Мнения за 119 ЦДГ в р-н Възраждане

  • 1 746
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Здравейте!

Понеже търся актуални мнения за материалната база и персонала на 119 ЦДГ, бих искала да попитам родителите, чиито деца посещават тази ДГ за мнение...

Последните публикации са отпреди 2 години.

Благодаря предварително на всеки отзовал се!!!  Peace

# 1
  • Мнения: 1
Нашето семейство е много доволно от ДГ№119 "Детска планета". Всяка година се правят ремонти, подновява се игровата база, тоалетните чинии са нови и подходящи за възрастта на децата. На дворните площадки са монтирани нови пейки, катерушки и пързалки. Синът ми ходи там четвърта година. Учителките и директора са отлични специалисти и много добри и комуникативни хора. Винаги когато отсъства учител има заместващ специалист. Винаги са на работното си място. Работното време се спазва. Имат изключително добри охранители. Хигиената е отлична. Винаги всичко е чисто, дезинфекцирано и ухае на свежест. Детето ми е щастливо и ние също. Синът ми споделя, че храната е много вкусна. Винаги има и допълнително. Всичко си изяжда и расте добре. Благодарни сме на целия персонал за отговорното отношение към поверените им деца и към нас родителите! Да са живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт