Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Чужд мъж на мойта жена, а? Ех леле мале, баш на мойта жена, а?
Ще я убия, но преди това ще разбера кой е тоя та да убия и него.
Страшно ревнив съм и тая тема ми развали настроението. Сега цяла нощ само за това ще мисля. После разправяйте че мъжете били лоши. Аааааааааааааааа, сега вече ме хващат лудите................

Ама ти нещо не си в час май, а?  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 53
Ако въобще попитам, то е от чисто любопитство, не от ревност. 
Ревността е обида към партньора, и признание за слабост и страх пред самия себе си. А агресивната ревност, и въобще агресията, е слабост, превърната в илюзия за сила.

Иначе понякога си правим театрални сцени на ревност, от които приятелите ни, които ни познават добре, се забавляват искрено  Laughing

 

# 17
  • София
  • Мнения: 3 390
Мен мъжът ми не пропуска да ме пита кой ми е звъннал и да го изкоментира, но мисля, че ми има достатъчно доверие и го прави само от любопитство.

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Случвало се е да говоря с мъже, които той не познава, но разговорът винаги е служебен и той чува. Въпреки всичко, като затворя тел. му обяснявам за какво става въпрос, точно кой се е обаждал....но самият той не ме пита, а  знам че го изгарят 1000 въпроса/ секунда. Много ми е тактичен и търпелив!  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 5 577
Затова нямам гсм.  Mr. Green

Разговори с чужди - по Кю. Без хистъри.

# 20
  • Мнения: 625
          Моя се правеше ,че не му пука ,но от скоро вече не може да се прикрива Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 958
На моя мъж му е много интересно и ако не му кажа ме пита. Аз също го питам. И се почват на дълго и широко обяснения. Той обаче се дразни като м исе обади някой бивш съученик или колега. Нацупва се и иска да го утешавам с мирки  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 53
Ще ме извините, ако задавам тъп въпрос, ама ... Какво е "мирки" ?? newsm78

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Абе не любопитства устно, ама гледа очаквателно!

# 24
  • Мнения: 223
аз обикновено сама си казвам, както и той. понякога се задава въпроса "кой беше"и от двете страни, но това си е чисто любопитство. достатъчно обяснение е даже "един/една приятелка/приятел не го/я познаваш".
вярваме си достатъчно един на друг, за да не се обиждаме с ненужна ревност.

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя мъж не е от ревнивите. Пък и толкова рядко ми звънят непознати мъже, имаме общи приятели. Би ме питал след това, но от чисто любопитство. Има ми пълно доверие. Въпреки, че аз всичко си казвам, не ми се налага да ме разпитва.

Общи условия

Активация на акаунт