София - кв.Изток, Изгрев, Гео Милев

  • 19 278
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 343
Здравейте,
ние често сме в парка Гео Милев, ще се радвам да се запознаем с тези, с които не се познаваме. Ние сме с тъмно синя количнка Chicco Pick UP с жълти кантове.

# 76
  • Мнения: 1 110
Здравеите момичета,

тъкмо търсих темичка за маики в Гео Милев. Ние с Алекс се прибираме на 26 март и мого ще се радвам да намерим компания за разходки. Миналата е есен се разхождахме в парка Гео Милев ама е доста ветровито там.
Един въпрос към маичето с количка Куини - кои модел е ? Тъкмо се прехласнах по модела Запп че е наи лекичката количка, ама ми се ще някои дето я е ползвал да си каже мнението.

Поздрави

# 77
  • София
  • Мнения: 2 437
Днес ходих до парка, ама нито черен шнауцер, нито лилава триколка Куини видях  Sad


Почти всеки ден съм там (днес пропуснах, че много духаше), но се разхождам по кучешката ялея и сядам на пейките след малкото кръгово за да може животинката да не е вързана.
Излизаме към 10.30-11ч и докъм 13ч (понякога и повече) сме там. Напоследък взе да ми писва на едно място и се разхождам. После, ако е хубаво времето към 14.30-15ч пак отиваме и откарваме докъм 17ч.
Поздрави! Simple Smile

# 78
  • Мнения: 182
Здравейте ,

аз съм нова тук , но и ние живеем в Гео Милев . Надявам се приемате нови в компанията  Embarassed

# 79
  • Мнения: 3 743
Здравейте ,

аз съм нова тук , но и ние живеем в Гео Милев . Надявам се приемате нови в компанията  Embarassed
Hugразбира се, добре дошла  bouquet

# 80
  • Мнения: 222
Здравейте момичета!
Как не съм се сетила да погледна тук за съседки Hug. Ние живееме в района около Плиска и е ужасно трудно да се намери свястно местенце за разходка. Преди разхождах каката в Изток, но сега с двамата ми е малко трудно. Моето бебе е на 40 дни. Приемате ли още желаещи за срещичка Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 1 156
здравейте мамчета!
отдавна не съм влизала в темата! Разбира се, всички са добре дошли! За да се видим най-накрая, мисля, че трябва да се уговорим с ден, час и място - дали ще е в парка или до него. Иначе сигурно се виждаме, ама аз лично не смея да питам някой 'ти от форума ли си', за да не попадна на неправилния човек Simple Smile
kariluis, модела ни е Speedi. Много съм доволна - управлява се с 2 пръста, много проходима е и на Вики й е много удобно в нея - само спинка Simple Smile Гласувам за нея с 2 ръце.

# 82
  • Мнения: 3 356
bobche ,аз съм в Изток Grinning

# 83
  • Мнения: 832
здравейте мамчета!
отдавна не съм влизала в темата! Разбира се, всички са добре дошли! За да се видим най-накрая, мисля, че трябва да се уговорим с ден, час и място - дали ще е в парка или до него. Иначе сигурно се виждаме, ама аз лично не смея да питам някой 'ти от форума ли си', за да не попадна на неправилния човек Simple Smile
kariluis, модела ни е Speedi. Много съм доволна - управлява се с 2 пръста, много проходима е и на Вики й е много удобно в нея - само спинка Simple Smile Гласувам за нея с 2 ръце.
И аз така. Като отида в парка все си мисля че сигурно има някоя мама от форума. Ама като не можем да се познаем. Аз съм със тъмно синя количка на Hawk с нарисувани по нея розови сърчица и жълти патенца туити и обикновено всеки път като сме в парка бебо няма угодия и ореваваме парка. 

# 84
  • Мнения: 1 110
Момичета за кои парк говорите , че аз знам само Гео Милев и ако е друг ще ми трябват обяснения къде се намира newsm78

# 85
  • Мнения: 832
За парка до зала фестивална.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 603
То май почти всички сте в Гео Милев, аз засега съм в Изгрев, точно срещу КАТ, по принцип съм крейзи-пърсън и шляпам с количката на дълги разстояния и ако се организирате нещо сериозно, ще дофтасам...Диана Т, Чопарче  Hug

# 87
  • Мнения: 3 356
kroche,свиркай-аз от време на време ходя на градинката на КАТ,но района го обикалям всекидневно.

# 88
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Айде да се сбираме на срещаааааааа в паркаааааааа
Тия дни е екстра времето.......как сте с разходките...кога излизате?
Да се разберем нещо за утре ако искате към обяд Thinking

# 89
  • Мнения: 3 743
Айде да се сбираме на срещаааааааа в паркаааааааа
Тия дни е екстра времето.......как сте с разходките...кога излизате?
Да се разберем нещо за утре ако искате към обяд Thinking
Хайде Party, като гледам и ти си имаш един Мартин Wink сигурно ще си намерят обща приказка с моя Мартин (рап, кеч... Rolling Eyes)

Общи условия

Активация на акаунт