Отговори
# 630
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен newsm03, сутринта още рано рано ме шашнахте с това обилно кървене и "огледите" които ще ни правят , ама щом се налага. Аз имам един малко тъп въпрос ама ще рискувам и ще си го задам. Кога се пправят огледите на родилните отделения, доки ли ще ни изпрати или сама по собствено желание трябва да отида и дали някой ще ме пусне, че то тука в Пазарджик са доста сопнати и честно чак ме е малко страх от тях smile3518.
А това с течния шоколад мисля и аз да го пробвам  chef

# 631
  • Мнения: 4 708
dilqna_dim не съм чувала поне в провинцията, като при нас да има оглед на родилно отделение, огледа е като идеш да раждаш  Laughing

# 632
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
аз още си карам с моето си бельо
Браво!
Моето не може да ми мине през кълките  newsm45

Преди малко снимах коремчо и ще го кача в албума.

# 633
  • Assenovgrad
  • Мнения: 60
Мами някоя от вас има ли наблюдения за тези: http://www.bebelandia.bg/product/15603/carriwell-bikini-za-bolni … hnia-prestoy.html

# 634
  • Мнения: 1
аз още си карам с моето си бельо
Браво!
Моето не може да ми мине през кълките  newsm45

Преди малко снимах коремчо и ще го кача в албума.

Ти си добре щом е само бельото, аз се заклещих в един дънков сукаман та виках мъжо да дърпа ( ако не ми беше толкова близък щях да умра от срам)  Embarassed

# 635
  • Мнения: 115
ДобрютроУ, Мацки!  Hug
Нещо напоследък хич не съм в час, не успявам да ви следа  със сериалите си назаднах много. Бъзикам се с дружките ми от форума за сериалите, че тва бебе ми съсипа сериалския живот, а бях доста активна, че и преводи правех. От как се е появил тоя Хулиган едно редче не съм превела.
Иначе аз в петък да бързам да пиша данъчни декларации, че майка ми /шефа демек/ ще пътува за Молдова и иска до 15,04 да сме приключили с приключването, та си изпуснах часа за гинеколог, трябваше да си оставя картона за да мина ЛКК. В понеделник се събудих с шок, но нещата се оправиха де, днес съм в 16,30 на лекар, че и болничен ще взема.
Весе, аз антитела си правих скоро, ма айде пак.  Crazy Стана ми смешно, защото аз нали освен гинекологичните си правя и за ендокринолога, абе от 2011 съм постоянен клиент в една лаборатория. Отивам аз предния път и една баба ме заговаря и накрая вика - питам ви , защото вие постоянно сте тук и сигурно знаете.  Crazy  Grinning Вече и бабите ме познават.
Не успях да ви изчета, но тея гащи на Терп ми харесаха особено на фона на тези на чико за 30 лв. Ще взема да пробвам и аз преди да родя. Ние в Русе не помня да сме ползвали лигнин, ползвах си тези превръзки за родилки. Продават ги около АГ-то. Ма идеята да късам и хвърлям много ми харесва, особено аз както изкарах престоя си в Родилно в банята. Такъм кеф ми беше да се измия, да си напръскам със спрейчето шевовете /което ми напомня да се разровя как се казваше, беше някакво почистващо/ и да си сложа свещичката. Влизах в стаята с блажена усмивка, а другите охкаха. Като се прибера ще си ползвам моите килотки.
Днес съм и на ендокринолог. Пак ми е ниско ТСХ-то, ма ФТ4-то ми е супер. Да видим какво ще каже. Но определено съм нервна и само увиквам домашните, тва е от ниското ТСХ. Вчера Милото като го подхванах за тея цигари, милия не знаеше как да ми отговори. Не че не бях права, но определено бях агресивна. Ами така де - беше ми обещал да ги спре по време на отпуската си, а той си пуши си като за последно.  #2gunfire

# 636
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Имам проблем със създаването на албум във снимка.бг. Някой ще ми направи ли  Praynig а аз ще кача снимките след това.
Не мога да разбера къде бъркам, толкова е елементарно, а накрая албумчето ми все го няма  Embarassed


ПП1 #Crazy Еха сега пък станали 5 албума.

ПП2. Сега пък не изтрива излишните албуми  newsm78 Явно действа с някакво забавяне (поне при мен)

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 12:36 от frozenInside

# 637
  • Мнения: 233
Да бе, хора, какви са тези истории за лигнини и чудеса? Има си превръзки за родилки, които не е задължително да се слагат и на бабешки гащи до над пъпа! Обикновени памучни красиви бикини, не прашки и това е! К'во се шашкате толкова - то да не тече тоочкова силно , че да не може да се овладее  Joy

# 638
  • София
  • Мнения: 1 493
Frozen, имаш няколко албума даже Simple Smile

Гери, имам питане към теб, извинявай, че те занимавам,но ти си експерта по болничните тук Simple Smile
Скрит текст:
Имам един болничен от края на февруари, който ми върнаха заради грешно изчислени дни. Оправих го, върнах го, даже и следващия занесох. Това беше преди 2 седмици. Обаче засега не виждам нищо в сайта на НОИ, не пише да се обработват. Единствената следа за този месец е, че е подадена декларация  за социално осигуряване за март на 07.04- неделя?!? Нещо може би аз не се ориентирам, но вече се изнервям, искам си парите Simple Smile Та въпросът ми е- това моткане нормално ли е или да почвам да се чудя какво става и дали няма отново да ми върнат болничен?


glorybg, ами понякога тече мноооого силно, радвай се, че не знаеш  Wink

# 639
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Добро утро и от мен newsm03, сутринта още рано рано ме шашнахте с това обилно кървене и "огледите" които ще ни правят , ама щом се налага. Аз имам един малко тъп въпрос ама ще рискувам и ще си го задам. Кога се пправят огледите на родилните отделения, доки ли ще ни изпрати или сама по собствено желание трябва да отида и дали някой ще ме пусне, че то тука в Пазарджик са доста сопнати и честно чак ме е малко страх от тях smile3518.
А това с течния шоколад мисля и аз да го пробвам  chef

Предполагам имаш предвид Отворени врати? Самите болници си определят дати, в които бременните мами могат да посетят отделенията за раждане. Трябва да разучиш дали във вашата болница има такива отворени врати и кога са  Peace

ani88, едно голямо благодаря   bouquet Току що се върнах от магазина и напазарувах млека, масла и прочие, и съм готова да си правя вкусен шоколад  Simple Smile

# 640
  • Мнения: 115
Забравих да споделя възмущението си към ТЕЦ Русе и окончателното си решение да си купя още два климатика. Ето на вчера пак се оказахме без парно и без топла вода. И това го осъзнаваме в 22,00 часа, когато Вики е по гащи и влиза в банята, Милото пък е дневна днес и  ще става в 5, та се гласи и той да ползува тая екстра топлата им вода. Пак че си сложехме бойлер като правихме ремонта. Да, ама той не загрява с магическа пръчка, трябва си време. Пипам радиаторите - студени, вкъщи също.  Crazy Бясна съм. Досега не съм била на ТЕц, но свекито все се хвалеше - дайте децата тук, ние сме на парно.  Crazy От както сме се преместила вече поне 5 пъти и то в големите студове ей така спират топлото.  И какво пак опираме до добрия стар ток. За капак ставам днес и хоп няма вода, ама изобщо. Вик-то, обаче се спасиха от яда ми, пуснаха я преди малко.  Crazy Обаче ТЕЦ-а ако не направят нещо по-бързо, ще изпитат ниските стойности на ТСХ-то ми.  #2gunfire

# 641
  • Мнения: 115
Терп,
Скрит текст:
най-вероятно не са ти го занесли, а чакат 15-то число да го занесат с новия. Crazy А декларацията е подадена с ел. подпис затова е в неделя.

# 642
  • Мнения: 11 747
Варненските две държавни болници имат дни на Отворени врати, ходих вече в едната, утре съм в другата. Едната частна няма такива дни, там можело да те разведат всеки следобед или лекаря ти от ЖК, ако си там записана... Та момичета, проверете. Информация има обикновено на сайтовете на болниците и отговарят старшите акушерки. Т.е. и да няма инфо на сайта, вижте за телефона на старшата акушерка и там може да попитате.

# 643
  • Мнения: 1
много благодаря сега ще се поразровя та да видим за тези дни на отворените врати , а утре на ЖК ще измоля и доки да ме изпрати да ги разгледам

# 644
  • София
  • Мнения: 1 493
Гери, благодаря ти! Hug А от Топлофикация и аз перманентно си беснея, услуга е просто №1!

Общи условия

Активация на акаунт