бяхме пациенти на доц. Анадолийска с каката. Тя е добър специалист, но е малко рязка.
Не знам какво да те посъветвам... моите махнаха памперса на 2,5 г., а твоето ми се вижда още много малко. Идея си нямам как ще се научи едно още бебе да ходи на гърне  newsm78 Мисля, че на този етап не може да се научи да ползва гърнето осъзнато, а трябва да уцелваш момента. На тази възраст още нямат контрол върху съответните мускули  Rolling Eyes Моите трудно свикнаха, а 2 пъти по-малко дете... Crazy Ако не потигнеш успех с гърнето за 1 месец, а проблемът налага махане на памперса, можеш да опиташ с пелени... хамалогия е да переш всеки ден, но е вариант- те не спарват като памперсите.
Успех в това начинание  bouquet

# 279
  • София
  • Мнения: 790
Мерси за бързия отговор   bouquet
Наистина е малко рязка доцентката. И аз си мислех за пелени, както преди години са действали. Не ми се иска да стресирам детето,но  пък и ми се иска да се отървем от бактериите, които според Анадолийска са от срастването и памперса.... Ще видя как ще се справяме.

# 280
На пълно съм найсно. И ние имахме този проблем. Наложи се лекарска намеса - извъшиха отлепяне механично с пръсти. Текна кръв, щипеше много е гадно. Подготви се. Най-гадното е че се проявява пак. Лечението е дълго и изисква много грижи. Сега 6 месеца след първото залепяне отново видях че започва на ново. Хванахме го рано и сега само с кремчета и промихки с тетра и смрадлика.
успех и търпение!!!

# 281
  • Мнения: 1 030
Знае ли някой къде в Бургас да заведа бебка? Открих, че има слепване и съм много притеснена...

# 282
  • Мнения: 5 713
Знае ли някой къде в Бургас да заведа бебка? Открих, че има слепване и съм много притеснена...
И аз съм от Бс и аз питах преди време, но отговор не получих. Водих я в София.

# 283
  • Мнения: 1 030
Аз мисля, че нашият проблем сам се реши - няколко пъти опъвах леко и мазах с кърма и вече има дупка, разлепило се е отворчето, явно съвсем в началото съм открила слепването

# 284
  • Мнения: 1 427
Знае ли някой къде в Бургас да заведа бебка? Открих, че има слепване и съм много притеснена...
Близо до Бургас сме, но реших да я заведем до София.А и така ни препоръча гинеколожката.

Общи условия

Активация на акаунт