"Къртицата" - по ТВ 7

  • 56 819
  • 1 159
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 1 173
Защо в Нощта на КЪРТИЦАТА липсват Емануела и 100 Кила?

# 1 141
  • Мнения: 175
В коментарите по-назад някой спомена, че били на участие... Не знам доколко е вярно.


Шепот, интересен урок. Благодаря!

Миналата седмица гледах, че имат някаква мисия да ходят със завързани очи, стори ми се забавно. Но не помня да са излъчвали нещо повече... Или съм пропуснала?

# 1 142
  • Мнения: 3
Емануела е излезнала за няколко часа поради участие

# 1 143
  • Мнения: 0
Сигурни ли сте, че Емилия (Емануела) не е участвала в "Гредата"??? Ако е така, то тя автоматически отпада от заподозрените, защото на теста между Жени и Мишо имаше въпрос дали Къртицата е била с лице или с гръб към езерото в изпитанието "Гредата", тоест явно Къртицата е била сред участниците в това изпитание!

Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 12:32 от Шепот Горещ

# 1 144
  • Мнения: 3
За 100 Кила незнам но Емануела я нямаше Simple Smile

# 1 145
  • Мнения: 0
За 100 Кила незнам но Емануела я нямаше Simple Smile

Да, сега прегледах този епизод, наистина я няма, значи със сигурност Емилия отпада от заподозрените. Party

# 1 146
  • Мнения: 1 173
Жени Калканджиева каза, че е играла с профила на Тони, на теста.

# 1 147
  • София
  • Мнения: 9 301
За 100 Кила незнам но Емануела я нямаше Simple Smile

Да, сега прегледах този епизод, наистина я няма, значи със сигурност Емилия отпада от заподозрените. Party
Не е задължително въпроса може да е бил подвеждащ за да отклонят вниманието от Емануела.

# 1 148
  • Мнения: 0
Жени Калканджиева каза, че е играла с профила на Тони на теста.
Ще бъде голям майтап, ако това е вярно, защото Тони най-вероятно тая седмица отива на тест, понеже в "Къртицата на светло" дадоха текущите резултати от смс-ите - Тони води , след него е Жени, тоест засега двамата ще се изправят един срещу друг.  Party

# 1 149
  • Мнения: 14
Жени Калканджиева каза, че е играла с профила на Тони на теста.
Ще бъде голям майтап, ако това е вярно, защото Тони най-вероятно тая седмица отива на тест, понеже в "Къртицата на светло" дадоха текущите резултати от смс-ите - Тони води , след него е Жени, тоест засега двамата ще се изправят един срещу друг.  Party
Защо да се изправят един срещу друг? Не отива ли само Тони на теста, а втория зависи от номинациите на участниците? Ще ми разясните ли?

# 1 150
  • Мнения: 0
За 100 Кила незнам но Емануела я нямаше Simple Smile

Да, сега прегледах този епизод, наистина я няма, значи със сигурност Емилия отпада от заподозрените. Party
Не е задължително въпроса може да е бил подвеждащ за да отклонят вниманието от Емануела.

Няма как на теста да има подвеждащи въпроси, нали се броят верните отговори? Как тогава някой ще даде верен отговор на тоя въпрос, ако Емилия е Къртицата, но не е участвала в "Гредата"?

# 1 151
  • Мнения: 0
Жени Калканджиева каза, че е играла с профила на Тони на теста.
Ще бъде голям майтап, ако това е вярно, защото Тони най-вероятно тая седмица отива на тест, понеже в "Къртицата на светло" дадоха текущите резултати от смс-ите - Тони води , след него е Жени, тоест засега двамата ще се изправят един срещу друг.  Party
Защо да се изправят един срещу друг? Не отива ли само Тони на теста, а втория зависи от номинациите на участниците? Ще ми разясните ли?

Права си, малко не съобразих нещата, но е много вероятно единият от двамата да събере най-много копия, а другият - есемеси

# 1 152
  • София
  • Мнения: 9 301
Жени Калканджиева каза, че е играла с профила на Тони на теста.
Ще бъде голям майтап, ако това е вярно, защото Тони най-вероятно тая седмица отива на тест, понеже в "Къртицата на светло" дадоха текущите резултати от смс-ите - Тони води , след него е Жени, тоест засега двамата ще се изправят един срещу друг.  Party
Защо да се изправят един срещу друг? Не отива ли само Тони на теста, а втория зависи от номинациите на участниците? Ще ми разясните ли?
Ще се борят кой от двамата отива на номинации
За 100 Кила незнам но Емануела я нямаше Simple Smile

Да, сега прегледах този епизод, наистина я няма, значи със сигурност Емилия отпада от заподозрените. Party
Не е задължително въпроса може да е бил подвеждащ за да отклонят вниманието от Емануела.

Няма как на теста да има подвеждащи въпроси, нали се броят верните отговори? Как тогава някой ще даде верен отговор на тоя въпрос, ако Емилия е Къртицата, но не е участвала в "Гредата"?
Ами въпроса ще се счита грешен и за двамата участници, нали целта на тези които знаят коя е къртицата е да отклонят вниманието от нея, следователно Емануела я е нямало задавайки този въпрос всички участници а и зрителите я елиминират от заподозрените.

# 1 153
  • Мнения: 0
Ами въпроса ще се счита грешен и за двамата участници, нали целта на тези които знаят коя е къртицата е да отклонят вниманието от нея, следователно Емануела я е нямало задавайки този въпрос всички участници а и зрителите я елиминират от заподозрените.
Ама как един отговор ще се отчете като грешен, ако въпросът е поставен некоректно? Все едно да поставиш една празна кутия  и да питаш  "Какво има в кутията, ябълка или круша?".

# 1 154
  • Мнения: 780
Шепот кефиш ме. Решил си, че Николета е къртицата и разследваш подробно всичко за да докажеш, че е тя. Ще извадиш вода от сто кладенеца за да убедиш всички, че Николета е къртицата. Или много я харесваш или адски я мразиш за да обръщаш чак такова внимание на персоната и.

Общи условия

Активация на акаунт