почистването на лицето

  • 1 607
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Ми тя темата ми е доста стара, но явно отново е предизвикала интерес Grinning Иначе все още не съм намерила решение на въпроса. Плодове ям на провал и пак е дехидратирана кожата ми на лицето. Иначе за почистване на порите си купих на Лореал Pure zone- нищо, купих си вакуума за почистване на пори - нищо. Засега механичното почистване само ми действа. А и честно казано сега с приближаването на раждането други работи по-ме вълнуват Rolling Eyesтъй че ще му мисля след раждането как да си реша проблема.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Дейзи, какъв точно е дерматитът? Ако искаш, не ми отговаряй тук, а чрез ЛС, но това определено би било от значение за конкретизиране какви точно трябва да бъдат грижите към кожата ти.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
................. а какво да правя с почистването на лицето, като механичното ми действа толкова зле. Или е нормално да има период на излющване след това и да не се притеснявам?

Не е нормално разбира се. Кожата ти явно е много чувствителна и суха, затова никакви процедури от рода на изстискване, скраб и пр. Моята кожа е подобна - суха, чувствителна, много тънка, всяка пъпчица и раничка оставят петна - козметичката ми строго ми е забранила всякакви процедури от гореизброените, тя самата не изстисква нищо, едва я убедих да махнем три-четири милиума - почиства ми лицето с ензимен пилинг, доволна съм.

# 18
  • Мнения: 3 266
Дейзи и моята кожа кожа е много чувствителна и суха, няма да мога да ти дам съвет, защото вече и аз не знам какво да правя за моето лице. Мислех си, че дерматитът се лекува и забравяш за него. На мен ми се получи преди около два месеца и от тогава кожата ми не е изглеждала добре. Моля те, кажи какви кремчета ползваш. Аз полагам толкова грижи, няколко пъти ходих на дерматолог, храня се здравословно, правя си фрешове в големи количества, пия Мерц и не знам още какво, но не мога да се оправя.

# 19
  • Мнения: 2 309
Каримма, пробвах да ти пиша на лични, но кутията ти е пълна Grinning

Браун, аз какво да кажа като от пубертета се боря с него. Лекарите казват че всичко е на хормонална основа и стрес. На мен адски зле ми влияе и замърсяването на въздуха - ела да ме видиш как изглеждам като се кача за няколко дена на планина. Иначе в момента ползвам на Авен колд крема и гела за почистване към него. Не мога да кажа, че има бог знае какъв резултат.

# 20
  • Мнения: 3 266
Пожелавам ти все пак успех в борбата, а иначе на мен ми стана май точно от крем на Авен, явно някоя съставка не ми е понесла. При теб как е - на моменти поне оправя ли се?

Общи условия

Активация на акаунт