Помогнете - балсам за коса

  • 3 765
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 093
Аз си купих преди седмица 'ИЗправител'(straightener) за коса на Лонда(тренд). ПОлзва се вместо балсам, втрива се на мокра коса. Мирише страхотно Peace
Аз  го ползвам от много време, но винаги се "издухвам"- изправям със сешоар и мисля че това му е предназначението newsm78 Отзад пише че "косата се изпъва с кръгла четка и се суши със сешоар"  Rolling Eyes
Да не би да става въпрос за различни продукти? Моят е препарат за изправяне на косата, с пантенол, ама струва 5.20  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз съм доволна от балсамите на Елсев- за обем и против накъсване. Повече ми харесва този за обем Wink

# 17
  • Мнения: 5 299
Аз си купих преди седмица 'ИЗправител'(straightener) за коса на Лонда(тренд). ПОлзва се вместо балсам, втрива се на мокра коса. Мирише страхотно Peace
Аз  го ползвам от много време, но винаги се "издухвам"- изправям със сешоар и мисля че това му е предназначението newsm78 Отзад пише че "косата се изпъва с кръгла четка и се суши със сешоар"  Rolling Eyes
Да не би да става въпрос за различни продукти? Моят е препарат за изправяне на косата, с пантенол, ама струва 5.20  newsm78
Абсолютно същото пише и на моя Mr. Green Опаковката е сиво и зелено... 150мл.newsm78 Но разликата в цената наистина е... Shocked

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Gliss kur на Schwarzkopf Без отмиване за боядисана коса. Като спрей е, не омазнява косата, мирише леко и приятно, пише че е с моментален ефект. Моята коса е дългичка и преди не можех да си помисля да я среша влажна след баня, а с него проблема е нулев (6,60 за 200мл). Сега са изкарали и нова серия балсами, дори в момента в Билла им тече намаление (от 7,19 на 6,19 за 200мл)

# 19
  • Мнения: 82
 Балсамите без отмиване на ейвън са добри :

# 20
  • Мнения: 202
Предпочитам балсам с отмиване, благодаря ви много.

# 21
  • Мнения: 1 564
на SchGliss kur на Schwarzkopf Без отмиване за боядисана коса. Като спрей е, не омазнява косата, мирише леко и приятно, пише че е с моментален ефект. Моята коса е дългичка и преди не можех да си помисля да я среша влажна след баня, а с него проблема е нулев (6,60 за 200мл). Сега са изкарали и нова серия балсами, дори в момента в Билла им тече намаление (от 7,19 на 6,19 за 2


Много съм доволна от балсама и шампоана за боядисана коса на Gliss kur на Schwarzkopf . newsm10

Последна редакция: сб, 28 яну 2006, 22:33 от ninka

# 22
  • Мнения: 109
 Аз ползвам маска за коса на MIOSOTIS с костен мозък и плацента (8-9лв за 500мл.), също така маските на DENISE както и ампулите им за подхранване  261uu

# 23
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз ползвам балсам от серията на шампоана който ползвам в момента! Много съм доволна от Елсев и Пантен за заглаждане на косъма! Но върху всяка коса всеки продукт има различен ефект и докато не ги използваш не може да прецениш! Успех!

# 24
  • Мнения: 1 934
Опитаи с Пантен аз съм доволна много.

# 25
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз използвам маска за коса има същото действие Denise

Общи условия

Активация на акаунт