Банята - 19-та тема

  • 112 364
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Е, за колко човека стига водата от един бойлер е субективно - колко литра е, за какво къпане става въпрос. 9г бяхме с 100 л Теси в апартамента, ако ще си мия косата ми стигаше и малко остава за 1 бърз душ на мъжа ми. Ако само душове си взимаме, стигаше и за нас, и за децата. Горе-долу стигаше водата за около 25-30 мин, ако постоянно тече. Сега сме с 200л пак на Теси с две серпентини, ами стига за доста повече Simple Smile.

# 46
  • Мнения: 91
Съгласна съм, че е субективно  Peace Мисълта ми беше, че новите бойлери не могат да поддържат водата топла като старите. Ние преди в квартирата имахме стар бойлер /80 л/, дори не съм му гледала марката, но успявахме и двамата да се изкъпем спокойно /говоря коса+тяло+бръснене за мъжа ми/, а сега с този Теси той се къпе почти винаги с хладка вода, какво да говорим за бръсненето след това. Иначе и нашият е със серпентина, но досега сме го ползвали само на ток, понеже парното още не е завършено   Simple Smile

# 47
  • Русе
  • Мнения: 3 711
А да не би термостата ви нещо да е нагласен на ниска температура   bouquet?

# 48
  • Мнения: 91
Честно казано не съм много сигурна на колко градуса е нагласен- мисля, че е някъде около 70 градуса  newsm78 Вашият на колко е нагласен? Мен винаги ме е било страх да го оставя на максимални градуси

# 49
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Старият беше мааалко под мах, но точно колко не си спомням, честно казано - би трябвало да е около 70  newsm78. А за този нямам идея, защото само лятото работи на ток, а 1 лято сме карали в къщата. Надявам се скоро да сложим и слънчев панел, че да отпадне и това ограничение.

# 50
  • Мнения: 91
Слънчевите панели са голямо удобство. Родителите ми имат и цяло лято не включват бойлера на ток, но за жалост ние сме на втори етаж от 5-етажна сграда и мисля, че няма да можем да се възползваме от такова нещо.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Да, ще е трудно. Най-странното, което съм виждала, са сложени под прозорец, но някакви по-малки. Надявам се, че тази година ще можем да сложим 1 поне.

# 52
  • София
  • Мнения: 410
Здравейте, искам да попитам дали линка от първа страница предоставен ни от mamamin, работи. Поисках разрешение да го отворя но все още не съм получила такова  Tired.

# 53
  • Мнения: 35
Много хубава тема!
Предстои ми преработване на перално помещение, да го направим на перално и баня, и се записвам да черпя идеи. Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 1 742
Много хубава тема!
Предстои ми преработване на перално помещение, да го направим на перално и баня, и се записвам да черпя идеи. Laughing

Ето едно решение  http://rumen1972.snimka.bg/daily/bila.638511.25760300

# 55
  • Мнения: 91
kydravoto, аз също не мога да отворя линка на първата страница, излиза ми страницата на gmail, може би трябва регистрация, а аз нямам  newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 410
kydravoto, аз също не мога да отворя линка на първата страница, излиза ми страницата на gmail, може би трябва регистрация, а аз нямам  newsm78

Аз имам регистрация и влизам, но ми дава съобщение че ми трябва разрешение от администратор за да видя файла. Надявах се този който разрешава, да чете тук и да ми даде такова, но...а така се зарадвах че някоя добра душа си е направила труда да систематизира някаква информация.

# 57
  • Мнения: 3
Записвам се да ви чета .И ние започваме ремонт на банята .

# 58
  • Мнения: 5 160
Висок смесител - който се върти  
Скрит текст:
,


или нисък смесител
Скрит текст:

или среден вариант
Скрит текст:
Rolling Eyes

Мивка -
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 07 апр 2013, 01:57 от lorenca

# 59
  • Мнения: 11 566
За какъв размер мивка?

Общи условия

Активация на акаунт