Отговори
# 615
  • Мнения: 4 709
Добре де, дайте някоя дето е ползвала еднократни, и това с нормално раждане, да си каже мнението удобни ли са при нормално раждане. Да не се окаже, че са напълно безполезни  newsm78 Но ми се струва, че и аз като Терп, не мога да се занимавам, да се перат или да се пращат по някого да се перат обикновени, голяма е разправия.
Терп ти нормално или секцио беше?

# 616
  • София
  • Мнения: 1 500
E, Мисти, аз точно за нормално говоря Simple Smile

Пина, да, гадости ни чакат 101 Simple Smile

# 617
  • Мнения: 4 841
Аз раждах на 18ти август и не съм имала проблем със запарване и гащи. Бях си взела 5-6 чифта и нямах проблем. То при нас първия ден (денонощие) така или иначе си без гащи, а с 3 превръзки под теб, понеже кървиш като заклан (щото си заклан), та тези които имах ми стигнаха идеално. Не съм пращала с никого багаж. Нощници по принцип в отделението имат, но дават само на спешните случаи и после ти казват някой да ти донесе. Аз предпочетох да си нося. Не исках да им ползвам и нищниците. Чаршафите ми стигаха  Mr. Green

# 618
  • София
  • Мнения: 216
Аз пък бях със секцио и с еднократни, определено си е удобство, на мен ми правиха и химически масаж, защото не кървях обилно, ама след него ставаше мазало, та те спасиха положението, после с бабешките памучни почнах и с тях си карах доста време, сега ще трябва да ги изровя, скрила съм си ги и ги пазя, явно имало за какво Simple Smile Но аз родих февруари де, не са спарвали, но пък аз не съм имала и рана отдолу все пак, а секциото оставаше под или над тях, но то превръзката първите дни отгоре е доста стабилна, а мястото е безчувствено даже месеци,  така че не е чак такъв проблем, ако ластикът минава през превръзката в началото, после на голо сигурно е гадно...

# 619
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Голям късмет ме гони когато нощем не мога да спя. Тая нощ спечелих раница  Mr. Green

Аз това го разбрах, че сънуваш как печелиш  Grinning после заграях, че печелиш наистина. Браво!

Аз нощес пак родих  Simple Smile

Тези еднократни гащи ми изглеждат гадни и неудобни, но може би при обилно кървене ще са най-удачния вариант. Иначе аз отдавна си купих удобни памучни гащи тип килоти от много фина материя и са ми страшно удобни. В нормалното си бельо отдавна се чувствам дискомфортно, а вероятно вече и не ми става.  Mr. Green


 Joy Явно още спя и не виждам какво чета. На Веси бабешките гащи го прочетох бЕбешки гащи  newsm78 и започнах да умувам какви са тези гащи...


Shocked Ужас! Пак започва да ме хваща страх!

# 620
  • София
  • Мнения: 377
Ани и мен ме блазни много хвърлянето в кофата, вместо пране на кървища.
И аз ще взема да ги пробвам.

# 621
  • Мнения: 4 709
Весе като каза да пробваш, вече имам идея как като стане жега ще взема един чифт и ще се помотам един ден с тях у нас, ако бива ще взема повече, всъщност колко трябва да взема??

# 622
  • Мнения: 11 747
Един брой не може, май  Thinking По 5 са в кутията на цена 6лв в линка, който някой даде на предната страница.

# 623
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Момичета, само внимавайте да не си вземете памперси, вместно гащи, че в някои аптеки са много заспали и упорито пробутват памперси за възрастни. С тях не ще се запарите, ами доволно ще свалите няколко кила отзад, заради сауната, която ще ви направят.

И нещо извън темата, малко кулинарно - дайте някаква хубава рецепта за домашен течен шоколад. Онзи ден мъжа ми попаднал на такъв в магазина при нас и беше страшно вкусен, ама изхвърлихме съставките без да искаме и оттогава не можем да го намерим, като че изчезна  Mr. Green

# 624
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 690
Катенце пробвай този обожавам го!!! Embarassed

Скрит текст:
250гр. сухо мляко
125гр. качествено краве масло
1 1/2ч. ч. захар
4 с. л. какао
2 праха ванилия /или ванилена захар/
250мл. вода

Маслото, захарта и водата се загряват до кипване. Сместа се разбърква,докато захарта напълно се разтвори, след което се дърпа от огъня. В купа се слагат сухото мляко, какаото и ванилията. Смесват се добре, след което на тънка струя съм това се добавя топлата захарно-маслена смес. Бърка се енергично, за да не останат бучки. Най-добре гладкостта на сместа се постига с пасатор. Следва наливане в чашки или дори в бурканчета /като течен шоколад от магазина/ и се оставя да изстине и да стегне. Може и в хладилник, но става доста твърдичко. ГАРАНТИРАМ МНОГО ВКУСЕН РЕЗУЛТАТ.

Аз го правя в двойни дози иначе става малко Naughty

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 11:16 от ani88

# 625
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Момичета, само внимавайте да не си вземете памперси, вместно гащи, че в някои аптеки са много заспали и упорито пробутват памперси за възрастни. С тях не ще се запарите, ами доволно ще свалите няколко кила отзад, заради сауната, която ще ви направят.

И нещо извън темата, малко кулинарно - дайте някаква хубава рецепта за домашен течен шоколад.

 smile3508 (Понеже няма икона дето и текат лигите)

Обожавам го, ще взема и аз да го направя. Сигурно има 100 рецепти в нета. Едно време майка ми го правеше със сухо мляко, какао, масло и пудра захар.

# 626
  • Мнения: 4 709
Пина е за 6лв няма проблем, обаче 5 чифта ще свършат ли работа, или трябва 10  newsm78

# 627
  • Мнения: 11 747
Линка е на Терпсихора, да добавя, че това 'някой' много тъпо, ама не се сещах.

Мисти, ми не знам. Май 2 кутии си помислих да купя, то зависи как тече и колко се цапа. Ако успява да издържи превръзката/лигнина - добре, ама ако на всеки няколко часа се омазвам  Confused  Затова си мисля да се подготвя и с двата варианта - еднократни и памучни, че ако я закъсам почвам да пера и така.

П.С. Хората минаха на течен шоколад, ние още на гащи и кървища, да му се не види...  Rolling Eyes

# 628
  • Мнения: 4 841
Аз с тия огромните превръзки нямам спомен да съм се омазвала. Не искам да рискувам с поредния  излишен боклук в шкафа и смятам аз да си отида само по гащи. Предният път нямах проблеми и сега предполагам ще е така.

# 629
  • varna
  • Мнения: 871
Добрутро   bouquet Ох, ама каква тема сте подхванали - аз още си карам с моето си бельо, е смъква се под корема, ама голяма работа, нали ми е удобно, ама пак да видим докога. А с тия гащи, лигнини и превръзки направо ме стресирахте сега, аз си мислех, че при нормално раждане (дай боже) няма да е чак такова мазало бррр
Жалина, съчувствам ти. Има такива малоумни стопани, дето заслужават бой с тояга, че заради тях излиза име на кучешката порода #2gunfire Ние хем имаме куче и пак не я оставям да скача върху хората, освен ако те не искат. А за това, че всичко зелено е заето от кучета, за съжаление никой не мисли за тях и правенето на специални градинки - не може нон стоп на каишка, и то иска да потича и да поиграе. Във Варна втора година вече ги чакам да направят обещаната такава в Морската, ама иначе имат смелост да събират такси домашен любимец и да глобяват, ако не си платил  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт