Атопичен дерматит и себореен дерматит

  • 137 286
  • 406
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
А, забравих да кажа, че кожата на бебо се оправи с Мустела Стелатопия-специално за подобен тип бебочески кожи, без ароматизатори и разни други.

# 16
  • Мнения: 184
А-Дерма е страхотен, малко скъпичък, но незаменим с извлека си от овес

# 17
  • Мнения: 294
Здравей, ние също сме с АД. Виждам, че една от мамите ти е препоръчала Атодерм. При нас той имаше обратен ефект и тъкмо, когато обривите почти се бяха скрили - хоп - върнаха се с нова сила Twisted Evil, така че ако решите да го използвате първо го пробвай на малък участък.
Сега използваме A-Derma. От съвсем скоро е, така че не мога да кажа много за него, но поне за сега сме добре.

# 18
A na koia firma e tozi krem A -Derma.Prodava li se svobodno v aptekite?

# 19
# 20
  • Мнения: 184
Да, точно този крем се продава свободно в нашите аптеки, цена 28 -30лева, ефекта е в рамките на 4-5 дена след първото намазване, чудесен е за ежедневна употреба и след изчесзване на обрива.

# 21
  • Мнения: 92
здр след изчистване на екземата за ежедневна употреба кой крем да използвам в смисъл кой е по-добър този на мустела - стелатопия или а-дерма
и някои знае ли какво е това изследване при д-р Мустаков което е толкова много скъпо около 200лв и е било много хубаво и дали е болезнено

# 22
  • Мнения: 1 214
Всяка от майките тук ,които са използвали такива кремове ще ти нахвали този,който е ползвала..има и такива ,които са ползавали от няколко марки.оказва се,че при вяско дете действието е различно ,въпреки подобните съставки.Атодерм ,за който аз говоря пък страва 17-18 лв по аптеките(може и да са му вдигнали цената малко,не знам) и е мноог добър според мен.Използвахме 1 туба и проблема изчезна,а какво беше  лицето и на дъщеря ми(и не само) -майко мила!

# 23
  • Мнения: 5 370
здр след изчистване на екземата за ежедневна употреба кой крем да използвам в смисъл кой е по-добър този на мустела - стелатопия или а-дерма
и някои знае ли какво е това изследване при д-р Мустаков което е толкова много скъпо около 200лв и е било много хубаво и дали е болезнено
принцеса дундеса е права-аз съм доволна от стелатопията.
Колкото до изследването за възможна алергия-на нас лично ни каза, че в тая възраст трудно може да се установи поради незрелостта на детския организъм. Ама ти се обади, попитай все пак.

# 24
  • Мнения: 2 274
Да, точно този крем се продава свободно в нашите аптеки, цена 28 -30лева, ефекта е в рамките на 4-5 дена след първото намазване, чудесен е за ежедневна употреба и след изчесзване на обрива.
Дали говорим  за един и същ крем (Екзомега на А-ДЕрма). Цената му е 17 лв., не ми се вярва да има 10 лв. разлика в цената.

# 25
  • Мнения: 1 645
Да, точно този крем се продава свободно в нашите аптеки, цена 28 -30лева, ефекта е в рамките на 4-5 дена след първото намазване, чудесен е за ежедневна употреба и след изчесзване на обрива.
Дали говорим за един и същ крем (Екзомега на А-ДЕрма). Цената му е 17 лв., не ми се вярва да има 10 лв. разлика в цената.

Сигурно става въпрос за 2 различни продукта,на А - Дерма
Млякото струва 27лв в нашата аптека(мисля че беше 200мл.), а това от 17лв е някакъв друг крем,може да е този със цинка

# 26
  • Мнения: 1 680
Това мазило да не е с кортикостероиди щом действа толкова бързо 4-5дни?

# 27
  • Мнения: 2
здравейте!Казвам се Пепи и съм от БургасМоят син е на 1 годинка и 4месеца от 2-месечна възраст е с обриви и силен сърбеж и е с диагноза атопи4ен дерматит опитали сме какво ли не от най-обикновените кремчета до елоком,адвантан,елидел,атодерм,и много други но до този момент нямаме особено подобрение а детето страда има сутрини когато се буди с хрема,киха и кашля диша по-особено и аз много се плаша сега ще опитаме с още козметика от типа на адерма установи се 4е има първа степен алергия от кравия белтък но дори и след като спряхме тези продукти нямаше особен ефект моля за помощ Hug

# 28
  • Мнения: 2 274
Това мазило да не е с кортикостероиди щом действа толкова бързо 4-5дни?
Не е. С екстракт от овес е.

# 29
  • Мнения: 2 274
здравейте!Казвам се Пепи и съм от БургасМоят син е на 1 годинка и 4месеца от 2-месечна възраст е с обриви и силен сърбеж и е с диагноза атопи4ен дерматит опитали сме какво ли не от най-обикновените кремчета до елоком,адвантан,елидел,атодерм,и много други но до този момент нямаме особено подобрение а детето страда има сутрини когато се буди с хрема,киха и кашля диша по-особено и аз много се плаша сега ще опитаме с още козметика от типа на адерма установи се 4е има първа степен алергия от кравия белтък но дори и след като спряхме тези продукти нямаше особен ефект моля за помощ Hug
Ами и при нас е  горе-долу същата ситуация, но Дани няма доказана алергия.
Преди две седмици посетихме класически хомеопат, който назначи лечение и освен със зехтин с друго не мажа. Подобрението настъпва - бавно, но го виждам  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт