Отговори
# 60
  • Мнения: 2 237
Гери , и аз съм със щори Гершман в хола. Моите са Японска стена,много са яки. Препоръчвам на всеки с по-големи прозорци.

Ето снимка:

Скрит текст:

Това на фона на щорите е дребната, която скача по дивана  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 4 841
Пеперуке, ти направо ме застреля бе? Как не дава. А сега като не си там на работа ако дойде Инспекцията по труда няма ли по-голяма беля да му направят? Плюс тва той няма право да не ги приема, едно, че той има срок да го предаде този болничен в НОИ и ако тва не стане - пак лошо за него, друго, че пак Инспекцията може да му се "скара". Има някаква друга причина за да ти е наговорил тея глупости, но тя категорично не е законова.

Кофтито е че тя зависи от него, а той като каже НЕ и няма на къде. Дори и да занесе болничен, то той винаги може да я освободи понеже тя едва ли има 6м на този договор. Нищо, че е бременна и т.н. Много кофти ситуация.

А ако мине проверка и нея я няма, винаги може да измисли, че е по задачи извън офиса. Все пак зависи и на каква длъжност е.

# 62
  • София
  • Мнения: 377
Сандалкиния мъж така е обяснил цветно какво предстои, че ми иде да зарежа обърнатата ми къща и да ида в тях да ремонтирам.  Joy

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.
Я, и това в рамките на минути!

# 63
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Мисти, аз чета другата тема и там видях за твоите сметки и още някой беше от нашите  Rolling Eyes Много големи ми се струват и все още не мога да разбера защо са такива.
За вертикалните щори знам, че трудно се перат от чичо ми и леля ми. Те имаха такива, но всяка седмица като пускаха прахосмукачка и бършеха прах, ги чистеха и тях, та така не бяха ги прали 2 години и нищо има нямаше  Laughing После почнаха ремонти и сега нямат щори. Ще видим как ще е с тях. Ако ми дойде много на зор ще ги сваля и ще сложа пердета - тамън и на тях да се порадвам  Simple Smile

Пеперудке
, чак ми стана мъчно за това отношение от страна на работодателя ти. Много ме ядосват хора, които правят услуга и след това ти го натякват постоянно, както и се възползват от положението на хората. Както Гери е писала, ако минат на проверка ще стане по-голяма беля, отколкото болничния, където изобщо няма и да разберат, че си фиктивно назначена.

Heroes не съм играла, но едно време бях зарибена по Counter Strike и Lineage 2  Mr. Green Ей, Богу му, никой не можеше да ме мръдне от компа. Мъж ми си купи друг, за да може и той да играе, че той ме зариби по принцип по тия игри и нямаше как да стои само и да ме гледа  Simple Smile Ех младост-нерадост.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.

# 64
  • София
  • Мнения: 216
Ахаха, Цвети, права си, по-здравословна е в момента, а и по-принцип Simple Smile))

Виж аз мога да свирна за септември, тъкмо ще си починеш малко от ревящото човече Simple Smile)))))))

За климатици, ние нямаме, изложението ни е изток-запад, кухня на запад, спалня на запад, но с балкон, който ще усвоим вътре в спалнята въпросният септември и огромен хол на изток, 2-ри етаж, в сравнително по-хладен квартал, лятото досега никога не е било супер жега вкъщи, ама ако имахме нужда, сигурно щях да ползвам...

# 65
  • Мнения: 115
Права си, Агнеска, ама се ядосах. Каква е тази услуга, бе? Малко останаха Хората в тоя свят.
Близначе  аз ги харесах тея Японските, ма не са ми много големи прозорците ще ползуваме пак Римските такива. Така ми се иска да намеря някаквдесенчета с цветя.
Мисти, ние искаме от "простите" климатици, че само ще се охлаждаме, понеже сме с ТЕЦ / #2gunfire, ама тва е друга истирия/. Но като слушам май наистина е по-добре два малки, отколкото един голям.
Сандалка, каква добре идея, ние така или иначе всичко сме си купили от Зора, треба да прегледаме и климатиците. Имаме в Русе една руса продавачка, какво ни прави незнам, ма каквото ни е предложила, ние сме си го купили.  Crazy
Иве, голем късмет с тва излижение. Ние в новия квартал сме като въвфурна, ама без вентилатор. Въздуха хич не се движи. Некакъв ужас е.
Катенце, не мисля, че са големи сметките на Мисти, това при условие, че ходят като нас супер леко облечени и всичко е разтворено навсякъде. ние сме в тристаен апартамент с ТЕЦ, миялна, сушилня, и плащам общо към 320 лв за топло, ток и вода. В стария апартамент - двустаен, с два климатика,пясъчни радиатори в детската, миялна, бойлер - пак плащах общо към 300 лв. И двете сметки са при условието с "късите ръкави".

Последна редакция: ср, 03 апр 2013, 17:25 от gery_dobreva

# 66
  • Мнения: 4 709
Мисти, аз чета другата тема и там видях за твоите сметки и още някой беше от нашите  Rolling Eyes Много големи ми се струват и все още не мога да разбера защо са такива.
Е така де, миналата година мах 160 тази 202, но пък като видях другите колко плащат съм си екстра просто, иначе другата съфорумка е Сладка Пеперудка.

# 67
  • София
  • Мнения: 802
Хаха, радвам се, че събрахме цял форум бременни мами да диша прахоляк у нас, докато ММ ги омайва с вятърничави лафове  hahaha hahaha  Hug Големи сте ентусиастки, ееей, радвам ви се страшно!

Иначе, записани за събитието са само роднини: 2-ма братя (мой и негов), мой един син, един мой бивш мъж и свеки  Joy Ах не, вие не можете да си представите каква баш италианска фамилия е това, защото покрай това, че синът ми не е от този ми мъж, но и брат ми ми е наполовина, а и неговият брат не е син на свеки - хохохоооо - колко сапункаво  hahaha hahaha

Близначе, Дребната е супееер! аз имам почти същата снимка от детството на моето братче, но той е хванат в момент, когато изскача така смело от леглото си (през преградката) И косиците по същия див начин са развяни. Шлядури  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 377

Иначе, записани за събитието са само роднини: 2-ма братя (мой и негов), мой един син, един мой бивш мъж и свеки  Joy Ах не, вие не можете да си представите каква баш италианска фамилия е това, защото покрай това, че синът ми не е от този ми мъж, но и брат ми ми е наполовина, а и неговият брат не е син на свеки - хохохоооо - колко сапункаво  hahaha hahaha


  hahahaИ сега остава покрай тази сага да кажеш, че и свеки не ти е свеки, или, че двамата братя всъщност са женени за две сестри които не са истински сестри но пък едната от тях ти е братовчедка и леля на твоят син!

# 69
  • Мнения: 643

Пеперудке
, чак ми стана мъчно за това отношение от страна на работодателя ти. Много ме ядосват хора, които правят услуга и след това ти го натякват постоянно, както и се възползват от положението на хората. Както Гери е писала, ако минат на проверка ще стане по-голяма беля, отколкото болничния, където изобщо няма и да разберат, че си фиктивно назначена.


Ами да и аз така мисля.... но то вече няма време за смяна на фирмата... Лошото е, че вместо тия пари да ги давам за бебчо.... абе направо много се ядосвам... Досега 600лв. на вятъра и още ще има  Cry

Права си, Агнеска, ама се ядосах. Каква е тази услуга, бе? Малко останаха Хората в тоя свят.

Колко си права само...


mysterious да и сметките за ток са огромни (ако за тях говорите). Последните ни бяха 400 и 330лв...

# 70
  • Мнения: 115
Опа, сега се усетих, че говорим само за сметки за ток, а аз за общи разходи за апартамента.  ooooh! Сори, бременни ми мозък пак получи факс.  Crazy

# 71
  • Мнения: 4 709
Иначе, записани за събитието са само роднини: 2-ма братя (мой и негов), мой един син, един мой бивш мъж и свеки  Joy Ах не, вие не можете да си представите каква баш италианска фамилия е това, защото покрай това, че синът ми не е от този ми мъж, но и брат ми ми е наполовина, а и неговият брат не е син на свеки - хохохоооо - колко сапункаво  hahaha hahaha

Joy къде ги намираш тия бивши, ние с БНД не може да се дишаме, камо ли да дойде да ремонтира в нас. Иначе историята става за сюжет на сапунка Joy
Пеперудке точно за тях, видях те в темата за сметките, и ти казах махай конвекторите, оттам ви е проблема. Иначе съм много зле, чак сега загрях, че си същата пеперудка, аз мислех, че имаме нова съфорумка. Embarassed

# 72
  • Мнения: 643
Пеперудке точно за тях, видях те в темата за сметките, и ти казах махай конвекторите, оттам ви е проблема. Иначе съм много зле, чак сега загрях, че си същата пеперудка, аз мислех, че имаме нова съфорумка. Embarassed

Хехе да, да същата съм  Grinning

# 73
  • София
  • Мнения: 377
 Joy Мисти нещо ти става последно време, голям си заплес  Joy. Одеве не видяла новата тема, сега пък Пеперудка. Joy   Hug

Пеперудке точно днес ти питаше за фото сесия, виж в групата във фейсбук една от нашите мами е показала фото студио, има много добри снимки и идеи.

Последна редакция: ср, 03 апр 2013, 18:11 от *ВЕСЕЛА*

# 74
  • Мнения: 481
Здравейте,
прекрасно заглавие!
Румяна88 - честито!
Сега се връщам от лекарите - от ЖК и личната. Та качвам температура от гърлото, което е в доста тежко състояние. Предписа ми локален антибиотик, който ми го направиха в аптеката. Гадничко е бляк, но по-добре, със сигурност няма да повлияе на бебка. А бебка е пораснала до колосалните 830 грама.
С мъж ми нищо не става - звъни ми непрекъснато гузен и виновен. Иначе аз наистина нямам нищо против да го последвам и на края на света, все пак съм съпруга. И бих го подкрепила по пътя към голямата кариера, ноооо ако се държи човешки. Ми той - изкарва ме мене виновна за всичко на света, от което ми преминава ищаха за мили думи и тн. Но засега държа фронта. Суууупер студена съм и утре наистина се махам оттук(неговото жилище), за да млъкне поне по тази тема. Малко да види какво е да ти е студена и гадна жената!  Twisted Evil
За количките отново Simple Smile разпитвах много преди да вземем нашата и разбрах, че този кош за новородено е нужен само ако ще се разхожда много бебето като съвсем малко, че той става само до 6ти месец. Може да се замести с порт бебе и не нещо, без което не може. Но реших, че ние имаме много големи тераси и ще изнасям беба да спи лятото на терасата на въздух в точно този кош от количката. Така ще спестим пари от друго тип кошарка или каквото там решим за спането на балкона.
blizna4e - аз пък ще направя точно обратното -. ще махна щорите и ще сложа пердета Simple Smile
Katencetoo - по повод ремонтите моят баща казва - майсторе, майсторе ако ти знаех името щях ли да ти викам майсторе Simple Smile)) А за щорите - ние сме с такива вертикални и наистина са много удобни, но нещо на мен не ми съдават уют. Но това си е мое лично мнение, де. За чистене - е няма чистене това нещо и това си е! правих опити, нищо не става и си ги зарязах такива на леки петънца тук там Whistling

Ураа изчетох ви - супер готини неща сте писали! Хихик

Общи условия

Активация на акаунт