Отговори
# 660
  • Мнения: 481
blizna4e - мила, дано скоро всичко премине!

# 661
  • Мнения: 11
Аз също ползвам част от бельото си, което носех преди да забременея. Някои бикини и прашки ми стават, понеже преди ми бяха свободни, а сега са ми ОК. Знам, обаче, че не трябва да се носи тясно бельо, което протърква. И също е препоръчително бельото да е от 100%, към което обезателно ще прибегна като стане горещо  Simple Smile

# 662
  • Мнения: 5
И  аз съм с бельото си все още ,но никога не е било по мен ,та за това все още се навирам.ЕЕ как ми стои вече е др тема Joy,но убий ме гащи не понаасям.

# 663
  • varna
  • Мнения: 871
Пеперудке, тук покрай
Скрит текст:
нечии хемороиди
обсъдихме, че никак не е добре да се носят прашки, особено още малко като се стопли. За бикините като не ти стягат, няма проблем. Абе ти сама ще се усетиш според мен като почне да ти убива всичко  Laughing

# 664
  • Мнения: 2 237
Благодаря за загрижеността   bouquet

И брат ми и сестра ми за щастие се намесиха, от днес те поеха майка. Вчера аз бях с нея, защото познавам доктора който я оперира и трябваше аз да съм там. А баща ми е у нас, не иска да ходи при тях защото при мен му  е най-уютно и е най-добре обгрижван. Аз не мога да търча, каквото можах направих и им казах да се оправят от тук нататък сами....
Майка я оперираха от жлъчка, баща ми е със запушен бъбрек....Представям си ако и аз бях влязла в болница  ooooh! При положение, че до ония ден баба и двете ми лели бяха в болница. Абе цялата фамилия...та накрая и аз. Добре, че се отложи. Ама ми е скапано и за нищо не мис е мисли.  Tired

# 665
  • Мнения: 4 708
Близначе мен ме оперираха от жлъчка през 2007, спокойно сравнително лека операция е. Само че аз я правих във ВМА. Ще се оправи.

# 666
  • София
  • Мнения: 377
Е браво Близначе, че са се включили помощници!
Бързо оправяне на родителите ти!  Hug


..... Знам, обаче, че не трябва да се носи тясно бельо, което протърква. И също е препоръчително бельото да е от 100%.....

 Joy Joy Joy Ясно! Да е от 100 % бельо! В смисъл да не обуя тениската и да я мисля за бельо, че то с тия бременни мозъци!  Joy Joy Joy

# 667
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Близначе направо не мога да повярвам, че може всичко това да ти се случва. Много ми е мъчно Hug и сили.

# 668
  • Мнения: 54
Близначе,не може ли сестра ти или брат ти да ти помогнат относно реодителоите ти?Много ти се струпа наистина.. Sad

С това кървене съвсем ме стрснахте.Аз да ви кажа в наалото,когато разбрах,е съм бременна исках да проета абсолютно всичко за бременността и раждането.След няколко прочетени материала за раждането,реших да си го спестя.По-добре да не знам.Каквото има да научавам,ще го науча  когато ми се случи.Ще кървя ли,ще боли ли,ще ме режат ли...Всичко,каквото има да става ще стане.Най-важен ми е крайния резултат  ylinfant  Peace

Иначе,за гащите мисля дьа питам в болницата какви да взема и дали изобщо да взимам.Да не се окаже,че не са позволени пък аз излишно да съм ги купила вече.

Ахи,обиачам те!!Програмката е велика!  bouquet
Душица ! Гуш!!

# 669
  • Мнения: 11
Весе, памук де, памук  Laughing Laughing Laughing.
Аз междудругото не забелязвам да съм по-разсеяна сега, и преди все такава съм си била Joy
Ама поне сега имам оправдание, още няколко месеца...

# 670
  • Мнения: 643
herairness ами може и скоро да се наложи да ги сменям с бикини  Laughing

# 671
  • Мнения: 96
Sweet butterfly,
Скрит текст:
Прашките не ги препоръчват по време на бременност,защото по тънката връв по лесно преминават бактерии от ануса до отпред и много лесно се получават бактериални и гъбични инфекции.Иначе и аз си нося от време на време и ги редувам и с бикини.
Близначе,съчувствам ти. Hug

# 672
  • София
  • Мнения: 1 318
Опасни сте, доста интересно ми стана как темата от колички мигрира към госпожици и космарляци. Laughing
fly2, аз нося само прашки. Напълно логично е това, което казваш, но мисля, че при една по- обстойнах хигиена проблем не би трябвало да има. А, честно да ви кажа откакто съм бременна спя без гащи през ноща.
Близначе, стискам палци и се надявам и майка ти и баща ти да се възстановят бързо.

# 673
  • Мнения: 0
Близначе, направо си герой  Hug
Sweet butterfly, моето АГ още на първия преглед ми каза да забравя за прашките през цялата бременност, тъй като те се водят нехигиенично бельо и може да доведат до гъбички...
А относно кървенето след раждане- няма как да се отървем  Tired аз мисля да си взема и еднократни бикини и памучни, ще си взема превръзки за родилки и обикновени -да си имам пък.....  Whistling

# 674
  • София
  • Мнения: 1 318
Нима тоалетната хартия не би могла да доведе гъбички?

Общи условия

Активация на акаунт