Как използвате ваксата за коса?

  • 11 543
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 798
И аз като Шоши имам на Ейвън течната, но ми харесва повече тази в тубичката.Не слагам много, косата ми над средната дължина, става лъскава и тежка. FlutterНе съм забелязала да се омазнява по-бързо.Е, ако намажеш в корените-сигурно на другия ден ще е за банята Wink.
Но аз откакто открих тази в тубата на Ейвън, друга не си купувам, на Тафт не ми допада,лепне много.

# 16
  • Мнения: 6 155
Аз с тая вакса не мога да се оправя  Crossing Arms   Crazy  Колкото и малко да сложа ефекта е ужасен - лепкава, сплъстена коса Sick Затова не я и ползвам  Blush

# 17
  • София
  • Мнения: 2 857
 Laughing  аз съм фен на ваксата - това е едно от малкото неща /да не кажа единственото/, което си слагам на косата... не винаги разбира се, но да - според мен си е по-добре за къса коса - моята поне е такава ...
инак останалите преди мен са написали достатъчно  Peace

# 18
  • Мнения: 3 164
Аз с тая вакса не мога да се оправя  Crossing Arms   Crazy  Колкото и малко да сложа ефекта е ужасен - лепкава, сплъстена коса Sick Затова не я и ползвам  Blush

Биби, може би защото си с дълга и равна коса, ако ти е филирана и самата коса ти е чуплива , предполагам че ефекта ще е по-добър Hug, а от снимката ти виждам, че и без вакса си си хубава Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 6 155
Аз с тая вакса не мога да се оправя  Crossing Arms   Crazy  Колкото и малко да сложа ефекта е ужасен - лепкава, сплъстена коса Sick Затова не я и ползвам  Blush

Биби, може би защото си с дълга и равна коса, ако ти е филирана и самата коса ти е чуплива , предполагам че ефекта ще е по-добър Hug, а от снимката ти виждам, че и без вакса си си хубава Heart Eyes


Шони, казвай какво пиеш  Hug Heart Eyes Laughing

Моята перушина наистина е равна /горе-долу, де Mr. Green/, не е филирана. Обаче пък е чуплива Confused
Явно това ще да е проблема  newsm78

# 20
  • Мнения: 7 186
Биби на филирана коса наистина стои готино, ако ти е равна няма да има ефект. Колкото по- силно филирана е- толкова по- яко стои с ваксата.

# 21
  • Мнения: 3 164
Аз с тая вакса не мога да се оправя  Crossing Arms   Crazy  Колкото и малко да сложа ефекта е ужасен - лепкава, сплъстена коса Sick Затова не я и ползвам  Blush

Биби, може би защото си с дълга и равна коса, ако ти е филирана и самата коса ти е чуплива , предполагам че ефекта ще е по-добър Hug, а от снимката ти виждам, че и без вакса си си хубава Heart Eyes


Шони, казвай какво пиеш  Hug Heart Eyes Laughing


Всичко , без джин Embarassed   Sunglasses

# 22
  • Мнения: 4 370
Аз ползвам течна вакса на Ейвън. Много съм доволна. Ползвам я след баня за оформяне на бретона да ми стои на страни и след 2-3 дни пак впръсквам.

# 23
  • Мнения: 5 622
Аз с тая вакса не мога да се оправя  Crossing Arms   Crazy  Колкото и малко да сложа ефекта е ужасен - лепкава, сплъстена коса Sick Затова не я и ползвам  Blush

Ми и аз така.  Confused

Ето, след темата се опитах да си сложа малко в ръката, уж да се постопли и да придобие вид, удобен за нанясяне, но това така и не се случи  Crossing Arms Консистенцията и е такава, че се нанася тръдно и даже почва да ме скубе,щото някак ми запира на косата, даже не знам как да го обясня  newsm78

Аз имам спомен, че предишната ми физьорка ми слагаше такова нещо на косата,за да приглади стърчащите косички след сушене, или изправяне, но нейната като че ли се  нанасяше като крем по-скоро, така я усещах, с консистенцията на крем(за лице примерно), а тази е една такава гъста....

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ваксата се използва предимно за оформяне на прическата - например кок със стърчащи крайчета, испански кок-за приглаждането,за мокър ефект на къдрава коса - не стои бухнала, за правакоса,ако е на стъпала - приглажда и оформя кичурчетата пред лицето. Не е хубаво да се използва ежедневно.
  Кратко, точно и ясно!!!  smile3501

# 25
  • Мнения: 5 140
Ваксата ми е Тафт на Вела, използвам я след като си измия косата и изсуша, понеже не съм добра със сешоара, и доста се разпършевява/. Намзнявам си пръстите и втривам САМО в краищата, за дооформяне. Не съм имала проблем със сресването, защото после не я реша Mr. Green Но и да се наложи, пак няма проблем.

И моята е Тафт и я използвам по същия начин. Peace

# 26
  • Мнения: 6 390
Laughing  аз съм фен на ваксата - това е едно от малкото неща /да не кажа единственото/, което си слагам на косата... не винаги разбира се, но да - според мен си е по-добре за къса коса - моята поне е такава ...
инак останалите преди мен са написали достатъчно  Peace
Peace Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт