Пролетта забави се и не дойде,а мацките от Искам бебе в Пловдив ще пият кафе

  • 3 600
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Поспалане, малкия нама спирка, а  Mr. Green  Heart Eyes
Мнеее няма изобщо.Даже и като спи обикаля кревата претъркулвайки се от гръб на корем и по едно време се чува луп в някоя табла ooooh! Днес събираше пухчетата от земята и ги лапаше като го погледна.Това в знак на протест,че попълвам едни документи и не се занимавам с него.
Хайде момичета утре след 17,30 или в понеделник. Mr. Green
Малеее как ви ръчкам Laughing

# 16
  • Мнения: 11 533
И за двата дни съм ОК, само трябва да се разберем по-бързичко за утре  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 591
Днес в тоя дъжд...   Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 11 533
Мише, ти докога си тук? Гледах и за понеделник прогнозата - пак го дават дъждовно. Така че давайте да решаваме, че ако чакаме да дойде пролетта..... да не дойде щъркелът  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 591
Тук съм бе, то тоз` Пловдив заразен   Flutter  Доки ме пуска, ама аз още се натискам.  Намерих си домашен проект, който ще ми отнеме 2-3 седмици още.
Днес ако цял ден е такова мрачно, да го отложим за слънчев ден?   Thinking

# 20
  • Мнения: 11 533
Ами добре, нямам нищо против, на мен за теб ми беше грижата да не те изпуснем Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 201
И аз нямам против за другата седмица и за по- слънчево временце Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 143
Добре, че поспаланчето ме светна на лични, че щях да изпусна събитието, така ми на мен също ми е удобно в делничен ден след 17:30 щото съм на работа до 17:00, събота или неделя пак съм на линя така че, аз ще се съобразя с вас щото нямам претенции. Центъра и на мен ми допада като идея така че съм ЗА Peace Ще ми се да не вали, ама верно ако чакаме слънцето, така както го е подкарало с тоя дъжд може и юни да се видим  Laughing

# 23
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Такааа сега надникнах в синоптика.Утре дават слънцеее и топло.А да ви видя сега къде ще бягате smile3534
Деската дали е качила стълбите в събота както се канеше newsm78 Joy

# 24
  • Мнения: 11 533
Аз съм свободна утре, хайде!

# 25
  • Мнения: 1 591
Това "утре" за днес ли става въпрос?  Аз съм на нефролог в 5 следобед.  През останалото време съм ок.

# 26
  • Мнения: 11 533
За днес, да  Mr. Green До колко си на лекар, Мише? Защото преди 17 аз не мога, на работа съм.

# 27
  • Мнения: 1 591
Ни нам    33uu  В 5 трябва да съм някъде по бул.България.  Давайте да се разбираме нещо направо.  Да хвърлим по един тел на лични и ако се забавя ще ви намеря.

# 28
  • Мнения: 11 533
Аз предлагам в 17:40 в градинката на Джумаята. Останалите - казвайте дали ви е удобно.

# 29
  • Мнения: 1 591
Моме, аз след малко тръгвам за доФтора.  Ко ши прайм с теб, май другите не са видели още...   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт