Спамо-чат /01.04 - 07.04/ - (Първо-)Априлска пролет!

  • 5 733
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Добър ден!

 Имах желание аз да пусна първоаприлската тема, ама нямах нет. Излязох после и сега се завръщам.

 Е, Ним, страхотни картинки.  Hug Днес наистина ми е пролетно. Съжалих, че не излязох по къс ръкав. Разтворила съм навсякъде. Как леко се диша само.  Flutter Кеф ми е.

 Аз организирам детски РД, за четвъртък. Голямо обикаляне му дръпнах.

 Ще черпя скоро.  Simple Smile

 Няма да ви лъжа, поне засега.

 Но майка ми ме излъга. Каза, че дакелката родила, пък аз почти се хванах. Ама като ми каза, че ме е излъгала за здраве, ми стана хубаво.
 Мама да пожелае здраве е най-хубавото нещо.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 081
Нел  Hug

Бе то ако е само първоаприлски за здраве добре, ма има специалисти в тая област  Laughing

В таз връзка, да им е честит професионалния празник  Mr. Green

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

В таз връзка, да им е честит професионалния празник  Mr. Green

 Joy Joy Joy

Ти как си, сРЪце мое? Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 081
Joy Joy Joy

Ти как си, сРЪце мое? Heart Eyes

Почти прекрасно Аморе  Heart Eyes
Много динамичен уикенд имАх  Crazy размазах се от ходене по гости и нагоре-надолу  Whistling   Whistling Mr. Green Ся си почивам докато рАботя  Sunglasses Laughing

Ним тва последното да не го чете, моля  Naughty  Joy

Ти как си?
Вожда?
Пупата?



# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Биваме  Mr. Green
Лично аз и по-добре съм била, но не е и толкова зле  Mr. Green

Радвам се на ваканцията, че мен вече ме мързи да водя и вземам детето от училище повече и от самото него Mr. Green Пък и без друго там нищо кой знае какво не научава, вкъщи по-добре се справяме като аз си го уча и така поне бацили на килограм не ми носи Mr. Green

Ти само на гости ли ходи? Ами в гората за охлюви  Whistling сега им е сезонът  Joy Joy Joy

# 20
# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ма те за манджа ги събират хората  Whistling Joy Joy  Ти какво си помисли  Whistling Joy

# 22
  • Мнения: 1 081
Анджък де  Mr. Green hahaha Joy

Предпочитам летния сезон аз.. миди, скариди, гларуси Whistling Mr. Green  Joy
Екзотика с други думи Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249

Те миналата година предлагаха отстъпка при групово записване за полет до Луната или Марс, забравила съм Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
Нел  Hug

Бе то ако е само първоаприлски за здраве добре, ма има специалисти в тая област  Laughing

В таз връзка, да им е честит професионалния празник  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy

Що ли се хиля, като темата е сериозна. Да им е честит, щом се гордеят с празника си  Crossing Arms

 Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
Предпочитам летния сезон аз.. миди, скариди, гларуси Whistling Mr. Green  Joy

И аз Whistling  Само без мидите и скаридите Blush

 Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз да ви кажа днес дойдох с железните си нерви на работа и пак ми ги опънаха рано-рано. Колежката, дето ми я зачислиха, като дете се държи. Обяснявам по 100 пъти, показвам и накрая ми вика - аааа, това не го помня Shocked ooooh!  Сега се чудя само дали не ми прави на пук и ако е така, с какво съм я провокирала.

Ама гайлето ще си го бера де, няма как. Още малко. Че вече пределно много взе да ми писва цялата ситуация.

Жалко, защото си харесвам работата. Въпреки проблемите, въпреки че е много и въпреки отвратителния екип.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 658
Запис  Mr. Green

Не е хубаво да се работи от вкъщи  Crossing Arms Всеки смята, че понеже съм "свободна", дай да свърша и еди-какво-си и в крайна сметка се оказвам с много повече задължения и доста от тях - несвършени. И после - "ми кво правИ цял ден?"  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 35 997
... а ти каниш гости ...  Whistling

zapis   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 5 658
... ми и Хасан е човек, шмусънизнай  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт