Отговори
# 585
  • Мнения: 54
Луиза,как какво-ще си ходим рошави  Whistling

# 586
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
И аз не я виждам горо ле горо. А вие с тия огледалца не знам как се оправяте. Аз, както пусна водата и то се изпоти. Минавам с косачката, опипвайки пък, каквото се получи това е  Laughing

# 587
  • Мнения: 317
Аз днес ходих на кола маска на триъгълника. Беше вълнуващо. Да видим докога ще мога....

# 588
  • Мнения: 54
Кате,не огледалце,душко сладка.Голямо огледало си трябва..Системата е сложна общо взето  Mr. Green Слагам една кърпа,на нея огледалото,огледалото го подпирам на стената.Сядам отсреща му и разкачвам моите дъъъълги прави красиви слаби краченца и мъката настава.15 минути не ми мърдат!
 Tired

# 589
  • Мнения: 4 841
На кола ходих малко преди да родя. Проблеми никакви. Само ме питаха да не родя на масата, но аз категорично казах, че не искам там  Mr. Green

Аз мисля да примоля ММ да ми помогне с процедурата с бръснача, но ако откаже ще ходя на кола, че и без това предпочитам нея пред ножчето.

# 590
  • Мнения: 481
хихи,
аз пък нали съм без мъж и съм натурална  Embarassed Само като ходя по лекари - но засега нямам много проблеми де Simple Smile

# 591
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ахи, вратата на банята ни е цялата огледало и се поти повече от мен, докато се щавя. Ти си добре 15мин., аз половин час, че и отгоре са пъна като грешница да дам въздух на госпожицата  Laughing

Агнес, и аз това си го мисля вече. Малко преди термина живи и здрави, да ида на козметик, ама никога не съм ходила за триъгълника и сигурно ще колабирам още на първото дърпане  Crazy

# 592
  • Мнения: 317
Katence, моля те, не го прави за 1ви път след години бръснене на кола преди раждане. В началото наистина мн боли, да не си предизвикаш контракции от болка, това сериозно. Днес си го обсъждах с моята козметичка докога ще го правим и тя специално ми каза с повишено внимание накрая  Hug

# 593
  • Мнения: 481
А дали много ще шумя на малката с епилатора Simple Smile Аз така правех преди, но вече ми се струва, че чува всичко и ме е страх, че ще стане революция в корема  Rolling Eyes

# 594
  • varna
  • Мнения: 871
Хих, пак за госпожиците ли си говорим  Mr. Green Споко, и аз не я виждам моята, и на мен 30 мин минимум не ми мърдат, щото се изморявам и си почивам по малко, и аз със опипване я карам, засега бива, ама да видим докога  Embarassed Колата категорично я отписах, защото систъра каза, че като ме знае как пищя от скубане, това за пръв път направо ще ме умори - вярвам й  Embarassed

# 595
  • Мнения: 481
Мамита,
с риск да съм досадна ще разкажа какво ми се случи днес и трябваше да се боря после цял ден с контракции Sad Та решавам да се разходя в парка зад Хилтън днес следобяд, знаеки, че там се събират много кучкари... а мен много ме е страх. Та едно куче идва към мен и аз започвам да ръкомахам към стопанина с молби да го извика - а той започва да ми крещи - кво искате то само си играе! Скочи ми това ми ти куче "само да си играе с мен" и аз вече изпаднах в истерия, а тоя тъпак нищо не прави и се хили! Кучето нищо не ми направи - само ме изцапа цялата и с лапите ме понатисна по корема. Казвам ви направо съм в потрес - вижда ме тоя ненормалник, че съм с корем, че ме е страх и нищо не прави! Като лелка се почувствах, но наистина цяла вечер съм с контракции заради тая случка и направо ме е страх да не стане нещо сериозно.... за капак мъж ми ме обвини, че аз съм си била виновна - какво съм правела при кучетата! Обичам животни, в случая то не е виновно, стопанина е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Извинявайте, че ви занимавам с такива глупости, ама просто не мога да се побера още в кожата си от такива идиоти....

# 596
  • Мнения: 726
Мамита,
с риск да съм досадна ще разкажа какво ми се случи днес и трябваше да се боря после цял ден с контракции Sad Та решавам да се разходя в парка зад Хилтън днес следобяд, знаеки, че там се събират много кучкари... а мен много ме е страх. Та едно куче идва към мен и аз започвам да ръкомахам към стопанина с молби да го извика - а той започва да ми крещи - кво искате то само си играе! Скочи ми това ми ти куче "само да си играе с мен" и аз вече изпаднах в истерия, а тоя тъпак нищо не прави и се хили! Кучето нищо не ми направи - само ме изцапа цялата и с лапите ме понатисна по корема. Казвам ви направо съм в потрес - вижда ме тоя ненормалник, че съм с корем, че ме е страх и нищо не прави! Като лелка се почувствах, но наистина цяла вечер съм с контракции заради тая случка и направо ме е страх да не стане нещо сериозно.... за капак мъж ми ме обвини, че аз съм си била виновна - какво съм правела при кучетата! Обичам животни, в случая то не е виновно, стопанина е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Извинявайте, че ви занимавам с такива глупости, ама просто не мога да се побера още в кожата си от такива идиоти....

Жалина, наистина много неприятна случка!  Cry На такива стопани на кучета трябва да им се търси наказателна отговорност! А и мъжа ти е реагирал доста по "мъжки", не го слушай - то не може да се затвориш в къщи и да не ходиш никъде на зелено. А за съжаление, всички зелени площи в града са окупирани от кучетата и стопаните им.  Rolling Eyes Ти само се опитай да се успокоиш сега и да не се ядосваш, защото предполагам контракциите ти са именно от стреса, който си изживяла (не че разбирам нещо от контракции).  Hug Права си да се ядосваш, ама по-добре се пази себе си и бебчо и се постарай да превъзмогнеш случката час по-скоро.  Hug

# 597
  • Мнения: 181
Здравейте, мили мами!

Какво става с тумбачетата ни, всички минахме на магнезий. На моменти на мен Магнерота не ми помага много, но пък като се замисля, че лекарката ми каза, ако не спрат контракциите в болница, уффф...

Аз съм много объркана не знам какви дрешки да купя на бебчо-два пъти момче и два пъти момиче след 3д и 4д. Купила съм 3-и тениски за момче и розови чорапки.Мисля другата седмица 26 г.с да отида отново на 3д и да започна с пазаруването.
krisif, къде ходи на 4Д, че чак така те объркаха? Аз така и не отидох, ходих при Балев на ФМ, та той ми потвърди, че е момченце. Но аз малко по присантиман, още преди да забременея някак си знаех, че ще е момче, само да няма изненадка накрая.

Фроузън, браво на теб с тези печалби! Приятелката на брата на мъжът ми спечели екскурзия за двама до Дубай, днес се върнаха, още снимки не съм гледала. Мой колега реагира: Е**ти, аз чаша от Кока-кола не мога да спечеля!  Laughing

За раждането в 8-ми месец не съм чела, но бях чула нещо за белите дробове, да пази Господ. Радвам се да прочета, че са го опровергали!

Сандалка, и аз като твоя мъж смятам в кой месец съм, карам ги отпред назад, че по-лесно ми се струва, а и по-малко време остава. Не знам колко ми е вярна сметката, но така си ги карам.

pina, вярно ли във Варна така процедират с бъркането под нощницата?  Shocked Та аз лигнин в живота си един път съм виждала, хич не знам и как се ползва. Пък как да им покажа какво има на него  Sick Живот и здраве на 10-ти ще ги питам в АГ дали продължават с тая процедура. А и това за стажантите? Аз не искам да влизат при мен такива, мисля, че имаш право да откажеш. Даже една приятелка учи медицина, та приятелят й ме пита дали искам тя да влезе  Shocked А, не, благодаря, че и познати да има, бррр...

От всичкия тоя лигнин, гащи и разкрачване ми се разрита мъничето, смути се милото  Heart Eyes

За нощниците - не запомних кой спомена за еднократни такива  Embarassed Къде ги продават? Както и тези гащи за еднократна употреба, преди години ги видях в магазините за левче, сега не знам има ли ги.

Агнесанка, аз не съм съгласна, че арменците сте стиснати, всичко си е до човека. Моя мъж беше наполовина арменец, но никога не е бил такъв. Свекърва ми е арменка (извинявам се, че се повтарям), смятам, че е човек, който може да си направи сметката, от гледна точка на това, как да изкара месеца. Отгледала е сама 2 момчета и се е справила. Знам, че има какво да науча от нея, как да се справям сама с отглеждането на дете.

jalina, аз също се притеснявам да използвам епилатора, да не му вибрирам много на мъничо  Rolling Eyes
За случката с кучето, не мога да повярвам какви хора има само, побеснявам на моменти!  #2gunfire Почини си добре, постарай се да не мислиш за случилото се. А на мъжът ти не му обръщай внимание, то се оказа, че за всичко ти си му виновна, извинявам се, че съм така откровена. Прегръдка!

Близначе, стискам палци всичко да е наред при вас!  Praynig

Fly2, добре дошла! Hug То като се замисля, ти си много преди мен в темата, но все пак. Много ми допадат коментарите ти! bouquet

Лека вечер, мамита! Дано поспите повечко тази вечер! Пожелавам си и аз същото! Praynig







# 598
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
каква тема сте отворили само за лигнини, течове, госпожици, разкрачванки....срама нямате Simple Smile

Та лигнина нали е това което ти дават да се забършеш след ехографския преглед където те мажат с гел по корема....ако е това значи съм виждала...ако не е това значи не съм Simple Smile

Докато лежах в Шейново се наложи да ходя да купувам на едното момиче което беше с кръвоизлив такива превръзки за родилки...разгледах ги и ми изглеждат много добре, а и тя каза че са в пъти по удобни опт другите обикновените, специално за първите няколко дни. Не пропускат, обхващат добре и т.н. Аз мисля да си взема еднократни гащи за родилки и такива превръзки за родилки за болницата...иначе при нас си дават техни си нощници, та нямам намерение да купувам специална такава за болницата най-много да я оплескам с тия течове...

Относно госпожицата, аз в момента я карам на бръснене, но по спомен и опипване...без никакви огледата и тем подобни....мъжо е учуден колко добре и бързо се справям Simple Smile

# 599
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз съм от слабо течащите, тъй че ме устройват и от обикновените превръзки, само да са нощни. И при редовна смяна по няколко пъти на ден, бива. И то така само първия ден, най-много и втория. После съм си като с нормална менструация. Имах мостри на превръзки за родилки, които не ми се наложи да използвам, но определено има жени, на които такива са им доста необходими и не могат и да си помислят за обикновени.
 Лигнин ползвах само докато ме настанят в стаята. После превръзка слагах. На визитация пак си бях с превръзка. Нали сме легнали на леглата ,тъй че си я държах като лигнин все едно, без бельо. Иначе си ходех с нормално бельо, но нямах и никакви разкъсвания, тъй че нито превръзки, нито бельо са ме притеснявали.

 Аз някога юни месец ще планувам какво да си купувам за болницата, сега не ми се занимава и с това.

Общи условия

Активация на акаунт