С бебевалежа почна се вече, почна да излиза АПРИЛското човече - тема 22

  • 25 301
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Нели, много съжалявам за случилото се Hug Ужасни са тия лекари  Close Как може да сбъркат термин с един месец!?!  ooooh!

Дано бързо се оправи бебчето. Все пак 20 дни не са толкова много за преждевременно раждане, трябва скоро да започне да диша самичка  Praynig

# 31
  • Мнения: 520
хайде, още много бебета и в тази тема Simple Smile
честито на всички, чиито бебчета са се появили вече! много здраве и късмет!

# 32
  • Мнения: 22 522
nelly_24, първо честито и бързо да се оправя бебка.
Колко време ще е в кувьоз зависи от това кога ще се възстанови напълно дишането и ще премине на самостоятелно такова. Също как ще вървят нещата със захранването.
Може да я извадят и след 1ден, може и повече.

# 33
  • Мнения: 6
 Здравейте и от мен!
Отдавна не съм писала но ви чета редовно.
Честито на родилите мами да са ви живи и здрави бебешоците и много да ви радват!!! Нели бъди силна ,не се отчайвай всичко ще се нареди и скоро ще се гушкате с бебка!!!
 Аз съм почти готова с багажа за болницата , тези дни се поуморих боядисвахме в къщи, почистихме основно, подредихме детската стая, всичко на бебето е изпрано, изгладено и подредено по щкафовете и сега почивам и лежа по честичко , че нося бебка много ниско и постоянно ме притиска да пишкам.
 Виждам че много мами се оплакват от безсъние, а пък аз спя като пор и то по 12 часа, милото вика наваксвай си сега че после......
 Каката вече няма търпение, така се е образовала с моята бременност милата, че вече е готова за висшо!!!
  Пия си редовно лекарствата - магнезий, калций и желязо и се надявам живот и здраве след 20.04 да си гушкаме малко здраво бебче!!!
 Поздрави!  bouquet

# 34
  • Мнения: 0
Честито на всички мами,да си им живи и здрави бебчетата и много бебета в тази тема

# 35
  • Мнения: 34
Страхотна нова темичка,поздрави за първата страничка-жестока е.Честито на новите мами,да са им живи и здрави бебоците,и по-скоро у дома!
nelly_24,не се тревожи,сигурна съм,че бебчо ще се оправи скоро,имай вяра.А що се отнася до лекарите........ #2gunfire #2gunfire #2gunfire ,само се молиш да попаднеш на истински,а не на шарлатанин,недочел книгите,а със самочувствие до на професор!!!
Днес моята малка бебка е супер активна и се чудя това има ли нещо общо с това,че скоро може и да родя.Как въобще се държи бебето,когато започнат контракциите и раждането?Даже да ви каза с ММ се загледахме тази вечер и сякаш корема ми го бях напомпала-един такъв надут,идеално кръгъл,а малката бута ли бута отвътре!!!По принцип от 2 седмици корема ми се свлече доста надолу,а днес ми се стори много странно!Някой може ли да ми каже нещо по въпроса? newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 495
  bouquet запис и от мен да ви следя   bouquet страхотна темичка   bouquet

# 37
  • Мнения: 34
Има ли будни?Мен много ме боли от лявата страна на корема,под ребрата.Болката е сякаш много съм тичала и съм се уморила,сещате се.А от 1 седмица освен да измия 5 чинии,друго не правя,за да съм се преуморила.Болката се появи преди около час и не отминава,напротив става по-гадна.Гади ми се,а корема ми къркори,сякаш не съм яла 3 дни,а аз си вечерях в 18ч,а в 23ч изядох една вафла,така,че не ми е празен корема.Някой може ли да ми каже какво става,защото започвам да се притеснявам............ #Crazy

# 38
  • Мнения: 1 446
Предния път преди да ме вземат в болницата със силните контракции имах същата болка в ляво. При теб може да не е това, но все пак ако е нетърпима си обади на док. Аз пих тогава и 2 но шпа и пак ни ми мина, а стана още по-режеща. При теб може да е просто стомах, то ако можем да определим точно къде е.

# 39
  • Мнения: 34
не ми се струва да е стомах,но и не ми се вярва да са контракции.Боли ме точно под ребрата,отстрани.Може да е всичко.Моля те погледни предишният ми пост и виж дали можеш да кажеш нещо на въпросите ми. newsm12

# 40
  • Мнения: 61
Писна ми! Не издържам тая мъка и тея болки. Не мога вече да не спя. Искам да родя. Не се живее така.  #Crazy

# 41
  • Мнения: 61
И няколко часа по-късно да ви кажа и добро утро ! Надявам се, че поне за някои от вас е наистина добро, защото за мен определено не е. Много тежка нощ изкарах. Не че сега ми е по-добре.  #Crazy Като отидох до банята и се видях в огледалото -  Shocked Лицето ми е станало като питка  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 410
presley-стига се оплаква-на всички ни е тежко-говори с лекаря си за секцио и да се приключва щом не издържаш. Wink

# 43
  • Мнения: 19
Nelly_24 аз не мога да ти помогна с отговоб, но стискам палци бързичко да се оправите  Hug

Леле колко много сте изписали, много сте бързи. Чистито за новите бебчета!

Аз се връщам да допрочета старата темичка Simple Smile
А, че болките са гадни съгласна съм, мен си ме мъчат вече седмица, ама им се радвам, малко като мазохист, ама заради бебка всичко трая. Слагам усмивката и дим да ме няма  Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 1 080
Добро утро на всички  Simple Smile

Днес се събудих в 4.30 и се кокорих около 2 часа...после пак съм заспала, но не за дълго...малкия-голям дойде да ме пита какво има за закуска и докато му обясня как сам да си приготви и се разсъних Confused

zonichka може да са черва...

И няколко часа по-късно да ви кажа и добро утро ! Надявам се, че поне за някои от вас е наистина добро, защото за мен определено не е. Много тежка нощ изкарах. Не че сега ми е по-добре.  #Crazy Като отидох до банята и се видях в огледалото -  Shocked Лицето ми е станало като питка  Mr. Green

Как като питка? Подула ли си се?

Общи условия

Активация на акаунт